Įkraunama...
Įkraunama...

Honda CR-V džipas

Sveiki,noriu paklausti,gal kas iš jūsų važinėja Honda CR-V džipuku,noriu pirkti.
Radau variantą su automatine greičių dėžė,bet amerikoniškas variantas,bėgiai prie vairo blink.gif,gal kas turit,kaip ten reikalai su detalėm??? Ir šiaip kaip jums jis ar patenkintos,ar yra kokių tai bėdų.
Laukiu patarimo.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2006 12 22, 12:42)
Sveiki,noriu paklausti,gal kas iš jūsų važinėja Honda CR-V džipuku,noriu pirkti.
Radau variantą su automatine greičių dėžė,bet amerikoniškas variantas,bėgiai prie vairo  blink.gif,gal kas turit,kaip ten reikalai su detalėm??? Ir šiaip kaip jums jis ar patenkintos,ar yra kokių tai bėdų.
Laukiu patarimo.


Del tu begiu prie vairo tai maziausiai pergyvenk. Juk ten automatine deze, o ne mechanine. Su mechanine tai nemazai vargo, kol ismoksti perjunginet. O automatas, juoko darbas...
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2006 12 22, 12:42)
Sveiki,noriu paklausti,gal kas iš jūsų važinėja Honda CR-V džipuku,noriu pirkti.
Radau variantą su automatine greičių dėžė,bet amerikoniškas variantas,bėgiai prie vairo  blink.gif,gal kas turit,kaip ten reikalai su detalėm??? Ir šiaip kaip jums jis ar patenkintos,ar yra kokių tai bėdų.
Laukiu patarimo.


Reikia labai labai atidžiai apžiūrėti kėbulą (ar nebuvo daužtas automobiliukas, nors 80proc., kad daužtas), elektrą (ar nebuvo skendusi; įsitikinti ar krauna generatorius, apžiūrėti laidus, saugiklius). Ir visas kitas smulkmenas.
Atsakyti
Aciu jums uz patarimus,kiek zinau,lempos preikines ir galines pakeistos i europos standartus,turi kazkokia E raide,lyg ir buvo dauzta priekyje g.gif,sake,kad Hondos labai rudija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2006 12 24, 15:51)
Aciu jums uz patarimus,kiek zinau,lempos preikines ir galines pakeistos i europos standartus,turi kazkokia E raide,lyg ir buvo dauzta priekyje  g.gif,sake,kad Hondos labai rudija  g.gif


Aha, rūdys jas mėgsta.
Atsakyti
As esu girdejusi kas sios masinos nelabai stabilios kelyje g.gif nes siauros ir pakankamai aukstos g.gif bet kaip istikruju yra tai neaisku o del rudijimo naujesnio modelio kebulai yra cinkuoti
Atsakyti
Man ir būtų įdomu išgirsti daugiau atsiliepimų apie šią mašiną ax.gif o kaip kuro sąnaudos g.gif kažkur radau,kad mieste 11,2l g.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgis75 @ 2006 12 22, 11:55)
Del tu begiu prie vairo tai maziausiai pergyvenk. Juk ten automatine deze, o ne mechanine. Su mechanine tai nemazai vargo, kol ismoksti perjunginet. O automatas, juoko darbas...


kiek teko vairuot, tai jokio vargo g.gif ar bėgiai prie vairo, ar ne. ta pati valdymo sistema, tik tai, kad arčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 30, 14:34)
As esu girdejusi kas sios masinos nelabai stabilios kelyje  g.gif nes siauros ir pakankamai aukstos  g.gif bet kaip istikruju yra tai neaisku o del rudijimo naujesnio modelio kebulai yra cinkuoti


Na kur jos aukštos, nejuokinkit... doh.gif biggrin.gif

QUOTE(svelni @ 2007 10 14, 00:57)
Man ir būtų įdomu išgirsti daugiau atsiliepimų apie šią mašiną ax.gif  o kaip kuro sąnaudos g.gif  kažkur radau,kad mieste 11,2l g.gif


Aš tai iš vartotojų šių taip vadinamųjų "džipų" girdėjau kad ryja apie 13-15l mieste...Išvis sako, kad jos labai ėdrios biggrin.gif ...
Atsakyti
Nu as savo grazuole is salono pasiemiau pries dvi savaites tegaliu pasakyt, kad grazuole biggrin.gif , o kokia bus del techniniu dalyku laikas parodys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lieputė @ 2007 10 15, 18:15)
Aš tai iš vartotojų šių taip vadinamųjų "džipų" girdėjau kad ryja apie 13-15l mieste...Išvis sako, kad jos labai ėdrios biggrin.gif ...

netiesa...
Atsakyti
Iš išorės tai fajna, bet va vidus schmoll.gif
Kai atsisėdau už šitos mašinytės vairo, tai pasijaučiau kaip sename golfuke (būtent vidaus)....
P.S. Gal dėl to kad mašinytė buvo ne naujausia, 2000 metų smile.gif Gali būti kad naujesnio modelio salonas jau patobulintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2007 12 02, 23:35)
Iš išorės tai fajna, bet va vidus  schmoll.gif
Kai atsisėdau už šitos mašinytės vairo, tai pasijaučiau kaip sename golfuke (būtent vidaus)....
P.S. Gal dėl to kad mašinytė buvo ne naujausia, 2000 metų smile.gif Gali būti kad naujesnio modelio salonas jau patobulintas smile.gif

NU sitai neturiu prie ko prikibt viskas savo vietoj na ji 2007, bet kai isedau i nauja Mitsubishi Outlander tai tikrai tuscias ir toks neidomus vidus nu visai nusivyliau..... todel iskarto apsiprendziau CR-V
Atsakyti