Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko galvutė įsistatė į dubenį

Sveikos, 4u.gif

mums eina 32 savaitė, o mano gydytoja pasakė, kad man reikia gulėti visą laiką nes vaikas įstatė galvutę į dubenį (kaip prieš pat gimdymą) ir dėl to jau trumpėja kaklelis. blink.gif
Aš labai jaučiu skausmą ir spaudimą virš pat gaktikaulio ir labai pergyvenu ar mano vaikelis netyčia nesugalvojo gimti...? blink.gif

Ar jums taip nėra buvę?
Ką sako jūsų daktarai dėl tokios situacijos?

Ačiū, kad atsakote. fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 12 23, 10:19)
Sveikos,  4u.gif

mums eina 32 savaitė, o mano gydytoja pasakė, kad man reikia gulėti visą laiką nes vaikas įstatė galvutę į dubenį (kaip prieš pat gimdymą) ir dėl to jau trumpėja kaklelis.  blink.gif
Aš labai jaučiu skausmą ir spaudimą virš pat gaktikaulio ir labai pergyvenu ar mano vaikelis netyčia nesugalvojo gimti...?  blink.gif

Ar jums taip nėra buvę?
Ką sako jūsų daktarai dėl tokios situacijos?

Ačiū, kad atsakote. fear.gif

Maniskio galvute irgi gan anksti isistate, bet gydytoja nieko nesake, bet iki isol dar vaikutis pas mane pilvely...O skausmu man irgi visokiu buvo ir buna pilvo apacioj.
Atsakyti
mano situacija tokia: 33 sav. kai dare echo vaikelis buvo zemyn galva, bet gydytojas nieko nesake, kad reiketu guleti ar pasisaugoti, po savaites buvom pas kt. gydytoja, jis irgi padare echo - tada vaikelis jau buvo isitaises istrizai, del to labai nerimavau, kad vaikelis gali neapsiversti.... bet visa laime, sia savaite buvom pas gydytoja, paprasaiu echo padaryti ir sunelis jau apsivertes galvute zemyn, pasiruoses gimti, taigi labai dziaugiuosi, kad galesiu pati gimdyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2006 12 23, 14:44)
Maniskio galvute irgi gan anksti isistate, bet gydytoja nieko nesake, bet iki isol dar vaikutis pas mane pilvely...O skausmu man irgi visokiu buvo ir buna pilvo apacioj.

O iš kur tada žinai, kad anksti galvutė įsistatė į dubenį jei gydytoja nieko nesakė? blink.gif
Gal mes kalbam apie skirtingus dalykus, gal tu turi omeny, kad vaikas apsivertė pas tave anksti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 12 23, 23:25)
O iš kur tada žinai, kad anksti galvutė įsistatė į dubenį jei gydytoja nieko nesakė? blink.gif
Gal mes kalbam apie skirtingus dalykus, gal tu turi omeny, kad vaikas apsivertė pas tave anksti?  smile.gif

Man kai dare echo apie 34 sav.pasake, kad galvyte jau isitaisius, bet nesake, kad tai kazkas blogo...
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2006 12 24, 02:12)
Man kai dare echo apie 34 sav.pasake, kad galvyte jau isitaisius, bet nesake, kad tai kazkas blogo...

Hmmm g.gif , tada jau man šiokia tokia viltis atsiranda bent iki 36 sav. pratempt.
4u.gif Nes matau, kad tu iki galo dovaikščiojai. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos atsakykite prasau
man 37av. galvuke aju issistaciusi ar nepavojinga sedeti rodos sedziu ant galvos jauciu kazkoki durianti skausma krutineje parasykite kas susidure su tuo
Atsakyti
sedeti tikrai nepavojinga lotuliukas.gif

nuo to laiko kai issitate i dubeni galvyte jauciu lyg kas znaibytu slapimo pusle. gyd. sake kad galvyte uzspaudzia nerva prie dubens ir del to toks jausmas.

man konstatavo kad galvyte prisispaude prie dubens 36 sav. taciau dar negimdau mirksiukas.gif o iki termino liko 3 dienos
Atsakyti
Kai laukiaus vaiko galvutė įsistatė kai buvo kažkur 20 savaičių, prieš tai dar grėsė priešlaikinis gimdymas, na va nieko, vaikščiojau judėjai ir išnešiojau tiek kiek reikia bigsmile.gif
Atsakyti
maniske irgi anksti apsiverte zemyn galva ir galvyte istate ten kur reikia biggrin.gif
tiesiog akusere per apziura eiline paciupinejo ir pasake kadisistacius. tai buvo apie 32-33sav.isnesiojau iki galo. ir net 1 diena pernesiojau rolleyes.gif
Atsakyti
Jei galvute dar neisitaisiusi apacioje, galima daryti kai kuriuos pratimus, kurie padetu vaikiukui uzimti taisyklinga padeti. Zinau, kad padeda dubens kelimas, paskui - atsigulimas ant kiekvieno sono po 10min. Bet jeigu jau isitaise, tai galbut reikia ir atsargiau su judesiais.
Atsakyti
sveikos mums jau 35 savaites, o galvute jau isistaciusi nuo 30sav. taciau nuo 33 sav pradejau jausti maudenimus pilvo apacioj, tai daktare mane apziurejo ir pasake kad suminkstejas ir sutrumpejas kaklelis, tad pagulde i ligonine. tai stai as dar iki siol guliu ir laikau savo maziuka nestuke.gif tikiuosi kad pavyks islaikyti bent iki 38 savaiciu. sekmes visoms kurios laiko savo lelius.svarbiausia yra ramybe ir gulimas rezimas mirksiukas.gif
Atsakyti