Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronai

QUOTE(Tuja2 @ 2007 01 17, 14:22)
O kokios firmos makaronus duodat? Ir as planuoju pradeti.

Prisiminiau vieną receptuką, kai Ugnei buvo kokie 8-9 mėn. laaaabai mėgo tokį patiekalą: išvirdavau smulkių makaronų, įdėdavau karštus virtus makaronus į dubenėlį ir užpildavau juos Hippo tyrele ,,makaronai su pomidorais" (berods nuo 4 mėn.). Gaudavosi makaronai su padažu ir iš karto galima maitinti, nes nei per karšta nei per šaltą. pabandykite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2007 01 17, 15:47)
Prisiminiau vieną receptuką, kai Ugnei buvo kokie 8-9 mėn. laaaabai mėgo tokį patiekalą: išvirdavau smulkių makaronų, įdėdavau karštus virtus makaronus į dubenėlį ir užpildavau juos Hippo tyrele ,,makaronai su pomidorais" (berods nuo 4 mėn.). Gaudavosi makaronai su padažu ir iš karto galima maitinti, nes nei per karšta nei per šaltą. pabandykite  biggrin.gif

Aciu. Pabandysiu.
Atsakyti
ir 2-am ir 3-am pradejau duoti makarus kai jau patys is mano lekstes pradejo imti, vaikai patys daug maz pasirenka ka jiems galima valgyti
Atsakyti
Kartą pabandžiau išvirt paprasčiausius makaronus iš ekologiškų produktų lentynos, juos sumaliau su mėsyte ir daržovėm. Urtei patiko, bet po MP dalį atpylė - turbūt skrandžiui buvo šiek tiek per sunku. Jai tada buvo nepilni 8 mėn.
Atsakyti
O aš saviškiui dar nedavus makaronų. Bet reiks jau kada pabandyt
Atsakyti
mamytes, a tai jus su blenderiu tuos makaronus sutrinat? g.gif

reiks savaitgali ir mums pabandyt ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau tokiu mazulyciu kaip gelytes, tai ju netryniau jis jau sukramto kazkiek. Dariau su darzovem, tai jas pertriniau. Dar pieneliu paskaninau, tai labai noriai suvalge. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mozure: 19 sausio 2007 - 17:34
aš duodavau tų pačių smulkiausių makaronų. Tai lapnodavo, vos spėdavau šaukštą kišt. Ir dabar tas pats - tik pmato, kad valgys makaronus, tai laksto aplink su šakutė klykaudamas, kad greičiau duočiau lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mergytei 9 mėn. bet dar nėra ragavus makaronų nei žuvies.Žiūriu vaikučiai neblogai valgo reiks tada ir mums jau pratintis prie makaronų ,bus pasiįvairinimui meniu rolleyes.gif
Atsakyti
nu va, mes irgi jau ragavom svtgali thumbup.gif siand vel kazka su makaroncikais mastau rolleyes.gif
gal ka skanaus pasiulytumet su mesyte kad butu ax.gif
Atsakyti
Išviriau pieniškos makaronų žvaigždučių košės. Pirmą šaukštelį nurijo, antrą šiaip taip, trečią pradėjo žiaugčiot, atrijo ir baigta, daugiau neįkiši. Bet tuos, kur spėjo pridrabstyt ant savo stalo pradėjo rankiot ir kišt į burną. Aš tų makaronų dar jai ant stalo padrabsčiau, ir ką - pusę valandos turėjo ką veikt po visą stalą juos medžiodama ir pirštais, ir burna... lotuliukas.gif Vaizdelis - griūk iš juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet pavalgė tongue.gif
Atsakyti
Mes irgi jau bandėm valgyt makaronus tongue.gif .Viriau su kalakutiena,mažoji valgė labai skaniai thumbup.gif ,ir atrodo,kad nebėrė .
Atsakyti