Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronai

o man gydytoja patarė ik metų neduoti makaronu g.gif








user posted image


user posted image
Atsakyti
mes jau bandem makaroniuku,bet mazajai geriau bulve thumbup.gif
Atsakyti
gyvenam vokietijoj, tai čia yra tyrelių nuo šešių mėn su makaronais, jau bandėm ir mažylei labai patiko, net geriau nei bulvės biggrin.gif
Atsakyti
mums jau devyni menesiukai, bet makaronu dar nevalgem, nes kiek zinau jie nera labai vertingi, kaip ir manu kose, schmoll.gif todel dar kol kas nevalgom, bet kai pradesim valgyt tai irgi jie bus ne dazni musu meniu sveciai ax.gif
Atsakyti
Manam berniukui tuoj 10 menesiuku, bet jau nuo 8 menesiuko karta i savaite duodu virtus vermishelius su vorta mesyte, juos su blenderiu sumalu, idedu sviestuko, ir skaniai sulenda i pilvuka:)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
noreciau suzinoti nuo kada galima vaikuciams duoti makaronu ir kokiu? ax.gif
Atsakyti
as tai vadovausios HIPP tyreliu pagrindu,aplamai as tyreles ir kosytes darau ir sudeties tyreliu ant etiketes ir thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,blenderiu sumalu,mano Labos nakties kosytes skoniu neatsilieka nuoHIPPu tik be cukraus ir ten visokiu krakmolu.tai ir makaroniukus darysiu panasiai.
Atsakyti
makaronu trintu paragavom 9 men dabar valgo nesmulkintus, pirkau kaip ir sau paprastus is parduotuves 4u.gif
Atsakyti
mes irgi 9 mėnesių paragavom, paprastų iš parduotuvės smile.gif viriau daržovienę su mėsytę ir įdėjau makaronų smile.gif
Atsakyti
Pirma karta daviau paragauti vermiseliu, kai patys valgem pieniska sriuba, maciau kaip mano lelius juos sukimso blink.gif Nuo tada ir pradejom valgyti, t.y. nuo 9 menesio, aisku ne kasdien, bet i savaite karta- du. Kartais pietums su mesyte, kartais vakarienei ar pusryciams su sviestuku. Valgom nesmulkintus "naminius" vermiselius is parduotuves ax.gif
Atsakyti
o kam išvis tokiam mažam vaikui tie makaronai g.gif ?Juk juose nieko gero nėra,tik angliavandeniai g.gif
Atsakyti
nuo 10 men. kartais pamaisydavau,bet geriau valgo krupytes
Atsakyti