Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika tinkama romantiškam vakarui, striptizui.

Labas mirksiukas.gif
Varciau visas temas, bet taip ir neradau, ko ieskojau, tad prasau jusu pagalbos. Naujuju metu nakti ketname praleisti su vaikinu vieni, tik mes du wub.gif as ruosiu skania vakariene, uzsidegsim zvakes, apsikeisim dovanomis, vidurnakti turiu jam dar viena staigmena paruosiusi thumbup.gif bet problema tame, kad noriu savo mylimajam padovanoti soki,bet niekaip muzikos neparenku: letu, ramiu dainu gal ir rasciau, bet norisi kazko kito, o butent vien muzikos be zodziu, t.y. tik melodiju, irgi romantisku, ramiu, nors nebutinai, na suprantat mirksiukas.gif


gal galit padeti rasti, bent pasufleruokit, didelis aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 27 gruodžio 2006 - 18:36
QUOTE(mazute@ @ 2006 12 25, 18:56)
thumbup.gif noriu savo mylimajam padovanoti soki, bet niekaip muzikos neparenku.


Vienareiksmiskai Tom Jones - You can leave your hat on thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2006 12 26, 11:42)
Vienareiksmiskai  Tom Jones - You can leave your hat on thumbup.gif


Pritariu 100 % thumbup.gif
Atsakyti

 ! 
Šitame subforume yra įkeltos taisyklės, kurių prašau, kad laikytumėtės, viena iš jų:

1. Rašyti pavadinimus lietuviškom raidėm. Negi taip sunku tai suprasti?

Patikėkit, aš tikrai turiu ką veikti


Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2006 12 26, 12:42)
Vienareiksmiskai  Tom Jones - You can leave your hat on thumbup.gif


nu jo 2ia tai nr.1 tikrai faina striptizą šokt, dar yra tokia Edvin Collins berods g.gif
I've never known a girl like you before thumbup.gif man tai žiauriai patinka...

Šiaip dar aerosmith gerai tinka... bet kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
O tai ko taip pasyviai atsakinejam g.gif
Man tai jau kolkas neaktualu, bet gal kada kitom prireiks tongue.gif
Atsakyti
....Kazkada teko sokti... blush2.gif tiesa seniai tai buvo lotuliukas.gif as tuo metu pasirinkau Enigmos gabaliuka tik nepasakysiu pavadinimo, bet ju dainos visos neblogos... thumbup.gif Visai neblogas gabaliukas is k/f "Nuo sutemu iki ausros", kai vampyres soko... thumbup.gif
Atsakyti
Gal kam ir keista pasirodys, bet aš šokčiau pagal Marilyn Manson "Tainted love", kažkada mačiau striptizo klube pasirodymą pagal šitą dainą thumbup.gif . Kitas variantas - Pussy cat dolls "Buttons" 4u.gif Lėtos, o dar ir be žodžių tikrai nepasirinkčiau schmoll.gif
Atsakyti
No Doubt "Hey baby" thumbup.gif
Atsakyti
Enigma - Return to Innocence wub.gif
Atsakyti
Sinead O'Connor - Nothing Compares To You wub.gif
Atsakyti
kai buvau striptizo klube, labai patiko viena mergina soko pagal INXS "I need you tonight" ir Portishead "Glory Box" - tikrai tinkamos dainos striptizui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakalnutėL: 27 sausio 2007 - 00:49