Įkraunama...
Įkraunama...

Gripas, sloga, peršalimas ir nėštumas

Sveikutės! Tikrai esu ne vienintelė pastojusi žiemą, kai didžiausia tikimybė susirgti gripu, todėl noriu paklausti patarimo visų "žieminių" nėštukių. Visaip stiprinu imunitetą, valgau medų, česnaką, citrinas ir pan., bet nerimas vis tiek neapleidžia, tuo labiau kad nėštumas dar tik 4 savaičių. Ar visada susirgus gripu įvyksta persileidimas? Kaip saugotis? Niekur neiti iš namų, ar gyventi normalų gyvenimą?
O gal visai nėra ko bijoti, organizmas pats apsisaugos? unsure.gif
Atsakyti
Sveikute,kaip matau vitaminu pries gripa daug naudoji,tai saunu thumbup.gif Ir maziau galvok ir bijok,jaudinkis.Tik neuzsidaryk namuose vien del to,kad bijai uzsikresti gripu.Gyvenk normalu gyvenima kaip ir iki siol 4u.gif
Atsakyti
Dėkui už atsakymą smile.gif Prieš tai temoje apie mitybą perskaičiau, kad negerai per daug citrusinių vaisių. O kaip dėl citrinų? Arba česnakų? Česnakų tai tikrai suvalgau daug, iš tikrųjų ne tik dėl imuniteto bet ir šiaip man jų baisiai norisi, suvartoju maždaug tris skilteles per dieną (ir man nerūpi, kaip aš kevpiu tongue.gif ).
Gal tiek daug negalima? Ir dar - kaip susilaikyti nuo raugintų agurkų? Iš tikrųjų tai galėčiau maitintis vien agurkais ir česnakais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mirule @ 2006 12 27, 14:19)
Ir dar - kaip susilaikyti nuo raugintų agurkų? Iš tikrųjų tai galėčiau maitintis vien agurkais ir česnakais  rolleyes.gif


O kodėl manai, kad nuo raug. agurkų reikia susilaikyt?? g.gif Aš valgau jų tiek kiek man norisi bigsmile.gif tik, kad refliuksas labai kamuoja doh.gif
Atsakyti
Tai citrusiniu vaisiu per daug negalima,bet nemanau,kad pakenks pora citrinos griezineliu arbatoje arba apelsinas mirksiukas.gif vistiek mums gi reikia tu vitaminu kovot su persalimu
Atsakyti
Galiu pasidalinti vienu receptu, sako, labai gerai tinka imuniteto stiprinimui, o mums žiemą tai labai aktualu – toks "tepalas" iš citrinų (su žievelėmis), medaus, graikinių riešutų, džiovintų obuolių ir abrikosų. Tikslių proporcijų dabar nepamenu, bet grįžus namo galėsiu parašyti. Tai va visa tai reikia sumalti ir vartoti po vieną arbatinį šaukštelį per dieną. Kai kurie tėveliai duoda vaikams, kad mažiau sirgtų. Sako, iš tikrųjų padeda. smile.gif
Atsakyti
o mano angelelis, dabar namie ir vadinamas angeleliu danguje butent per gripa... verysad.gif patarimas visoms, geriau jau nesusirgti visokiais gripais ir kitom zieminem nesamonem...
Atsakyti
brrr negasdink. As dar skaiciau, kad kai nestuke.gif skiepytis nera gerai, tai nepasiskiepijau... verysad.gif
Atsakyti
aš būdama nestuke.gif buvau pasigavusi gripą. vakare sukilo temperatūra iki 39. tą vakarą pajutau pirmą vaiko judesį. matyt nepatiko jam ta temperatūra. savaitę pragulėjau lovoj. gydžiausi homeopatiniais vaistais (islamoos, berods), arbatom. bet šiaip nieko nenutiko. nors po gripo gydytoja siuntė į ligoninę, bet niekas manęs ten neguldė. sakė, kad nėra reikalo. rolleyes.gif bet, aišku, geriau nesusirgti.
mergina05, labai užjaučiu.
Atsakyti
Labai linkiu visoms nepasigauti jokių girpų nei kitų zarazų. Aš irgi girdėjau, kad skiepytis negerai, bet šiaip yra visokių nuomonių. g.gif Manau, kad jei vaikeliui lemta gyventi, tai gripas ir nekibs, o jei nelemta - tai jokios saugumo priemonės nepadės. Tačiau saugotis vis tiek reikia. Ech, kaip pavydžiu toms, kurioms tas pavojingasis 12 sav. laikotarpis išpuolė ne tokiu "gripingu" periodu...
Atsakyti
QUOTE(mirule @ 2006 12 28, 17:25)
Galiu pasidalinti vienu receptu, sako, labai gerai tinka imuniteto stiprinimui, o mums žiemą tai labai aktualu – toks "tepalas" iš citrinų (su žievelėmis), medaus, graikinių riešutų, džiovintų obuolių ir abrikosų. Tikslių proporcijų dabar nepamenu, bet grįžus namo galėsiu parašyti. Tai va visa tai reikia sumalti ir vartoti po vieną arbatinį šaukštelį per dieną. Kai kurie tėveliai duoda vaikams, kad mažiau sirgtų. Sako, iš tikrųjų padeda.  smile.gif


mano mama ta recepta buwo perskaicius kazkokiam senam kalendoriui...bet ten rase, kad sirdies raumeniui stiprinti g.gif o siaip tai slykstus jowalas.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mirule @ 2006 12 28, 18:47)
Labai linkiu visoms nepasigauti jokių girpų nei kitų zarazų. Aš irgi girdėjau, kad skiepytis negerai, bet šiaip yra visokių nuomonių.  g.gif  Manau, kad jei vaikeliui lemta gyventi, tai gripas ir nekibs, o jei nelemta - tai jokios saugumo priemonės nepadės. Tačiau saugotis vis tiek reikia. Ech, kaip pavydžiu toms, kurioms tas pavojingasis 12 sav. laikotarpis išpuolė ne tokiu "gripingu" periodu...


Aš irgi labai nerimauju, nes kai tik sužinojau kad laukiuosiu (buvo 6sav.) pradėjo perštėti gerklę, pasakiau apie tai savo daktarei tai nieko ji man ypatingo nepasakė tik kad gerti daug arbatų, medaus. Kai buvo 9 savaitės darė echoskopa, rodė kai plaka širdelė, tai lyg tas "perštėjimas" ir nepakenkė, bet jis niekur ir nedingo, beje jis man pasireiškia tik rytais ir išgerus karštos arbatos apie jį pamirštu iki kito ryto g.gif na nusilpusi imuminė sistema, nes šiaip aš labai retai sergu. Tikiuosi tas perštėjimas nepakenks mažyliui rolleyes.gif nes pavojingiausias periodas lyg ir praėjo. Beje dabar atradau imbierinius saldainius tai jaučiu kad dabar dar geriau man jau nebe taip ryte skauda gerklytę bigsmile.gif
Atsakyti