Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubas "Tik Jums!"

Mes, kelios norinčios sportuoti naujai atsidariusiame sporto klube "Tik Jums!", organizuojame grupes, kad galėtume gauti nuolaidas abonementams.
Kviečiame prisijungti.

Štai info iš sporto klubo "Tik Jums!" skrajutės:
Iki 18.00 -110Lt/mėn! Grupėms nuo 7 žmonių - 93Lt/mėn.
Visos dienos 140Lt/mėn! Grupėms nuo 7 žmonių - 133Lt/mėn.
Pilvo šokio abonementas 70 Lt/mėn.
Treniruotės mamoms ir vaikams vienu metu skirtingose salėse.

Atsakyti
Ar galima pamatyti užsiėmimų tvarkaraštį bent pačiame klube g.gif
Keista nuolaida grupei - 7,- Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2006 12 27, 12:11)
Keista nuolaida grupei - 7,- Lt g.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 27 gruodžio 2006 - 15:35
Tai ,kad ten nera treniruociu tvarkarascio.Jau Butorina reklamuojasi visais imanomais ir neimanomais budais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2006 12 27, 15:43)
Tai ,kad ten nera treniruociu tvarkarascio.Jau Butorina reklamuojasi visais imanomais ir neimanomais budais biggrin.gif


O kas bloga tame, kad Irina Butorina reklamuojasi, juk atsidarė naujas klubas ir žmonės dirba. Kaip ir visada ji pateikia naujoves, kai kiti dar nedrįsta. Va pvz STRIP DANCE – kai mano žmona išmokusi pas ją klube man pašoko, tai aš buvau apakęs: gerąja prasme – NEREALIAI. Žodžiu, nors aš ir vyras, bet po tokių rezultatų ir as pradėsiu sportuoti šiame klube,lankysiu vyrų treniruotes.
Atsakyti
QUOTE(Super PAPA @ 2006 12 27, 23:11)
O kas bloga tame, kad Irina Butorina reklamuojasi,  juk atsidarė naujas klubas ir žmonės dirba. Kaip ir visada  ji pateikia naujoves, kai kiti dar nedrįsta. Va pvz STRIP DANCE – kai mano žmona išmokusi pas ją klube man pašoko, tai aš buvau apakęs: gerąja prasme – NEREALIAI. Žodžiu, nors aš ir vyras, bet po tokių rezultatų ir as pradėsiu sportuoti šiame klube,lankysiu vyrų treniruotes.


Vat ir aš norėčiau, kad mano vyras tokį postą čia išrėžtų rolleyes.gif Labai jau smalsu ir man pabandyt kai ko išmokt ax.gif Tik truputėlį gaila, kad va tie laikai man per vėlūs išeina verysad.gif Bet jei atsirastų bendraminčių, bandyčiau gal kaip nors taikytis bigsmile.gif
Atsakyti
aha strip dance butu smagu ismokti bet kaina tai kaip tik uz kelias treniruoteas nesamoninga..
Atsakyti
QUOTE(Super PAPA @ 2006 12 28, 00:11)
O kas bloga tame, kad Irina Butorina reklamuojasi,  juk atsidarė naujas klubas ir žmonės dirba. Kaip ir visada  ji pateikia naujoves, kai kiti dar nedrįsta. Va pvz STRIP DANCE – kai mano žmona išmokusi pas ją klube man pašoko, tai aš buvau apakęs: gerąja prasme – NEREALIAI. Žodžiu, nors aš ir vyras, bet po tokių rezultatų ir as pradėsiu sportuoti šiame klube,lankysiu vyrų treniruotes.

O pats į STRIP DANCE ko ne? Būtų NEREAAALIAI lotuliukas.gif

Reklamuotis reklamuojasi, bet galėtų ir daugiau informacijos pateikti - tvarkaraščiai, kainos. Dabar aš netgi nesuprantu, ar yra treniruoklių salė, ar tik grupiniai užsiėmimai - apšvieskit gi mane, prašau rolleyes.gif Gal būtų ir neblogai lankyti pietų petraukos metu, bet ką klubas siūlo?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2006 12 27, 15:43)
Tai ,kad ten nera treniruociu tvarkarascio.Jau Butorina reklamuojasi visais imanomais ir neimanomais budais biggrin.gif



Tai kaip tik labai gerai, kad duoda informacija, nes Irina Butorina kažkur buvo dingusi iš visų sporto klubų, tai dabar atsirado. Ji dabar dirba sporto klube "Tik Jums!.." to klubo saitas: www.tikjums.narod.ru
Ten dabar ji veda ivairių stilių šokius – house dance, strip dance, latina-salsa, hip-hop, jazz, taip pat step aerobiką ir t.t ir pan.
Man taip pat savotiškai patiko aerobinis-box, kai pagal muziką smugiuoji į bokso kriaušes, ale savigyna pagal muzika.

Dėl tvarkaraščio, galima pasižūrėti saite suvedus slaptažodį xtikjumsx, bet žinau, kad - jau labai greitai - nuo 2007 metu tvarkaraštis ir pats saitas bus keičiamas, tai sakė, kad dabar visiems galima teikti savo pageidavimus ir norus del pačių užsiėmimų ir jų laiko.
Atsakyti
Bet jei nori sportuoti klube TIKJUMS tik vakarais, vis tiek reikia pirkti abonementą visai dienai. Ir manau, kad visur taip, nors dar ne visur žiūrėjau. Gal geriau mokėti už vienkartinius apsilankymus, nei mokėti uz laisvą grafiką, kai ateisiu tik 2-3k. per savaitę g.gif Niekaip neišsirenku kur sportuoti. Gal reiktų čia pabandyti g.gif
Atsakyti
Kiek kainuoja vienkartinis apsilankymas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ida66: 28 gruodžio 2006 - 17:23
QUOTE(Ida66 @ 2006 12 28, 17:22)
Kiek kainuoja vienkartinis apsilankymas?


Būtent šitame klube tai net nežinau, ar yra vienkartiniai apsilankymai.
Atsakyti