Įkraunama...
Įkraunama...

Gal jūs priaugot virš 30 kg.?

sveikutes kiek priaugot svorio per nestuma?ar yra tokiu mamyciu kurios priaugot virs 30 kilogramu?kaip tvarkotes su svoriu?pries nestuma sveriau 58 kg,gimdymo diena sveriau 93 doh.gif as priaugau 36 kg...per 5 menesius numeciau 30 kg...o dabar po 8 menesiu liko dar 4...ir nebekrenta....
Atsakyti
yra. tik man taip nesiseka numesti, kaip tau sad.gif
is GN isvaziuojant is 32 priaugtu, tebeturejau 16kg.
po to dar 6kg pameciau. o dabar tai pagal drabuzius jauciu, kad niekur nedingsta kilogramai. sportuoti rimtai neprisiverciau, bet kadangi jau metai praejo reikes rimciau i visus tuos likusius kg pazvelgt ir susimt.
Atsakyti
Nea... schmoll.gif Kai pagalvoju, tai daugoka g.gif
Bet linkiu ir tuos užsilikusius numesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2006 12 28, 15:05)
yra. tik man taip nesiseka numesti, kaip tau sad.gif
is GN isvaziuojant is 32 priaugtu, tebeturejau 16kg.
po to dar 6kg pameciau. o dabar tai pagal drabuzius jauciu, kad niekur nedingsta kilogramai. sportuoti rimtai neprisiverciau, bet kadangi jau metai praejo reikes rimciau i visus tuos likusius kg pazvelgt ir susimt.

man irgi jau virs 8 menesiu praejo...ir dar liko ...atrodo jau ir nebemaitinu bet nieko...nekrenta... doh.gif bet aisku ka padarysi yra kaip yra...sportuot tingiu blush2.gif o anekene but noriu biggrin.gif pati kalta....reik prisiverst oj reikia...ypac pilvas ir sonai nepatinka man... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilmoshka @ 2006 12 28, 15:44)
Nea...  schmoll.gif  Kai pagalvoju, tai daugoka  g.gif
Bet linkiu ir tuos užsilikusius numesti  4u.gif

jo laaabai daug...zinau kad nedaug tokiu likimo sesiu yra... biggrin.gif bet saunuoles kad nedaug priaugot thumbup.gif
Atsakyti
as priaugau 32kg..
pries nestuma buvau 55kg (ugis 171cm), o gimdyt vaziavau 87kg..
po gimdymo namo gryzau sverdama 76kg (taigi ligoninej palikau 11kg)
per 2 savaites namuose numeciau iki 71kg (taigi minus 5kg)..
na ziuresim kas bus toliau.. tik va apetitas dideja stipriai tai bijau kad nesustotu tie kg kristi..
planuoju bent 60kg pasiekti.. o siaip pavasari jau keliausim su lialka i sporto kluba..
Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2007 01 01, 16:31)
as priaugau 32kg..
pries nestuma buvau 55kg (ugis 171cm), o gimdyt vaziavau 87kg..
po gimdymo namo gryzau sverdama 76kg (taigi ligoninej palikau 11kg)
per 2 savaites namuose numeciau iki 71kg (taigi minus 5kg)..
na ziuresim kas bus toliau.. tik va apetitas dideja stipriai tai bijau kad nesustotu tie kg kristi..
planuoju bent 60kg pasiekti.. o siaip pavasari jau keliausim su lialka i sporto kluba..

nu tai va kas ir yra kad man irgi krito krito...o dabar kad ir nebemaitinu galvojau maziau valgysiu greiciau kris...bet nieko... blink.gif
Atsakyti
Su pirmu suneliu buvau priaugusi 30 kg. Buvo žiauru, o ir svoris lėtai krito...Su antru mažiau-23.Svoris geriausiai kritu kol maitinau, o kai nustojau maitinti tai svoris nustojo kristi...
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2007 01 01, 19:26)
Su pirmu suneliu buvau priaugusi 30 kg. Buvo žiauru, o ir svoris lėtai krito...Su antru mažiau-23.Svoris geriausiai kritu kol maitinau, o kai nustojau maitinti tai svoris nustojo kristi...

man irgi tas pats... blush2.gif
Atsakyti
oj mergaitės... aš tai priaugau tikrai labai daug doh.gif bent jau kiek žinau 23, bet svertis pradėjau ne nuo pat pradžių..., tai jaučiu kokius 33 tikrai priaugau... dabar sveriu tiek, kiek svėriau per pirmąjį svėrima doh.gif svoris krito savaime..., be to, man atrodo, kad svoris krito kol gulėjau ligoninėj... o namuose jau lyg ir nepasikeičiau blink.gif vnž... svarstyklės - mano priešas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetolanka @ 2007 01 01, 23:36)
oj mergaitės... aš tai priaugau tikrai labai daug doh.gif bent jau kiek žinau 23, bet svertis pradėjau ne nuo pat pradžių..., tai jaučiu kokius 33 tikrai priaugau... dabar sveriu tiek, kiek svėriau per pirmąjį svėrima doh.gif svoris krito savaime..., be to, man atrodo, kad svoris krito kol gulėjau ligoninėj... o namuose jau lyg ir nepasikeičiau blink.gif vnž... svarstyklės - mano priešas blush2.gif

mano irgi preisas...bet zinokit mamytes butinai reik pradet ir prisiverst fitness3.gif fitness4.gif bet kaip tingiu!!! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2006 12 28, 16:44)
Nea...  schmoll.gif  Kai pagalvoju, tai daugoka  g.gif


aha, ir ka siulai daryti, kad jie neaugtu?
Su pirmu panasiai ir buvau priaugusi. Svoris paprastai budavo 58-60, o gimdyti vaziavau sverdama jau virs 90 kg.
Buvau numetusi iki 70 kg, bet su antru vaiku vel siek tiek uzsidejo ir net nemano kristi.
Apie mergautini svori net nesvajoju, noriu pasiekti koks buvo po pirmo gimdymo.
Atsakyti
kai susipažinau su savuoju svėriau 60 nu niekad nebuvau kuda ugis162 iki neštumo lepino šokoladais tai kai pastojau jau buvo 68 (per 2,5 m) gimdyti išvažiavau 82 iš ligonines gryžus svėriau 75 o po to labai greit pakilo iki 84 . labai norėčiau numesti, bet per mažai ryžto ir valios turiu blush2.gif o dar tikiu paveldėjimu mano giminėj nera nei vieno kudo nu nebetn nepažystu
Atsakyti