Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinių kiaušidžių sindromas

sveikutes, parasiau zinute i musu skyreli ir atsirado zinute, kad tema uzdaryta pasiekus maksimalu puslapiu skaiciu, manau, kad mum s tos temos dar tikrai prireiks, todel pradedu nauja sasiuvini smile.gif 4u.gif
labai tikiuosi, kad mano laparoskopija atnes teigiamu rezultatu, tada ateisiu cia paigirti smile.gif
sekmes mums visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2006 12 28, 00:25)
sveikutes, parasiau zinute i musu skyreli ir atsirado zinute, kad tema uzdaryta pasiekus maksimalu puslapiu skaiciu, manau, kad mum s tos temos dar tikrai prireiks, todel pradedu nauja sasiuvini smile.gif  4u.gif
labai tikiuosi, kad mano laparoskopija atnes teigiamu rezultatu, tada ateisiu cia paigirti smile.gif
sekmes mums visoms smile.gif

vajei, kokios naujienos, na linkiu, kad taip ir būtų wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Artejanciu naujuju metu proga, noriu Jums palinketi vieno nuostabaus, silto, mielo dalyko.....tapti - MAMOMIS 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, kaip sventes praleidot? As va kazkaip pagalvojau.... Lyg ir vestuves musu uz 5 menesiu o mes vaikucius pradejom planuoti. Gal reiketu palaukti kol susituoksim.
Atsakyti
Nera visuotines taisykles kada planuoti vaikus smile.gif savo gyvenima kurkite patys biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Zoulikha @ 2006 12 30, 20:16)
vestuves musu uz 5 menesiu o mes vaikucius pradejom planuoti. Gal reiketu palaukti kol susituoksim.

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 12 31, 14:19)
Nera visuotines taisykles kada planuoti vaikus smile.gif  savo gyvenima kurkite patys  biggrin.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif bet to ne visuomet pavyksta taip, kaip nori, tačiau reikia laiko...o kada planuoti tik jūs galite nuspręsti. wub.gif linkiu, kad ir ką nusprėstumėte, jog viskas gautųsi taip, kaip norite wub.gif wub.gif wub.gif
ech...kažkokios melancholiškos mintys mane aplankė 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Sveikinu visas su naujais metais! sako kiaules metai zada vaikuciu 4u.gif
tikekimes, kad musu angeleliai ilgiau nelauks ir ateis su mumis susipazinti smile.gif

as jau po laparoskopijos dvi savaites, kiekvienoj kiausidej man pridare apie 20 skyluciu. operacija visiskai nebaisi, praejo dar tik dvi savaites, bet naujieji buvo su sokiais, o ir randeliu beveik nebeliko, maniau bambutej bus koks didelis randas, bet nieko panasaus thumbup.gif

o svarbiausia yra tai, kad mano organizmas i operacija labai graziai sureagavo ir vienoj kiausidej iskart eme bresti kiausinelis, siuo metu kaip tik vyksta ovuliacija, dariausi ir ovuliacinius testus, ir arbor seiliu testas, ir gleives ir tempimas pilvo apacioj... tai dirbam su brangiuoju, net juokas ima, kad reikia atidirbti smileysex.gif

nededu visu vilciu, nes juk kad ir vyksta O, nebutinai turi uzkibti, bet neslepsiu, viltis labai didele... smile.gif
ech, drauges policistukes, sekmes mums visoms! 4u.gif
Atsakyti
Laikykites, viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
godulia, laikau kumstukus bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergytes, uz palaikyma 4u.gif
tikiuosi labai labai, bet bus kaip bus... ateis laikas ir tikrai BUS smile.gif
smile.gif
Atsakyti
Aš norėčiau jūsų paklausti kaip ši liga atsiranda mūsų organizme ar galima jį pernešti kitam žmogui ar tai paveldima? ar ji išsivysto iš kažko tai? kiek laiko trunkagydymas ir t.t.
Atsakyti
http://www.sveikaszm...r...8&ligid=142

Čia neblogai paaiškinta.
Atsakyti