Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų priežiūra žiemą

Daziausi lupas po pietu ir susimasciau. Ka jus darot, kad lupos nesausetu? Dabar, ziema, tai ypac aktualu. As pvz. pasidazau iseidama i darba, po keliu valandu lupos pradeda sauseti, o gero vazelino niekur nerandu, tokio, kad pasitepi ir ne taip sauseja. O lupdazi is naujo teptis ant issausejusiu irgi neiseina. Zodziu, kokias priemones, vazelinus ar dar ka naudojat?
Atsakyti
Tikriausiai tai labai individulu. Nuoo orgaizmo priklauso. As jau seniai pastebejau, kokios skirtingos tos lupos buna, ju pavirsius. As pirkau labai gera vazelina , jis apie 8 lt kainavo. Euro vaistineje su kazkokiom zolelem Kazkur nusimete, bet jei rasiu, tai parasysiu pavadinima. tai ekstra atvejais labai padeda
Atsakyti
As ziema lupdaziu eidama i lauka nenaudoju, nes nuo visu lupos sauseja. O nusipirkau eurovaistinej lietuviska balzama su shaltalankiu. Stikliniam indely, apie 5 Lt kainavo, metu gaminio apdovanojima gaves. Visai geras, malonus naudoti. Ir dar toks liaudishkas receptas. Reikia istepti lupas medumi, palaikyti kuo ilgiau (na, gal kokias 15 min, man ilgiau nepavyksta), po to suvalgai. Tikrai lupytems gerai.
Atsakyti
As tai jei siaip namuose ar, kai iki parduotuves nueiti, tai naudoju vazelina, na, o kai reikia iseiti kur rimciau, tai tuomet drekinanti balsama LOREAL su atspalviu smile.gif na man tai padeda smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu sita beda..Lupas tepu kokius 20 kartu per diena sad.gif Man labai geras tox zalias Lip Balsam su alijosiumi, kainuoja virs 5 litu, neblogas Eucerin'o..Tinka visokie riebus!
Atsakyti
As visai negaliu dazytis, nes ima oda luptis. Gyd. israse CERUDAL rodos... Ten apie 16LT kainuoja. Koki men. vakarais tepiausi- praejo, o kai emiau dazytis- vel tas pats, tai dabar kas vakara ta krema uzsitepu.
Atsakyti
Sausoms lūpoms labai geras, tiesiog nepakeičiamas yra EUCERIN lūpų balzamas thumbup.gif ir man tik jis padeda smile.gif
Atsakyti
Šiaip tai visų pirma reikia naudoti drėkinamuosius,matinamuosius su vitaminais
lūpų dažus,tai įtakoja jų būklei.Aš būtent tokius ir naudoju:žiūriu ne tik lūpdažio
spalvą,bet ir sudėtį. biggrin.gif O,prieš naktį pasitepu labai puikiu balzamu lūpoms iš
Avono-Planet SPA serijos,lip balm African shea butter.Ir jis po nakties,net pašalina
išdžiūvusią lūpų odą nuo jų.Šaunu ar ne? wink.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau tokį labai fainą Labello lūpų krema su vit. A B5 E C, visas pavadinimas- Labello Vitamin Power. JIs yra labai sausoms, suskirdusioms ir jautrioms lūpoms thumbup.gif
Jo kaina 6-7Lt.
Atsakyti
sveikutes
ka naudojat lupoms priziureti saltuoju metu laiku?
maniskes labai skeldeja ir nuolat kankina lupu pusleline.
gal esat ka nors tikrai gero atrade.pasidalinkit;)kaip tik ketinu koki nors isigyti.
labiau megstat pirstu tepamus ar piestukinius vazelinus?
Atsakyti
Labiau megstu piestukinius, o ne tepamus balzamus. Tiesiog jie patogesni, nereikia pirstu terliotis. As dabar naudoju DEBORAH firmos lupu balzama. Tai sakyciau, visai nieko wink.gif O ziemos metu dazniau naudoju lupu blizgiklius, nes jie yra siek tiek riebesni ir geriau apsaugo lupas nuo salcio wink.gif
Atsakyti
As tai negaliu pabuti bent keleto dienu be lupu balzamo. Jei netycia pametu trumpam, tai tada pasinaudoju medumi (kokiam pusdieniui, jei esu namuose, labai neblogas dalykelis thumbup.gif )
Siaip tai nelabai patinka balzamai tepami pirstais (pries keleta men turejau is Sarmos toki, kur kainuoja apie 11 lt; uzteko jo gal pusantru metu thumbup.gif nors as ir daznai ji naudojau). Ir kvapas raudonuju serbentu man labai patiko thumbup.gif tik nera labai patogu juo naudotis...
Dabar turiu balzama is oriflame su alijosiumi (visai nieko, tik vakare juo pasitepus, ryte atsibundu sausokomis lupomis; jis gana kietos konsistencijos), dar siuo metu turiu sebamed balzama (jis gana minkstas, bet neblogas, nors reikia daznokai pasitepti).
Apskritai man geriausias buvo sun mix is krka (jei teisingai uzrasiau firmos pavadinima), tik dabar jo nebematau pirkti nei vaistinese, nei kosmetikos parduotuvese sad.gif
Atsakyti