Įkraunama...
Įkraunama...

Bijau pernešiojimo

Po pirmo ekoskopinio tyrimo man sakė, kad gimdymo data Spalio 21 d. 28 dieną vėl "padarė ekoskopą" nes negimdau, tada pasakė kad tik 28 d. galiu pradėti tikėtis to "stebuklo". Šiandien dar sėdžiu namie prie kompo sad.gif . Man labai baisu...
Gal kurios buvot susidūrusios su tokia problema. Gal aš visai be reikalo nervuojuosi?
Atsakyti
Niekas dabar ligoninese pernesiot neleidzia, ta prasme, kad vaikui gresme iskiltu. O jei jis ilgiau ten pilve buna, tai gal jam tiesiog niekas nedega, budas jo toks smile.gif Mano maziukui viena data buvo 18, kita 21, pagimdziau 27 - ir nieko. Tik laukt uzkniso smile.gif
Atsakyti
O as dar kol kas nepernesiojau, bet turiu tokia nuojauta, kad teks. Nejauciu dar jokiu paruosiamuju saremiu. Nenoreciau pernesioti, nes zinau, kad nesioju nemaza klecka. Bijau, kad jei pernesiosiu koki pora savaiteliu, tai gal uzaugs iki kokiu 5kg, tai kaip as ji pati pagimdysiu. Darys tada man cezari. O noreciau pati pagimdyt...
Atsakyti
MAn terminas buvo sausio 14, o pagimdžiau sausio 29 tongue.gif Viskas buvo gerai, tik tas laukimas taip užkniso...... laugh.gif wink.gif
Sėkmės gimdyme wink.gif
Atsakyti
Tik nesijaudink dėl pernešiojimo, aš sumušiau visus pernešiojimo rekordus, bet leliukas gimė sveikutėlis wink.gifsmile.gif Gimdymo data buvo nustatyta rugsėjo 19 d. o mažulė gimė spalio 10 d. Žinau, kaip sunku laukti, kiekvieną dieną vis galvodavau kad jau tikriausiai šiandien, bet kaip sąrėmių nėr taip nėr... Kai pernešiojau dvi savaites jau gydytojai sunerimo, kiekvieną dieną liepė lankytis pas juos, žiūrėjo vaisiaus tonus, darė echoskopiją, viskas buvo tvarkoje, tai gydytojai nerimavo. Kai pernešiojau 20 dienų tada jau pasiguldė mane ir 21 pernešiojimo dieną skatino gimdymą, viskas baigėsi kuo puikiausiai, gimė sveika mergaitė, tik kad labai pernešiota, bet tai jai nepakenkė clap_1.gif
Todėl nusiramink ir lauk tos lemtingos dienos, aišku, jei pajusi, kad vaikutis mažai juda eik pas gydytojus tegul seka ar netrūksta deguonies mažiukui.
Mano toks išskirtinis atvejis, kad sakė net į vadovėlius įtrauks tokį pernešiojimo terminą smile.gif
Atsakyti
Echoskopinis ištyrimas yra tik pagalbinė ir orientacinė priemonė terminui nustatyti, dažnai paklaidos būna nemažos. Tiksliau gimdymo datą numatyti pagal paskutinių mėnesinių ar pastojimo datas.Bet kažiek spręsti dėl pernešiojimo galima iš echo tyrimo-žiūrimos vaisiaus vandenų kišenės, vaisiaus vandenų kiekis, ar yra varškinio tepalo, placentos subrendimo laipsnis,amnioskopu galima įvertinti vandenų spalvą, dopleriu(kraujotakos tyrimas)virkštelės kraujotaką.Aš savo leliaus laukiau 9d ilgiau, echoskopiškai jokių pernešiojimo požymių nebuvo, kardiotokografiškai širdutės veikla buvo puiki ir tt, bet gimus sūneliui vaisiaus vandenys buvo žalsvi, placenta perbrendusi, pėdutės ir delniukai permirkę(odelė nusinėrė)-žodžiu mažius kentė deguonies badą kaip reikiant.Jei kitas mano vaikas vėluos-gerai pagalvosiu,ar nevertėtų išprašyti Jo vaistų pagalba g.gif Aišku, pati nenuspręsi,ar jau laikas skatinti, bet gydytoją "laužk",kad viską pažiūrėtų, o jei nėra galimybių-tegu siunčia į trečio lygio gydymo įstaigą.
Atsakyti
QUOTE (Germante @ 2004 11 01, 08:30)
O as dar kol kas nepernesiojau, bet turiu tokia nuojauta, kad teks.

Nejauciau ir as jokiu paruosiamuju, o pagimdziau gera savaite anksciau. Tos dienos, kuria gimdziau, ryta dar buvau pas gydytoja ir nieko, jokiu itarimu, kad dar ta pati vakara atkeliausiu i gimdykla smile.gif.
Atsakyti
Visada sakydavau, "neduok, Dieve, pernešiot - visi tie klausimai, nervinimasis...". Prisišnekėjau - dukrą pagimdžiau dviem mėn. anksčiau blink.gif . Dabar jau su malonumu pernešiočiau dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 03 lapkričio 2004 - 00:05
Iki 42 sav. dar skaitosi normalus neshtumas. Ilgiau daktarai nelabai nori leisti neshioti, nes placenta sensta ir nebegali pakankamai aprupinti vaikelio. Dargi vaikelis augina toliau sau svori, o tai irgi kai kuriais atvejais gali buti problema.
Ash pati neshiojau beveik 42 savaites, bet teko skatinti - niekas nevyko. Tad zhinau, koks tai jausmas. Tikrai blogai nesijauchiau, tachiau labiausiai nervino aplinkiniu klausimai: dar ne?..
Pergyvent del to tikrai nereiktu - ash irgi manau, kad gamta yra gamta, ir ish tiesu niekas gi tiksliai ir negali pasakyti, kada tas vaikutis turi pasirodyt. Manau, neshiok ramiai iki tos 42 savaites, tada tiesiog tegu daro tavo apzhiura, echoskopa, kad pazhiuretu, kaip vaikelis ir visa kita laikosi. Nors shiaip jau po 40 savaites pats daktaras turetu noreti dazhniau pamatyti gimdyve.
Bandyk namines 'skatinamasias' priemones: valgyk ashtru maista, pagulek shiltoj (ne karshtoj!) vonioj, daug vaikshchiok, laipiok laiptais, mylekis... wink.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu pasidžiaudti kad pagimdė berniuką clap.gif .
Nieko plačiau nerašysiu, bet gimdymas kiek žinau buvo sunkus ir vaikučiui kažkas nelabai gerai (daro kažkokius tyrimus ir todėl aš iš proto einu, nors žmona liepė nesinervuoti `kažkokią nesamonę ji pasakė`).
Nepykit kad čia vyras parašė, bet negalėjau nepasidžiaugti. Kai ji griš, tai ji plačiau papasakos.

Reginos vyras

O dabar kaip priklauso drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal žinot, kaip apskaičiuoti, kada jau vaikelis pernešiojamas? blush2.gif
Na, jei gimdymas neprasideda 40 savaičių, kiek dar galima ramiai vaikščioti?
Jei kas iš jūsų pernešiojo, tai kiek, kaip jus stebėjo ir t.t.?
Atsakyti
Man gydytoja sake, kad pernesiot galima 2 savaites (~iki 42 nestumo savaites).
As pernesiojau savaite, tai kasdien vazinejau i ligonine, ten klausydavo vaikelio sirdeles, apziuredavo echoskopu, kad issaukt gimdyma, gydytoja atsloksniavo gimdos ziotis, bet man tai nepadejo, teko laukt naturalaus gimdyto (kuri, beja, paskatino klizma).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 24 balandžio 2005 - 22:20