Įkraunama...
Įkraunama...

Nekalbadieniai

Mes su vyru jau 4 diena nesisnekam verysad.gif as ant jo labai supykau ir jauciuosi teisi, o jis ant manes supyko ir irgi jauciasi teisus unsure.gif
Vaikstom vienas pro kita visas dienas ir nesisnekam unsure.gif bet si karta nenusileisiu, jei jis manes neuzkalbins ir neatsiprasys, kad ir visa gyvenima nesnekesiu biggrin.gif

Kaip pas jus ar buna nekalbadieniu? Ir kuris dazniausiai "uzkalbina"?
Atsakyti
protingesnis tas, kuris nori išsiaiškint, o ne tyli mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi taip buna, kad rodos galeciau ir visa amzinybe buti uzsiraukusiai ir nekalbeti ir jokiu budu pirmai nepulti kalbinti, bet esu matyt isskydele, nes jau po keliu val man norisi apsikabinti ir nebepykti. wub.gif

yra buve pora kartu kad ir kelias dienas nekalbejom, man ziauriai sunkios tokios dienos, kol galiausiai neistveriu ir atsileidziu. maniskis irgi nera is tu kur greitai atsileidzia, bet buna ir jam. ax.gif

o siaip, kad kuo maziau butu tu nekalbadieniu, nes jie labai jau vercia blogai jaustis blush2.gif
Atsakyti
Man regis, jog nekalbadieniai tiesiog žudo jausmus, tačiau, deja, pati būnu jų iniciatorė...
Atsakyti
nesuprantu tu nekalbadieniu esmes??? cia problemas taip isspresti bandot biggrin.gif jos dar dides,nes jas didins pyktis ir nusivylimas...
visada griebiu jauti uz ragu...ta pacia minute...
negaleciau tyleti,nekenciu to zudancio jausmo...

aiskinames viska ta pacia minute..vistiek reiks,ar tu tylesi diena,ar dvi,ar metus...

Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2006 12 29, 11:00)
aiskinames viska ta pacia minute..vistiek reiks,ar tu tylesi diena,ar dvi,ar metus...


Aha, man irgi taip anksčiau buvo. O dabar tiesiog nerandu jėgų aiškintis. Nežinau, kas atsitiko. Tyliu kaip žuvis ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2006 12 29, 10:14)
Aha, man irgi taip anksčiau buvo. O dabar tiesiog nerandu jėgų aiškintis. Nežinau, kas atsitiko. Tyliu kaip žuvis ir tiek.


nes zinai jau kaip viskas bus,kas ka sakys ir kaip baigsis...zinau ir as ta jauciu.. biggrin.gif
paprasciausiai as isdestau savo nuomone,jei reikia salygas ir pasiulau kompromisa...o kol tas doh.gif pamastys ir atsakys islekiu ten kur noriu..nezadu sedeti ir ziureti i suraukta snuki ir laukti palaimos schmoll.gif

jei nori gadinti nuotaika-tai tegu tik sau... tongue.gif
Atsakyti
pas mane dabar irgi nekalbadienis smile.gif
nezinau kodel smile.gif tai nusprendziau ir as pabandyt nekalbet smile.gif
as puikiai suprantu kad tai pats blogiausias budas spresti problemom, taciau nors karta pabandysiu zaisti tuo paciu ginklu....
Atsakyti
Pas mus tai isvis nenormaliai buna unsure.gif

Susipykstam-pradedam aiskintis, aiskinames-vel (dar labiau) susipykstam doh.gif
O tada jau nesisnekam doh.gif

Ot ir pabandyk ta pacia minuta viska issiaaiskint kad nori:oh doh.gif doh.gif
Atsakyti
esu pakankamai degtukiško charakterio, bet ....gerbiu savo vyrą, sukandu dantis ir kalbuosi...arba einu kur nors kažkiek laiko "paputoti" ir kalbuosi...palikti kabėti problema neišeitis... g.gif kažkaip surasti tą kompromisinį derybų variantą reiktų.... 4u.gif
Atsakyti
musu istorijoje nekalbadieniu tikrai dar nebuvo... rekimu pykciu ir ttttt... zinoma... bet nekalbeti.. nezinau ka tuo galima pasiekti??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2006 12 29, 13:37)
Susipykstam-pradedam aiskintis, aiskinames-vel (dar labiau) susipykstam  doh.gif


Vat taip dažniausiai ir nutinka. box.gif
Atsakyti