Įkraunama...
Įkraunama...

Tiesiai šviesiai kaip gime Gabija

GRAŽIU ISTORIJU NEMOKU RAŠYTI, TAD VISKA DREBIAU TIESIAI ŠVIESIAI (AISKU NE VISKA, NES NEŠTUKES PERSKAIČIUSIOS BIJOS GIMDYTI lotuliukas.gif )

IŠ VAKARO (t.y SEKMADIENI) SU SESE IŠGĖRĖM TRUPUTI ŠAMPANIUKO IR ŽVENGĖM KAD GAL JAU, GAL IŠEIS SKATINIMAS. ŽODŽIU DAR I BERNELIUS NUŠURMULIAVOM, AŠ GIROS UŽSIMANIAU IR GRYŽOM VĖLAI VAKARE.
RYTE ATSIKELIAU IR NULIŪDAU-SKATINIMAS NEPASISEKĖ IR PARAŠIAU DRAUGEI SMS : ŽODŽIU ŠAMPANAS NESUVEIKĖ.
VYRAS GULINĖJO LOVOJE O AŠ SLAMPINĖJAU IR TAI BUVO KAŽKOKS ĮDOMUS JAUSMAS, MANO KELNAITES SLAPIOS, DAR VYRAS PAJUOKAUDAMAS PASAKĖ : „SYSIU PADAREI biggrin.gif “. PASIJUOKĖM, SAKAU "KELKIS, VARYSIM I JONELI KEDUČIŲ MAITINIMO ŽIŪRĖTI". JIS SU MIELU NORU SUTIKO SU MANO IDĖJA..
BET STAIGA MAN PRADĖJO STIPRIAU MAUSTI, ORO TRUKTI. PARAŠIAU DRAUGEI SMS: "KAŽKO NEKAIP JAUČIUOSI". O JI: "ORO TRŪKSTA, MAUDŽIA NUGARA PILVĄ", AŠ :"TAIP", JI:"MAUK I LIGONINE"
SKUBĖJOM SU VYRU SU ŠYPSENA, DŽIAUGĖMĖS KAD TUOJ TUOJ BUS MŪSŲ GABYTĖ IR TURĖSIM SAVO SAULYTE PRIE SAVĘS.
BĖGTE BĖGOM Į PRIIMAMAJĮ IR ŽIŪRIM SU SIAUBU------ NU IR EILĖ KOKIA IR NEI VIENOS BUSIMOS GIMDYVES!!!!!!!!!.
KA BĖGAM I 2 AUKŠTA, GIMDYKLAS, MUS NUSIUNČIA I REGISTRATŪRA. LAUKIAM KOL PRIIMS KAŽKUR 40-45 MIN, VYRAS PYKSTA KAD TOKIA DURNA TVARKA.
PAGALIAU JAU MANE PRIIMA. "KUO SKUNDŽIATĖS"-KLAUSIA NEMALONIU BALSU AKUŠERĖ. "KUO KUO, GIMDAU"-TARIU LAIMINGA."O KUR SIUNTIMAS". AŠ "KOKS SIUNTIMAS, KA BE SIUNTIMO GIMDYTI NEĮMANOMA"- IR MINTYSE PAGALVOJU KA NUŠNEKA JI. SKAMBINA, KVIEČIA VEDĖJA. GALVOJU NU GERAS, KA DABAR DAR GIMDYT NELEIS, LIEPS SIUNTIMĄ GAUTI. VEDĖJA PIKTU VEIDU KVIEČIASI I KITA KABINETĄ SĖSTI ANT AKUŠERINĖS KĖDES.
"JO GIMDAI, EIK UŽPILDYSI DOKUMENTU"-JI MAN ŠALTAI. AŠ IŠEINU PATENKINTA IR VYRUI PUSBALSIU SAKAU "GIMDAU"
UŽPILDO DOKUMENTUS IR LIEPIA EITI I KITA KABINETĄ, NUSIRENGTI. PAKLAUSĖ ŠIRDUTES PLAKIMO, PASTATE KLIZMA--------"O DIEVE DIEVE, KAD KAM LEISČIAU KLIZMA STATYTI"!!!!!!!! – MASČIAU AŠ, KAI PILVAS ŠYLO IR PUTĖSI - O SKAUSMAS!!!!!!!!.
PAGALIAU BAIGĖSI KOŠMARAS!!!!!!!!----PAMANIAU AŠ.
VAŽIUOJU LIFTU I ANTRA AUKŠTA APRENGTA LIGONINES RŪBAIS. LIFTE MOTERIS PALINKĖJO SEKMĖS. MES SU VYRU VIS DAR LAIMINTI.
MUS SUTIKO VEDĖJA, KURI TURĖJO PRIIMTI MANO GIMDYMĄ IR AKUŠERE KURI NEPRISISTATĖ, NES 16 VAL TURĖJO IŠEITI , NES DARBO LAIKAS BAIGIASI.
VISIEM PARAŠIAU SMS, LIEPĖ LIPTI ANT STALO-3 CM KAKLELIS. MANE SKATINA. MES SU VYRU JUOKAUJAM, KALBAMĖS, AŠ VAIKŠTAU RATU, TAIP LENGVIAU.
ATĖJO KITA AKUŠERĖ JŪRATĖ-NUOSTABUS ŽMOGUS, KURIAI AŠ DĖKINGA, KAD PALAIKE MANE.
JAU 18 VAL, LIEPĖ GULTI ANT STALO-KAKLELIS ATSIVERĘS TIK 1 CM DAUGIAU(4 CM ). "NIEKO NEBUS, REIKIA DARYT EPIDIURĄ IR SKATINTI"-TARĖ VEDĖJA. BET BET AŠ NENORIU EPIDIURO, KODĖL NIEKS NEKLAUSIA. "PAS TAVE BEGALO KIETAS KAKLELIS, TU SU TOKIU TEMPU MAN DVI PARAS GIMDYSI"-ŠITIE ŽODŽIAI DAR IR DABAR SKAMBA, NES MINTIS KODĖL JIE TAIP MANE KANKINO IR NEDARĖ CEZARIO MAN NEDUODA RAMYBES
ATEINA NEPATENKINTA PADEJĖJA IR EPIDIURO DARYTOJA. BLIN JAI NUOTAIKOS NĖRA . NEBŪTINA BŪTI TOKIA GRUBI-BET VIS TIEK TYLĖJAU IR KANTRIAI TAIKIAUSI SU GRUBUMU. GRUBUMAS DINGO VYRUI IKIŠUS JAI 100 LT.
PRAĖJO 2 VAL-KAKLELIS JAU LYGIAI 8 CM. VISI DŽIAUGĖSI, O MES SU VYRU, NES TAS 2 VAL KALBĖJOM, JUOKĖMĖS, PASAKOJOM AKUŠEREI APIE SAVE, KA VEIKIAM "AR ČIA NE PRIE GERO TAS JUOKAS PRIVES "-SAKAU VYRUI. VYRAS SUSIMASTĖ, BET MATOMAI TIKĖJO, KAD VISKAS BUS GERAI
DAR PRAEINA LAIKO -KAKLELIS 9,5 CM IR NE KRUS. GYDITOJA PASIPIKTINA, MATYT NORI KAD GREIČIAU SU MANIM BAIGTI CACKINIMUS."NU KA AŠ TOKIUS ATOMINIUS TURIU VAISTUKUS, JI MAN KAIP MAT GIMDYTI PRADĖS". ILEIDŽIA PASKUTINE DOZE(SUMAŽINTA) EPIDIURO, STEBUKLINGU VAISTUKU IR LIEPIA SĖSTI ANT TUALETINES KĖDES.
"O MAMA MIJA"-MĄSTAU AŠ, EPIDIURAS JAU SILPNAI VEIKIA, O SARĖMIS KAIP DUODA KAD ODA NUSILUPTUM NUO SKAUSMO. VYRUI SAKAU "JAU SKAUDA, BUK SU MANIMI" , SKAUSMAS VIS DIDĖJA, KAD PRADEDU RĖKTI. MANE TILDO , O AŠ RĖKIU IR JAU STUMIU.
"KA LIP ANT STALO, GIMDYSI", KAI PASAKYSIM ORA IKVEPK I PLAUCIUS IR ILGAI STENĖK LYG KAKOTUM, AR GIRDI, TU NERĖK, O KLAUSYK KA SAKAU". SKAUSMAS KAD NESULYGINTUM SU NIEKUO,ATRODO TUOJ NUPROTĖSI.
GULIU ANT STALO IR BIJAU SARĖMIO, NES TADA JAU.....NU NEMOKU APRAŠYTI KA JAUCIAU AS IR MANO VYRAS...TIK GALIU PASAKYTI KAD REKIAU IR SKAUSMO IR NIEKAIP NUSIRAMINTI NEGALIU. STENETI NEIŠEINA, GIRDŽIU GYDITOJA SAKO"NEITIKETINA KAD JI SU TOKIU KAKLELIU PAGIMDYS, BET PABANDOM"(KAIP JIE GALI ANT MANES BANDYTI). PRASIKANKINAU 1.11 VAL .
MANO SAREMIU PAUZE BUVO ILGA, O PATS SARĖMIS TRUKO TRUMPAI, TAD NESPĖDAVAU RYTI ORO IR JIS LIKDAVO ŽANDUOSE. TAIP IR LIKAU SU RAUDONOM NUO KRAUJO AKIM, MELYNU VEIDU.

PO GIMDYMO TRAUKIA PLACENTA."OHO, REIK REVIZIJA DARYTI, ATITRUKO PLACENTA" .EPIDIURAS. AS VISKA JAUCIU KAI RANKOMIS GRAMDO GIMDA-SKAUDA, BET NERA JEGU EIMANUOTI. SUSIUNA, PAGULDO ANT LOVOS IR LAKSTO SIAUBO AKIMIS. GIRDZIU"JI DAUG KRAUJO NETEKO, TIKIUOSI BUS GERAI"
"VEMSIU"-SAKAU AS. APSIVEMIAU, PRADEDA SIRDIS KATALOTIS, JAUCIU KAD MAN JAU MIRTIS. MINTYSE DUKRELE IR VYRAS. AS NEGALIU JU PALIKTI.
SULEIDZIA DAUG SKYSCIU, ATNESA ARBATOS. SIRDELE PLAKA JAU GERIAU, BET AS JAU BE JEGU. PAMAITINA VAIKELI IR VEDASI VYRA IR VAIKA I PALATA, O MANE I VEZIMELI. "GAL NORI I TUALETA"-KLAUSIA NUOSTABIOJI AKUSERE."PABANDYSIU"-AS, BET NIEKO NEISEJUS PAGULDO MANE I PALATA. VYRO PAPRASAU KAD LIKTU, NES JEGU NULIS
DIDZIUOJUOSI SAVIMI, NES KAD IR NEBUVO JEGU AS VISTIEK TA NAKTI PAMAITINAU IR SU DUKRYTE IKI RYTO APSIKABINUS ISMIEGOJAU, O RYTE STOJAUSI ANT KOJU, NES MINTYSE MĄSČIAU KAD TURIU DĖL KO GYVENT
user posted imageuser posted image

Atsakyti
Saunuole thumbup.gif Net susigraudinau o kuri cia ligonine labai viskas panasu i 2-aja g.gif
Daug sveikatytes ir laimingu ateinanciu naujuju metu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2006 12 29, 18:45)
Saunuole  thumbup.gif  Net susigraudinau o kuri cia ligonine labai viskas panasu i 2-aja g.gif
Daug sveikatytes ir laimingu ateinanciu naujuju metu wub.gif


ATSPEJAI, as 2-oje gimdziau mirksiukas.gif
Atsakyti
Na baisu, kad dar yra tokiu besirdziu gydytoju doh.gif , na bet svarbiausia turit sveika savo brangenybe wub.gif
Atsakyti
sekmes naujajai seimynelei 4u.gif blyn tokie gydytojai tik atgrasina nuo tolimesniu gimdymu unsure.gif liudna, kad atmestinai savo darba daro.. verysad.gif
Atsakyti
Saunuole mamyte ir tevelis, stiprybes jums ir toliau, nes piktu ir besirdziu mediku, dar yra........ tikiuosi neteks su jais susidurti veliau.......
Tavoji istorija ir vel priverte prisiminti ta gn siauba, susimastyti, ir pravirkti.
Tikiuosi, kad dauguma dar besilaukianciu mamyciu pasimokys is musu......Tai yra skaitys daug literaturos, domesis gimdymu ir is anksto bendraus su gimdyma priimsianciu gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(muxxe @ 2006 12 30, 17:39)
Saunuole mamyte ir tevelis, stiprybes jums ir toliau, nes piktu ir besirdziu mediku, dar yra........ tikiuosi neteks su jais susidurti veliau.......
Tavoji istorija ir vel priverte prisiminti ta gn siauba, susimastyti, ir pravirkti.
Tikiuosi, kad dauguma dar besilaukianciu mamyciu pasimokys is musu......Tai yra skaitys daug literaturos, domesis gimdymu ir is anksto bendraus su gimdyma priimsianciu gydytoju.


o svarbiausia is naksto susitarti, nes as ejau "is gatves", tad kiek be pinigeliu daviau i mane ziurejau visai kitaip nei buciau susitarusi
Atsakyti
Stipri moteris tu 4u.gif Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Šauni mamytė

sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Visom aciu uz graziu zodzius mirksiukas.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
tu tikra šaunuolė 4u.gif
sėkmės ir sveikatos jums 4u.gif

blink.gif nu bet ir ligoninė... nemaniau kad tokių dar būna unsure.gif
Atsakyti
Sweikute!!!!

Sveikinu tu esi tikra saunuolė.. 4u.gif Mano gimdymas buvo taip pat sunkus, tik gydytojai buvo visiškai priešingi negu tavo, labai paslaugūs.[COLOR=blue]
Atsakyti