Įkraunama...
Įkraunama...

Sukilo kirminai

Laba diena. vakar visa diena mano mergaitei (5m.) labai skaudejo pilveli, paklausus kur skauda, parodė, kad apie bama, tai vienoj bambos puseje tai kitoje. Vakare pradejo kilti temperatura, pakilo iki 37,7 C. Isikvieciau greitaja pagalba, atvaziuri gydytoja apziurejusi pasake , kad sukilo kirminai. Liepe duoti anglies tablete. Tik sudaviau anglies tableciu, mano dukryte apsiveme,(siaip per diena nesitustino, tik slapinosi ir beveik nieko nevalge), sukilo temperatura 38,2C ir uzmigo. Siandien ji jauciasi puikiai, jokiu sutrikimo, nori valgyti, bet riboju, dietiskai matinu.
Gal galit pasakyti kaip su tais sukilusiais kirminais daryt ? Mes ju pastoviai turime, paskutini karta turėjom pavasary, maciau kaip ismatose judejo, laikomes visu higienos reikalavimu, triusikelius lyginu, nagus karpom ir pan. Bet ji niekada nesikaso uzpakalio ! Bet jos is kazkur ir kazkaip atsiranda, ar vel duoti pirantelio?kaip kovoti su ju kilimu ir migracija po dukrytes pilveli, nes vakar tai buvau persigandus?
Atsakyti
Nelabai tai norėčiau sutikti, kad tai kalti kirminai (kadangi ir temperatūra sukilo per aukšta).
Tai galėjo būti virusinė infekcija, o plivas skaudėjo dėl padidėjusių limfmazgių pilve.
Profilaktiškai mažiems vaikams vaistai nuo kirminų duodami 2 kartus metuose.
Atsakyti