Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilus telefonas

na kaip tokios temos ir neuztikau,noriu naujo telefono,bet kajp toxs pasirinkimas ,apsisuka galva,butu kokie 3 manau problemu nekiltu rolleyes.gif ,
skaiciau ,kad labai moteriskas ir geras SIEMENS M55,bet vyras sako,kad jau jis pasenes unsure.gif g.gif ,na greit pasidalinkit koki turit telefona,ir kuom jis jums geras thumbup.gif ,tikiuosi padesit man issirinkt aciu wub.gif
Atsakyti
man telefonui nera labai svarbu modelis - ir ar jisai pasenes, ar nepasenes.
Man svarbu, kad telefonas atitiktu siuos reikalavimus - nebutu labai didelis, turetu vibro skambuti, zadintuva ir butu patogus meniu ( bet prie pastarojo punkto pripranti, kuri laika pasinaudojusi telefonu).
Turejau motorola ( cia buvo musu pirmasis tel), po to as nusipirkau siemens, o vyrui atidave nokia 3340. Mano siemensiuka pavoge, tai kuri laika vaiksciojau be telefono, o dabar visai neseniai samsung c100 paemiau su sutartim.
Atsakyti
as turiu Nokia 7250i su fotoaparatu radija ir kitais dalykais pirkau pries 5 men. tada ir norejau naujo, rinkausi ne perilgiausiai nes telefonai sensta kas menesi ir buvau nuomones jei pirkt tai pirkt gera su fotoaparatu ir pan. nes praeis kiek ir vel noresi naujo o cia jau ir taip modernus ir pan. beto kiek turejau telefonu ir sony ir motorola ir ericsson man Nokia geriausia thumbup.gif
Atsakyti
na maniskis siemens M55 tikrai nesiskundziu nedidelis patogus ir.t.t. be sito man dar visai nieko siemens S55 jis biski sustresnis, bet ir brangesnis wink.gif
Atsakyti
laurak,o kokia kaina tavo telefono,lengvas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (meduza @ 2004 04 20, 09:03)
laurak,o kokia kaina tavo telefono,lengvas rolleyes.gif

lengvas tikrai, o kaina jei is parduootuves tai apie 1200Lt o jei is ranku pigiau aisku wink.gif

nokia 7250i
Atsakyti
As uz NOKIA!!!Turiu 6510 kuria jau nadoju daugiau kaip metus..Modelis gal pasenes,bet man jis thumbup.gif ,turi visus privalumus,nu aisku tik nera polifoninis ir spalvotas nes kai pirkau dar tokiu nebuvo,bet jis mazas,legvas,licio elementas,neoninis ir t.t na patinka,bet va katik gavau dovanu 6100...nezinau ka daryti kuri pasilikti.. sad.gif unsure.gif ano senuciuko gaila,o sito naujo noriu... g.gif g.gif mastau kuri parduoti g.gif
Atsakyti
va vyras man irgi sako, kad tik NOKIA yra telefonas, kiti - ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (aukse @ 2004 04 20, 09:26)
va vyras man irgi sako, kad tik NOKIA yra telefonas, kiti - ne rolleyes.gif

man sako aukse ta pati biggrin.gif ,ale gi zinai manau,kad moterims isimtis,jos labiau saugo,myli rupinasi gi savo zaisliukais wub.gif ,va mano vyrui tai nokia ar nea, vistiek sutranko sudauzo,jam jau tik medini koki rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
Aš šiuo me tu turiu Nokia 6100, kiek turėjusi telefonų, Nokia menu man yra pats patogiausias. Ir šiaip, jei telefonas, tai tik Nokia. Vyrui Kalėdų senelis atnešė Siemens M55, tai, nors ir pati turėjusi Siemens, nebesusigaudau ką daryt. g.gif Taigi dėl patogumo ir patavrumo, tik Nokia. Kai kas sako, kad Nokia spalvotų ekranų kažkokia ten spalvinė raiška per maža, ar kažkas..... Bet aš filmų per telefoną nežiūriu, tai kaip ir nepasigendu. rolleyes.gif Maniškis turi svarbiausius man dalykus: vibroskambutį, žadintuvą, vadinamąjį organaizerį ir naršyklę, beje komplekte buvo ausinės radijui, kurios yra ir laisvų rankų įranga. Radijas superpriemonė mano dukrytei, kai reikia 15 min ramybes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (meduza @ 2004 04 20, 08:28)
man sako aukse ta pati biggrin.gif ,ale gi zinai manau,kad moterims isimtis,jos labiau saugo,myli rupinasi gi savo zaisliukais wub.gif ,va mano vyrui tai nokia ar nea, vistiek sutranko sudauzo,jam jau tik medini koki rolleyes.gif doh.gif

jau tie vyrai doh.gif doh.gif laugh.gif maniškis tai vis pameta telefoną arba kur nors įmeta rolleyes.gif , pvz. į balą cool.gif žiopli sutvėrima, sakyk ką nori laugh.gif
Atsakyti
o kaip tie atlenkiami samsungai? gal kas turejot? ar patikimi?
Atsakyti