Įkraunama...
Įkraunama...

Roaccutane

zodziu dermatologe rekomendavo si vaista randams isgydyti.ir spuogu kilimui uzkirsti kelia. gal puse valandos tikino kad tai vienintelis vaistas galintis padeti...kadangi ant veido like randeliai kiti dar raudoni,sako jog giliai dar yra tas spuogas ir kol veidas neisgydytas jokiais lazeriais ir jokiom injekcijom veido kankint dar negalima,galetu tik tada,kai butu pagydyta oda.( po sio vaisto)
ji apskaiciavo pagal kuno svori,kad manrreiketu apie 700tableciu.na uztruktu tas gan ilgai.na reikia paimti kraujo ir istirti labai daug ka ten.ir poto kas tris menesius vel eiti tirtis tapati. ir taip visa vaistu vartojimo laikotarpi.na zodziu neapsisprendziu doh.gif
Atsakyti
Vaistas tikrai labai geras. Saugotis reikia nestumo, nes vaistas turi stipru teratogenini poveiki (tai reiskia, kad galimi apsigimimai). Dauguma dermaologu prisibijo sio vaisto tik del sios priezasties, nes atsakomybe krenta ant ju peciu. Bet jei moteris suvokia rizika,saugosi ir tinkamai vartoja vaista, tai rezultatas garantuojamas.
Atsakyti
QUOTE(dopa @ 2007 01 03, 19:49)
Vaistas tikrai labai geras. Saugotis reikia nestumo, nes vaistas turi stipru teratogenini poveiki (tai reiskia, kad galimi apsigimimai). Dauguma dermaologu prisibijo sio vaisto tik del sios priezasties, nes atsakomybe krenta ant ju peciu. Bet jei moteris suvokia rizika,saugosi ir tinkamai vartoja vaista, tai rezultatas garantuojamas.



na vat butent tas ir stabdo.na bet galeciau ir nesimyleti ta visa kursa kol vartoju,bet vistiek bijau.salutiniai povekikiai gana baisus...depresija ,polinkis i savizudybe,kaulu isretejimai,negryztamas plauku isslinkimas,nagu deformacija ir visi kiti salutiniai poveikiai,zodziu viskas kas blogiausia,gali pasireiksti..na bet vos ne visi kaip susitare tvirtina kad tai pati efektyviausia priemone verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 01 03, 19:36)
na vat butent tas ir stabdo.na bet galeciau ir nesimyleti ta visa kursa kol vartoju,bet vistiek bijau.salutiniai povekikiai gana baisus...depresija ,polinkis i savizudybe,kaulu isretejimai,negryztamas plauku isslinkimas,nagu deformacija ir visi kiti salutiniai poveikiai,zodziu viskas kas blogiausia,gali pasireiksti..na bet vos ne visi kaip susitare tvirtina kad tai pati efektyviausia priemone verysad.gif

Paimk betkokio vaisto anotacija ir paskaityk apie galimus salutinius poveikius, fantazija atsoks gerti net paprasciausius papildus. Kiek zinau dazniausiai pasireiskia sausumo pojutis, dziovinimas, noras gerti. Apie kitka mazai girdejau mirksiukas.gif
Atsakyti
O as skaiciau, kad kol geri roaccutane, tol spuogu ner, kai nustoji vel atsiranda, todel gali reikt kartot kursa kelis kartus, bet buna, kad ir po vieno kurso spuogai isnyksta. Ir dar toks dalykas, kuris pasireiske beveik visiems vartojusiems, kad labai paryskeja (ar daugiau atsiranda) duobeles (randai) nuo spuogu.
As pati irgi buvau pas dermatologe pasiklaust del sito vaisto, tai sake tau tikrai nerasysiu, nes atseit per mazai spuogu pas mane blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jul_ @ 2007 01 04, 16:54)
O as skaiciau, kad kol geri roaccutane, tol spuogu ner, kai nustoji vel atsiranda, todel gali reikt kartot kursa kelis kartus, bet buna, kad ir po vieno kurso spuogai isnyksta. Ir dar toks dalykas, kuris pasireiske beveik visiems vartojusiems, kad labai paryskeja (ar daugiau atsiranda) duobeles (randai) nuo spuogu.
As pati irgi buvau pas dermatologe pasiklaust del sito vaisto, tai sake tau tikrai nerasysiu, nes atseit per mazai spuogu pas mane  blink.gif



tai va,jei dar daugiau randu atsiranda tai tikrai nesamone....kai dermatologe sako,gersi vaista,atleis tuos mazgelius,esami randeliai sumazes ir pasilygins....nu o va cia priesinga nuomone.
Atsakyti
QUOTE(dopa @ 2007 01 03, 19:49)
Vaistas tikrai labai geras. Saugotis reikia nestumo, nes vaistas turi stipru teratogenini poveiki (tai reiskia, kad galimi apsigimimai). Dauguma dermaologu prisibijo sio vaisto tik del sios priezasties, nes atsakomybe krenta ant ju peciu. Bet jei moteris suvokia rizika,saugosi ir tinkamai vartoja vaista, tai rezultatas garantuojamas.


nepasakyciau kad garantuojamas, po dveju kursu mane vis dar paberia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jul_ @ 2007 01 04, 15:54)
O as skaiciau, kad kol geri roaccutane, tol spuogu ner, kai nustoji vel atsiranda, todel gali reikt kartot kursa kelis kartus, bet buna, kad ir po vieno kurso spuogai isnyksta. Ir dar toks dalykas, kuris pasireiske beveik visiems vartojusiems, kad labai paryskeja (ar daugiau atsiranda) duobeles (randai) nuo spuogu.
As pati irgi buvau pas dermatologe pasiklaust del sito vaisto, tai sake tau tikrai nerasysiu, nes atseit per mazai spuogu pas mane  blink.gif

Nu cia biski ne i tema, nes vaistas skirtas ne paprastiems spuogams gydyti, o jau kai susidaro randeliai. Tai rimtas vaistas, nebereikalo jis yra receptinis.
Atsakyti
Salutinis poveikis tikrai stiprus: ziauriai slenka plaukai, luzineja nagai, bega kraujas is nosies, jie veikia naikindami riebalines liaukas, to pasekme ankstyvas senejimo procesas...
kas del spuogu tai pats efektyviausias vaistas, oda tampa svelni ir lygi, del randu...nemanau, kad pades...
Atsakyti
QUOTE(dopa @ 2007 01 09, 22:59)
Nu cia biski ne i tema, nes vaistas skirtas ne paprastiems spuogams gydyti, o jau kai susidaro randeliai. Tai rimtas vaistas, nebereikalo jis yra receptinis.


is kur tokios zinios blink.gif vaistas skirtas visokiios formos spuogams gydyt, o tie nuo kuriu cia mes visos kenciam ir yra acne vulgaris ir gydomi jie roaccutane, o del to kad sie vaistas tik su receptu tai tik dabar taip padare, nes kai as geriau ejau i vaistine be jokiu receptu ir pirkdavau kiek noredavau tu vaistu
Atsakyti
QUOTE(dopa @ 2007 01 09, 22:59)
Nu cia biski ne i tema, nes vaistas skirtas ne paprastiems spuogams gydyti, o jau kai susidaro randeliai. Tai rimtas vaistas, nebereikalo jis yra receptinis.


pirma kart girdziu, kad jis nuo randu blink.gif

o nuo paprastu spuogu irgi gali atsirasti randai.

privaciai gydytoja man butu ji israsiusi, o va valstybinej istaigoj nesutiko. kiek zinau, ji israso, kai tu spuogu yra daug ir ypac jei ivairiose vietose: ant veido, nugaros, krutines.

cia link`as su nuotraukom zmoniu, kurie vartoja roaccutane, raso, kad nuo randu jis nepadeda:
http://www.acne.org/...p...eq=sc&cat=5
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jul_: 10 sausio 2007 - 18:00
QUOTE(jul_ @ 2007 01 10, 18:51)
pirma kart girdziu, kad jis nuo randu  blink.gif

o nuo paprastu spuogu irgi gali atsirasti randai.

privaciai gydytoja man butu ji israsiusi, o va valstybinej istaigoj nesutiko. kiek zinau, ji israso, kai tu spuogu yra daug ir ypac jei ivairiose vietose: ant veido, nugaros, krutines.

cia link`as su nuotraukom zmoniu, kurie vartoja roaccutane, raso, kad nuo randu jis nepadeda:
http://www.acne.org/...p...eq=sc&cat=5



as is lempos to neistraukiau,kad nuo randu,man taip pasake dermatologe.jog tipo atlaisvina ten tas liaukas,kurios yra itraukusios ta randeli.ka as zinau.manau tiesa zino tos,kurios naudojo..nors kiekvienam asmeniskai gi...bet tik tiek gaila,kad siais laikasi net daktarais pasikliaut nebegalima doh.gif

o dieve paziurejau ta puslapy.pasidare baisu blink.gif sakes kitu kokie veidukai blink.gif
o kazi kodel jie raso accutane,ar cia tas pats vaistas? nes vienur raso vienaip kitur kitaip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 10 sausio 2007 - 21:57