Įkraunama...
Įkraunama...

www.vaisingumoasociacija.lt

Merginos, Asociacijos www bus skyrelis "Laimingos istorijos". Kad jis būtų "realesnis", noriu kad būtų su nuotraukomis.
Gal kurios nors sutiktumėte papasakoti savo laimingą istoriją ir duoti įdėti į www savo ir vaikelio nuotrauką (turiu omeny, kad istorija turėtų būti ne vieno žmogaus, o kuo daugiau ir nuolat būtų papildoma). Papasakoti reikėtų nuo pradžių - kai tik pagalvojote, kad norite vaikelio, iki gimimo. Ypač reikia istorijų su ilgu laukimo stažu, su sunkia diagnoze, po ivf, "stebuklingų" istorijų.
Pirmiausia lauksiu čia arba į až patvirtinimo, kad pateiksite tokią istoriją su foto, o paskui jau pasiderinsim, kada man to reikia.

Agut, atsiprašau, jei yra tokia tema - kažkaip neradau g.gif
Atsakyti
Aš mielai parašysiu savo istoriją iš kart kai tik pagimdysiu. blush2.gif
Atsakyti
Manau jei kam problema būtent nuotraukose, tai gal įmanoma kažką galvot. Pvz. mano avatare dabar matot nuotrauką iš šono. Nu žinokit manęs nieks neatpažįsta blush-anim-cl.gif thumbup.gif Yra kurie atpažinimo, bet vienetai.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 01 02, 13:12)
Manau jei kam problema būtent nuotraukose, tai gal įmanoma kažką galvot. Pvz. mano avatare dabar matot nuotrauką iš šono. Nu žinokit manęs nieks neatpažįsta blush-anim-cl.gif thumbup.gif Yra kurie atpažinimo, bet vienetai.


Beje, aš pamiršau pridurti, kad pavardės tikrai nereikės nurodyti smile.gif
Atsakyti
na, kalbant apie nuotraukas, tai aš pagalvojau, kad gal neturėtų būtinai būti tėvelių nuotrauka, gal užtektų tik vaikučių. kiek pamenu, pvz., probirka.ru prie laimingų istorijų dažnai deda tik leliukų nuotraukas. gal jei neprivalomos būtų tėvelių nuotraukos ir pačių istorijų daugiau būtų. ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2007 01 02, 13:16)
na, kalbant apie nuotraukas, tai aš pagalvojau, kad gal neturėtų būtinai būti tėvelių nuotrauka, gal užtektų tik vaikučių. kiek pamenu, pvz., probirka.ru prie laimingų istorijų dažnai deda tik leliukų nuotraukas. gal jei neprivalomos būtų tėvelių nuotraukos ir pačių istorijų daugiau būtų. ar ne?  g.gif


nu jo, užtektų ir vaikelio, bet jeigu kur sužmėžuotų ir laiminga mamytė, būtų super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 02, 13:18)
nu jo, užtektų ir vaikelio, bet jeigu kur sužmėžuotų ir laiminga mamytė, būtų super mirksiukas.gif

Nuostabūs tėveliai ir be galo - jų mažylis wub.gif wub.gif wub.gif Ar TOKIE mažyliai gimsta dirbtinio apvaisinimo būdu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gizelė @ 2007 01 02, 13:30)
Nuostabūs tėveliai ir be galo - jų mažylis wub.gif  wub.gif  wub.gif Ar TOKIE mažyliai gimsta dirbtinio apvaisinimo būdu? bigsmile.gif

be jokios abejones, Gizele bigsmile.gif , nes labai labai laukti ir noreti 4u.gif
Atsakyti
As galeciau parasyti savo istorija. Tik nezinau ar reikia, nes mano laukimo stazas tik 2 metai. Ir sekminga antra IUI.
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2007 01 03, 13:40)
As galeciau parasyti savo istorija. Tik nezinau ar reikia, nes mano laukimo stazas tik 2 metai. Ir sekminga antra IUI.


Aišku reikia thumbup.gif Beje, kolkas niekas daugiau ir neatsiliepė į šitą prašymą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 03, 13:53)
Beje, kolkas niekas daugiau ir neatsiliepė į šitą prašymą verysad.gif

Daivut,aš kai sulauksiu laimingos pabaigos- galėsiu parašyti ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai tu asmeniškai paprašyk tongue.gif
Aš tai nemanau, kad kažkaip ypatingai pastojau.
Atsakyti