Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias mokyklas baigėme?

Įdomu pasidarė kas kokias mokyklas baigę (ar mokosi) apskritai...mažu susirašom, kad "savus" biggrin.gif lengviau atpažint. Na miestą, mokyklą, atsiliepimus,
Patieška
..................................

As mokiausi Kaune;noriu vairuoti; Esu patenkinta,kad pasirinkau ta mokykla.Ten man patiko viskas,pradedant aplinka,kompiuteriu klase bei teorijos destytoju.Girdejau,kad dabar iki vasario men ten taikomos nuolaidos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patieška: 03 sausio 2007 - 11:09
Taigi sąrašiukas šiai akimirkai toks

VILNIUS

"Autoakademija"

1. liseklis (mokiausi tik vairavimo, buvo fajna)

"Autoplaneta"[/b]
1. jufka (mokiausi pries kokius tris metus, instruktorius Laurynas super)

"Autoklasė"
1. dalytely (pati sauniausia)


B.Kazlausko vairavimo mokykla

1. Agnužė (man labai patiko)
2. miau (Antakalnyje)
3. Rozyte23 (man labai patiko.)

"J.Jasučio vairavimo mokykla"
1. raidele (Destytojas liuks,instruktorius irgi geras.Viskas taip aisku. biggrin.gif)
2. Gucci XX (teorine dalis - super! instruktoriai labai geri, bet vazineti tikrai neismoko, nes vazineja po laukus ir ten, kur beveik nera eismo... )
3. denaxa (teorijos dėstytojas good.gif, o vairavimo instrukt.šiaip sau,mandagus,nesikolioja,bet vairuot neišmokina.Ėjau papildomai privačiai visai kitur Aplamai atmosfera ten tai labai gera,draugiški visi, tik dėl instruktorių profesionalumo...)
4.uga333 (nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyti )
5. ciau


"Greičio kontrolė"
1. vytule (lankiau filialą Karoliniškėse. Teorines žinias išaiškindavo super , instruktorius buvo nieko, bet ten yra geresnių)

Ikonikovo vairavimo mokykla
1. Paja (Instruktorius Tomas. Man patiko)
2. jurgitulka (pas Stankeviciu mokiausi beveik pries tris metus)

"Gineida"
1. Olita (atsiliepimai patys nuostabiausi thumbup.gif ,instruktorius Laurynas good.gif )
2....

"Lekada"
1. Ada M (Manyčiau buvo visai neblogai)



"Visagalis"

1. ingulia (Teorija - tikrai thumbup.gif dėsto šaunus senukas, labai išsamiai viską išaiškina su visokiom plonybėm tongue.gif Instruktoriai šiaip sau. Mokiaus prieš tris metus)
2...

"Dorkanas"
1. Mamasa_ (teorijos dėstytojas patiko smile.gif Siaubingas administratorės ir instruktoriaus bendravimas taip pat ilgam įsiminė.)
2. irmulia (Dorkano filiale Karoliniskese Asanaviciutes gatveje. Tik patys geriausi atsiliepimai)
3. Rituxx (lankau karoliniškėse - kolkas nieko blogo ir gero negaliu pasakyt rolleyes.gif )
4. pop_mama (baigiau antakalnyje - . teorijos destytojas nuobodus, o uz tai vairavimo super )

"Šviesoforas" (prie stoties)
1. jaunamamyte (apgavikų šutvė blink.gif )


"Vairoseta"
1.skruzdelyte(Pries nepilnus metus mokinausi. :good:mokykla. Liuks instruktorius (Gintaras))
2.

"Vikartas"
1. Radvyle ( Liuks mokykla - moke pats savininkas, laabai linksmai praleidau laika. Be to, tuo metu buvau dar moksleive, gavau neprasta nuolaida.)
2.

S.Žukausko vairavimo mokykla
1. Auksinė (viskas ten buvo super)

Mackonio vairavimo mokykla
1. Vusia


Čia netyčia taip gavos, kad RAMSE žinutė atskiriant temas išėjo pirma blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 09 kovo 2007 - 00:10
sveikos, mane domina toks klausimas: kurie vairavimo kursai yra anot jusu patikimesni, na tokie kad galima butu issilaikyti is pirmo karto ir instruktorius nebutu toks grieztas? blush2.gif laukiu jusu patarimu, labai aciu smile.gif
Atsakyti
Pirmiausiai, viska spriklauso nuo zmogaus. Teorija lengvai islaikysi is pirmo karto jei mokykloj pasedesi prie programos. As baigiau Gineida (vairuok.lt). Prasedejau mokykloj, per egza programa pasirode beveik tokia pati ir klausimai tokie patys, islaikiau is pirmo karto.

O vairavimo tai abejoju ar net 15 pamoku pakaks. Man reikejo 25 (nu bet dra tame tarpe buvo tvarka pasikeitus, but maziau reikeje). Islaikiau is trecio karto. Pirma kart laikiau po 15 vairavimu - per egza supratau kad nemoku su jokia kita masina vaziuot, pakeiciau instruktoriu, ismokau valdyt sankaba is pirmo karto, per egza susimoviau nes is to jaudulio per giliai ivaziavau ir rezultate ant bordiuro ratas uzsoko. pati kalta. po to pasikeite tvarka, tai ten labai lengvai dabar - is pirmo karto nauja tvarka viska pravaziavau,
BET
bet egzmino sekme bet kuriuoa tveju dra priklauso ir nuo tavo sekmes, kokia masina pasitaiskys ir koks egzaminuotojas, o jie ten daugiau nei puse kaip kokie pikciurnos. Man pasitaike geras dede. Is karto kitaip jauties ir uztikrintai vaziuoji ir nesinervuoji kad cia zvairai i tave spokso ir TYLI.
Kaip bebutu keista, bet man ir mano pazystamiems per antra laikyma pasitaikydvao golfai...

o is gineidos rekomenduoju Lauryna. Uz vairo negraibo , pedalu uz tave namiago (ka dare mano pirmas instruktorius) ir ismokina. Metodika veiksminga, isitikinau.
bet neskubekit laikyt jei nesijauciat tvirtai. Ne sir mokant vairuo per egza nervas ima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas @ 2007 01 11, 11:49)
.
Kaip bebutu keista, bet man ir mano pazystamiems per antra laikyma pasitaikydvao golfai...



kas cia keisto? regitroj daugelis masinu golfas arba polo
Atsakyti
aciu tau uz patarima smile.gif bandysiu mokytis...
Atsakyti
Sveikos.As tai pas Jasuti mokiausi.Ten tikrai neblogi kursai.Labai gerai yra tai,kad paskutinius du vairavimus vaziuoji su 5 Golfu(tokiu kaip regitroj). smile.gif Verta ten lankyti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fruttys @ 2007 01 11, 12:01)
kas cia keisto? regitroj daugelis masinu golfas arba polo


nu pirma karta daznumoj neislokoma, nes tiesiog ateina zmones po 10 pamoku zali zali, buna polo, o kai biski pramoksta bet dar nevisia gerai, duoda golfa, tada padideja tikimybe neislaikyt , nes jis velniskai jautrus. As ji suvaldziau normalei bet labiau isitempus buvau. ir ravaziavau orientyra sad.gif

o trecia karta gavau Astra, tokia ,kaip vazinejau mokykloj ir buvo fantastika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renataaa @ 2007 01 11, 10:17)
sveikos, mane domina toks klausimas: kurie vairavimo kursai yra anot jusu patikimesni, na tokie kad galima butu issilaikyti is pirmo karto ir instruktorius nebutu toks grieztas? blush2.gif laukiu jusu patarimu, labai aciu smile.gif


O kuom tau netiko tema „Vairavimo mokyklos ir instruktoriai“, kad atskirą sukūrei? g.gif Ten ir patarimų, ir klausimų, ir visokių kitų dalykų yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 11 sausio 2007 - 11:53
Nelabai ir as supratau. Kas blogai temoje "Vairavimo mokyklos ir... "? Nelabai cia su kuo pasisnekesi. Visi ten sulinde.
Jei Kaune gyveni - eik i Zebra ir islosi.
Atsakyti
Įtraukiu tas, kurios čia pasisako. 4u.gif

KAUNAS

"ARV auto"
1. dute_a (Mokiasi prieš du metus, viskas super)
2. tany ( man cia labai patiko, ypac teorijos pamokos)
3. Migdolyte (labai gera mokykla)
4. ashtri (neturiu nusiskundimų)
5. egluziukas (visai nebloga mokyklele dabar ir masinos visos naujos)
6. asera
7. K3ti (super mokykla)
8. Alta (galiu tik girti)

J.Babiliaus vairavimo mokykla
1. misius (senokai jau baigiau, bet kaip zmogus ir instruktorius maladec)

V.Bernotienės vairavimo mokykla
1. CaraMela (Teoriją ir praktiką pas ta pačią dėstytoją mokiausi. Visai nieko )

"Mobilūs žmonės" (prie stoties)
1. Kalipsė ( Tikrai nebloga vairavimo mokykla, tik instruktorė nelabai kokia papuolė)
2. soera (Patiko labai galimybe dirbti bele kiek prie kompu ir sefe paslaugiai visada isaiskindavo jei ko nezinodavau. Su instruktoriais patirtis skirtinga)

"Tėviškės keliai"
1. Shyna (. Patalpos pas juos nekokios, kompai irgi ne super, bet /.../ ėjau
ir nenusivyliau.)

"Zebras"
1. Patieška (atsiliepimai kuo geriausi)
2. Klementina (patenkinta nerealiai - jokiu priekaistu mokyklai, tik padeka 4u.gif )
3. Kastyte (mane prašau prie pačios geriausios mokyklos Kaune įrašyti)
4. vetuke (aš taip pat prie pačios geriausios)
5. Žydrė (superinė mokykla!!!)
6. maziulele (Mane prasom prirasyti prie geriausios mokyklos kaune)
7. Twiggy (tikrai labai patiko)
8. gaudri (labai viskuo patenkinta, superinė mokykla)
9. Rūta 19 (kuo toliau tuo labiau patinka - mokausi šiuo metu)

"Noriu vairuoti"

1. RAMSE (Esu patenkinta,kad pasirinkau ta mokykla. Ten man patiko viskas)
2. jurgita% (mokiausi pries du metus,atsiliepimai kuo geriausi )
3. miciuzs
4. Kilbukas (visai gerai)
5. gija23 (10 balu)

"A. Kalvinsko vairavimo mokykla"
1. Vita (labai patenkinta 4u.gif )


"Laimutės vairavimo mokykla"
1. Ritka-Banditka (Teorines paskaitos gan normalios, o vairuojant - gan rimtas darbas)


"A. Buivio firma (Šilainiuose Milikonių mokykla)"

1. groovy (Esu patenkinta, ypač teorija)

"Rigveda"
1. rasa316 (lApie pacia mokykla tai sunku ka ir pasakyti, bet jau instruktorius man papuole tai neduok dieve.)
2. Mandročkė (instruktorius buvo baisus, adminstracijos požiūris į besimokantį irgi).

Šilojus
1. Skeveldra (viskas super - mokiausi prieš 7 metus )


LŽŪU
biggrin.gif
1. Daisy (Kadangi studijavau LŽŪU, ten ir laikiau teises (seniai), tiesiog kaip pasirenkamas dalykas buvo. Labai patenkinta, pigiai gavusi teises. )

"Vairalda"
1. audruliux (baigiau ir tikrai nesigailiu)
2. knielita
3. Spragtukas (esu dekinga uz "stipru" mokyklini teorijos egzamina, uz vairavimo mokyma ir ismokyma)

KLAIPĖDA

E.Matuzevičiaus vairavimo mokykla


1. Gwettul (Super buvo. Instruktorius draugiškas, Antanas berods blush-anim-cl.gif )
2. dominica (užsirašius)
3.


MARIJAMPOLĖ

"Norkeliūno vairavimo mokykla"

1. curly : ) (Man labai patiko thumbup.gif Mano instruktorius Romas buvo. Mokiaus pries 3m )
2.

Tema tiesiog smalsumui patenkinti. Platesnė ir rekomendacijoms kur mokytis yra ši
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 09 kovo 2007 - 00:13
aš vilniaus pasilaiciuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagaa: 08 vasario 2007 - 14:00