Įkraunama...
Įkraunama...

Nenatūralus grožis

Užvedu temą ''Tėčio puslapyje'', nes norėčiau sužinoti daugiau vyriškų nuomonių.
Taigi, ką manote apie moters išvaizdos patobulinimą plastinės chirurgijos pagalba? Konkrečiau- silikoninės krutys, riebalų nusiurbimas, veido odos patempimas ir pan.
Ar Jums svarbu, koks moters grožis- prigimtinis ar padarytas chirurgo?

P.S. Norėčiau išgirsti tik vyrišką nuomonę. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_anarchija: 03 sausio 2007 - 13:30
Nenoreciau ciupineti silikoninio papo, o riebalu nusiurbimas laikinas, tai as is kart renkuosi kuda ir ziuriu i perspektyva ar ji turi polinki storeti, ziuriu kokie genai, kokia josios mama ir t.t.
As uz naturalu plaukuotuma!
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 01 03, 14:55)
tai as is kart renkuosi kuda ir ziuriu i perspektyva ar ji turi polinki storeti, ziuriu kokie genai, kokia josios mama ir t.t.


Ačiū už nuomonę, bet dėl to polinkio ir genų aš tave šiek tiek pataisysiu. Labai dažnai genai būna ne prie ko- kaltas tik gyvenimo būdas, kurį vaikai paveldi iš tėvų.
Yra nemažai atvėju, kai lieknų mamų dukros turi antsvorio ir atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2007 01 03, 13:29)
Ar Jums svarbu, koks moters grožis- prigimtinis ar padarytas chirurgo?

Ne, nesvarbu. Pavyzdys galėtų būti regėjimo korekcija - koks skirtumas ar buvo daryta medicininė procedūra ar regėjimas geras natūraliai (minus tūkstančiai litų). Svarbu rezultatas - geras regėjimas.
Būtų gerai, kad ir smegenų chirurgija labiau vystytųsi, nes čia dar medicinai nearti dirvonai. O čia moters vidaus grožio korekcijos labai reikalingos.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 03, 14:59)
Ne, nesvarbu. Pavyzdys galėtų būti regėjimo korekcija - koks skirtumas ar buvo daryta medicininė procedūra ar regėjimas geras natūraliai (minus tūkstančiai litų). Svarbu rezultatas - geras regėjimas.
Būtų gerai, kad ir smegenų chirurgija labiau vystytųsi, nes čia dar medicinai nearti dirvonai. O čia moters vidaus grožio korekcijos labai reikalingos.


Aš kalbėjau apie plastinę chirurgiją tik dėl grožio.
Vidaus grožio korekcija reikalinga ne vien moterims.
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2007 01 03, 14:02)

Aš pasakiau savo nuomonę. Beje vyrams grožio chirurgija taip pat kartais nekenkia. Jei žmogui tam, kad gerai jaustis reikaligna plastinė operacija - aš už.
Atsakyti
Mano nuomone, labai svarbu, kaip moteris pati jaučiasi, pvz., dėl nedidelės krūtinės. Jei ji dėl to labai kompleksuoja ir aš nesugebu to komplekso išmušt jai iš galvos - gali koreguoti. Džiaugsiuosi, jei ji jausis geriau. Tik... Na, žinodamas, kad krūtinė netikra, tikrai tuo labai nesižavėsiu. Ginkdie nieko nesakysiu, bet mano akyse ji tikrai nuo to gražesnė nepasidarys. Grožis labai jau subjektyvus dalykas. Ar nėra jums gyvenime buvę, kad pirmą kartą žmogų pamatęs pagalvoji - "jo... ir už ką gamta su ja (juo) taip pasielgė...". O žiūrėk po kiek laiko tą žmogų geriau pažįsti ir pasidaro toks gražus... smile.gif

P.s. O vieno dalyko niekaip negaliu suprast. Kodėl dauguma (nežinau, gal ir visos) moterų galvoja, kad vyrams būtinai turi patikti didelė krūtinė....??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(TetisG @ 2007 01 04, 07:08)
P.s. O vieno dalyko niekaip negaliu suprast. Kodėl dauguma (nežinau, gal ir visos) moterų galvoja, kad vyrams būtinai turi patikti didelė krūtinė....???  g.gif


o mano didele, vyru demesio trukumu nesiskundziu, bet uzknisa, kad klausiant kodel prie manes priejo susipazinti, pakalbinti, akcentuojama krutine, as juk ne mesos gabalas, be to as galvoju, kad jei buciau vyras, man patiktu mazesne - man graziausia 2-3 dydzio verysad.gif tik dar nesusitaupiau reikiamos sumos litu operacijai...
Atsakyti
QUOTE(TetisG @ 2007 01 04, 06:08)
P.s. O vieno dalyko niekaip negaliu suprast. Kodėl dauguma (nežinau, gal ir visos) moterų galvoja, kad vyrams būtinai turi patikti didelė krūtinė....???  g.gif


Tai kad ne. Kiek žinau, tikrai ne visiems. Kalbant apie krutinę, manau svarbesnė forma, stangrumas, o ne dydis? Ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagal mokslininkus didelė krūtinė rodo moteriškumą ir sako, kad moteris galės išmaitinti vaikus. Vyrus tai turėtų traukti. Todėl vyrų dėmesį pritraukia didelė krūtinė. Problema tame, kad žmonės monogamiškai gyvena ne tiek jau ir ilgai (istorijos požiūriu), todėl gyvenant ilgai su ta pačia moterimi jau atsiranda ir kiti kriterijai, ne tik galimybė būti motina.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 04, 12:25)
Pagal mokslininkus didelė krūtinė rodo moteriškumą ir sako, kad moteris galės išmaitinti vaikus. Vyrus tai turėtų traukti. Todėl vyrų dėmesį pritraukia didelė krūtinė. Problema tame, kad žmonės monogamiškai gyvena ne tiek jau ir ilgai (istorijos požiūriu), todėl gyvenant ilgai su ta pačia moterimi jau atsiranda ir kiti kriterijai, ne tik galimybė būti motina.


na krutines dydis neitakoja to gales moteris maitint krutimi ar negales,tai is kur tas poziuris toks susiformavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 01 04, 10:33)
na krutines dydis neitakoja to gales moteris maitint krutimi ar negales,tai is kur tas poziuris toks susiformavo g.gif

Iš milijoninės žmogaus raidos istorijos. Platūs klubai ir didelė krūtinė. Tai, kad dabar moterys nei pagimdyt nei maitint nesugeba negali pakeisti milijonų metų evoliucijos.
Atsakyti