Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologas Kęstutis Gutauskas

Jei kam teko susidurt su siuo gydytoju, kokios jusu nuomones apie ji? smile.gif g.gif
Atsakyti
as su juo susiduriau ir ne karta ax.gif laabai malonus ir profesionalus.patariu eiti pas ji.bet minusiukas yra.pas ji gan brangoka viskas...bet ko del sveikatos nepadarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Neičiau pas jį daugiau schmoll.gif , nors buvau jo pacientė ilgą laiką, apie tris metus
Atsakyti
kodel nebeisi?? unsure.gif
Atsakyti
as pas ji pradejau lankytis, kai pastojau, man tai nieko ir dabar pas ji lankausi, bet kainikes tai turi zmogus uzlenkes, kaip as sakau 1 min 10 lt biggrin.gif , bet juk gali ir neiti. zinai kai nueisi, kad nors maloniai su tavim elgsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 05 16, 13:43)
Neičiau pas jį daugiau schmoll.gif , nors buvau jo pacientė ilgą laiką, apie tris metus



O tai kodel neeisi??? Ka jis ne taip padare?

As kazkada pas ji lankiausi...nieko blogo nepadare. Bet tada buvau jauna-zalia ir jokiu rimtu problemu neturejau ax.gif
Atsakyti
Man irgi nieko blogo nepadare. Lankiausi pas ji visa nestuma, bet gimdymo jis neapsiima priziureti. Todel pries gimdyma teko ieskotis kito gydytojo. Nestumo prieziura skustis negaliu, gal tik nepatiko, kad kas menesi, o veliau ir kas dvi savaites stebedavo echoskopu, kazkur girdejau, kad daznos echoskopines apziuros- nieko gero. O nebesilankau pas ji po to karto, kuomet jis mane labai isgasdino, jog sergu rimta ginekologine liga. Ir ne siaip itare, bet konkreciai ivardino kuo sergu blink.gif . Patikekit, kol lekiau pas kitus ginekologus patvirtinti arba paneigti Gutausko diagnozes- prisinervavau kaip reikalas doh.gif . Jo diagnoze buvo neteisinga. Aciu Dievui. Susiradau kita gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2007 07 25, 15:55)
Man irgi nieko blogo nepadare. Lankiausi pas ji visa nestuma, bet gimdymo jis neapsiima priziureti. Todel pries gimdyma teko ieskotis kito gydytojo. Nestumo prieziura skustis negaliu, gal tik nepatiko, kad kas menesi, o veliau ir kas dvi savaites stebedavo  echoskopu, kazkur girdejau, kad daznos echoskopines apziuros- nieko gero. O nebesilankau pas ji po to karto, kuomet jis mane labai isgasdino, jog sergu rimta ginekologine liga. Ir ne siaip itare, bet konkreciai ivardino kuo sergu blink.gif . Patikekit, kol lekiau pas kitus ginekologus patvirtinti arba paneigti Gutausko diagnozes- prisinervavau kaip reikalas doh.gif . Jo diagnoze buvo neteisinga. Aciu Dievui. Susiradau kita gydytoja.



Gimdyma gali priimti tik gydytojas,kuris dirba GN
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 07 25, 18:08)
Gimdyma gali priimti tik gydytojas,kuris dirba GN

smile.gif suprantu. Dabar rinkciausi gydytoja, kuris ne tik mane nescia priziuretu, bet galinti ir gimdyma priimti
Atsakyti
neseniai pasigimde mano drauge, kuri taip pat lankesi pas gutauska, tai tipo GM, kaip visi ant jo varo, tipo sako ko jus ten einat ar kavos atsigerti, juk jis tipo nieko neturi, nei laboratorijos, nei nieko g.gif , o ekoskopa kiekviena karta daro, kad pinigus galetu paimti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(dinse @ 2007 07 26, 22:03)
neseniai pasigimde mano drauge, kuri taip pat lankesi pas gutauska, tai tipo GM, kaip visi ant jo varo, tipo sako ko jus ten einat ar kavos atsigerti, juk jis tipo nieko neturi, nei laboratorijos, nei nieko g.gif , o ekoskopa kiekviena karta daro, kad pinigus galetu paimti  biggrin.gif .



oj, pinigu tai visi nori ir tokius tyrimus pridarys, tik kad pinigu daugiau surinkti doctor.gif
Atsakyti
sveikos. as pas ji irgi lankiaus visa nestuma, nes gydyt saviloviene mane taip isgasdina, nusiunte i ligonine, o mane nuveze pas ji, ir jis viska paneige, israse truputi vaistuku pagerti, ir viskas praeis. taip ir buvo. ir jis man thumbup.gif , ir kaip daktaras, apziuri normaliai, viska isaiskina, ir psichologas, pasikalbam,c pataria man ir t.t.ir po gimdymo pas ji lankaus, ir spirale isidejau, esu visiskai patenkinta. aisku kainos brangokos, bet ka padarysi, kaip kazkas rase, ko del savo sveikatos nepadarysi blush2.gif o dabar kai lankaus tik i metus karta tai kaip ir normaliai. o beje del tu lankymosi nestumo metu. gi nebutinai gali eiti kas dvi savaites jei jauti kad viskas gerai. nors as eidavau kada pasakydavao. tik del tu echo ir as daba jau pagalvociau, bandyciau pasakyt kad gal tiek ju nereikia g.gif
Atsakyti