Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno 6-asis lopš.-darželis

lyg ir neradau užvestos temos apie i darželį..įdomu,kokia situacija ten.ar grupės perpildytos? 4u.gif
Atsakyti
MANE IRGI DOMINA SIAME DARZELYJE VAIKU GYVENIMAS smile.gif
kOKIA TEN SITUACIJA KAS LEIDZIA SAVO VAIKUCIUS GAL GALIT PARASYT smile.gif
Atsakyti
labai geras darzelis,gerai maitina vaikus aukletojos geros supratingos. siaip noretusi kad butu daugiau grupiu,bet viskas priklauso nuo to kaip ves vaikucius i si darzeli. smile.gif
Atsakyti
Taip niekas ir neatsiliepė apie darželį g.gif Mamytės, jei kurios vedat vaikučius ten, parašykit, kaip jiems sekasi...
Atsakyti
Labai noreciau kad mamytes kurios veda mazylius i si darzeli ka nors papasakotu apie aukletojas, aplinka, darzelio tvarka ir t.t..viskas domina 4u.gif

siandien pati i si lopseli-darzeli skambinau tai papasakosiu ka suzinojau cool.gif
Tai yra rusakalbiu darzelis, i ji priima nuo vienu metuku bigsmile.gif is vaikuciu nereikalauja kad ka nors moketu ar pan. bet is tokiu maziuku nelabai juk ko pareikalausi biggrin.gif
kalbejau su direktore ir supratau kad jiem labai rupi ar vaikai is pilnos seimos, ar tevai dirbantys ar studentai..matomai rupi ar visa kaina bus mokama ar bus prasoma lengvatu..
Del laisvu vietu tai sake kad yra eile...bet kai norejau suzinot kada jei siandien uzrasau vaikuti jis i lopseli papuls, tai nieko konkreciai nepasake..gal matomai galima pakliut si rudeni bet reiktu patept g.gif
Lauksiu atsilipimu apie si darzeli mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes jau lankom lopsiuka sitame darzelyje, tai esu viskuo labai patenkinta aplinka gera, silta, grupe nedidele, maitinimas is vis thumbup.gif dar ir namo kasdien parsinesa arba surelis sokoladini arba jogurta rolleyes.gif
Vienintele beda dvi auklotojos, ir vienos Nadezdos mano vaikiukas labai nemegsta,nzn kuo ji bloga,bet kai ja pamato tai verkia nori namo nenori visai pasilikt, sakau gal kazka grubiau jai pasake ar kas atsitiko tiesiog nezinau....
O antroji tatjana tai mano akimis angelas labai gera labai gerai ismano vaiku psichologija, moka gerai su jais susitarti, zodziu auklotoja is didziosios raides 4u.gif
Tai tiek is musu izpudziu apie si darzeli cool.gif
Atsakyti