Įkraunama...
Įkraunama...

Placentinė pirmeiga

Bandau gaivinti tema 4u.gif siandien ir man gyd pranese apie sita patologija doh.gif lauksim, ziuresim, gal vistik pakils, viltis, kaip sakoma, d.. motina 4u.gif zinoma, pasiskaiciau straipsniu apie tai, dar forume paskaiciau ir kazkiek apsiraminau, bet vyrui pasakysiu, prades labai pergyventi.. O dar turim pupa 1,6 m, kuri aktyvi, nori daznai ir ilgai buti lauke, o as jau nepajegiu su savo tempais doh.gif ja reikia ikelti i lovyte, iskelti po karta per diena doh.gif ziuresiu, bandysiu save kiek imanoma saugot unsure.gif
Atsakyti
Buvo 31 sav. Kai gydytoja pamate jog mano placenta atsidure apacioje.pasake jog nieko nekelciau,jokio fizinio darbo. Vyro sese prigasdino jog jokiu kelioniu ir aplamai kuo maziau vazinet tik butinybei esant. 33sav, gyd pasake jog turesiu pagulet ligoninei ir termina atkels trim savaitem anksciau darys cp.vel ispejo del fizinio kruvio ir t.t. bet deja daug nervavausi del sios patalogijos,del seimos,ir seip jautriai i viska reaguoju,turim dukryte 3m.vis tegdavo i dusa ar is jo iskelti kai nebudavo tecio o reik apsipraust.na ir ka 33 sav.6dienos ir ryte pradejau kraujuot.aciu die kraujavimas negausus.pagulde i ligonine.viskas kaip ir stabilizavosi tik nusiteike mane isleist is cia su leliuku ant ranku,nes namo per didele rizika butu isleist.bet kada gali prasidet gausus kraujavimas,tai arba bus staigus cp arba jei istemsim 08,14.bet db kaip pamastau reikejo namie gulet ,NIEKO nedaryt, nesukt galvos del dulkiu ar purvinu grindu,o as nervus gadinausi kaip nevalyti langai ir t.t. db sirdis plysta,kad vaikas be manes tures but tris sav. Atveze vyras lankyt asaru pakalnes man o paskui ir jai.
Tad i viska spaukit ir geriau pasiprase pagalbos namuose gulekit kur maze salia zaidzia,nei kad tektu atsigult i ligonine ir kankintis.
O vis sakiau va cia tik biski,na biski paverkiau daugiau pasistenksiu nesinervuot,bet va viskas susidejo verysad.gif
Atsakyti
muse12, laikykis ir viskas bus gerai, maziau nervu, maze vis tik ne kudikelis, truputeli pakentes ir vel visi busit kartu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 07 30, 13:49)
muse12, laikykis ir viskas bus gerai, maziau nervu, maze vis tik ne kudikelis, truputeli pakentes ir vel visi busit kartu  drinks_cheers.gif

Dekui uz palaikyma 4u.gif zinau kad ne kudikelis,bet vistiek sirdi skauda,ilgesys zudo.jau vien ju atejimas koridorium tie jos mazi šlept šlept kojytem sugraudina, buvo sekmadieni tai kazkaio pavyko atsilaikyt ir neissiduot asarom,nors iseidama maciau kaip truputi tempe lupyte.
Na diena po dienos ir busim visi kartu bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi gydytoja pasakė, kad yra tokia problema, bet labai įmanoma, jog dar pasikels, todėl liepė nesijaudinti, daug ilsėtis. Tą ir bandau daryti, kažkaip esu labai pozityviai nusiteikusi, tikiuosi, jog viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Su pirmagime buvo, viskas susitvrake apie 30 savaite 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
laukiuosi antro vaikelio ir man yra placentos pirmeiga, prisitvirtinusi ant kaklelio ziociu. Bet kol kas gydytoja sako, kad gali pasikelti ir gimdymo pobudzio nesako, nors man del kitu priezasciu greiciausiai bus cezaris. Pradzioje nestumo pakraujavau, nes po sunkaus fizinio kruvio buvo atsokusi placenta, bet labai saziningai namie pagulejau (issiprasiau, kad i ligonine neguldytu) ir viskas susitvarke. Pats vaiksciojimas buvo sunkesnis nei su pirmu, greiciau pavargdavau, pamausdavo pilva, bet nebekraujavau. Dabar jau 36 sav prasidejusi, tai gydytoja liepe daugiau ilsetis, nepervargti ir save pasaugoti, sake gal kaip nors istempsiu iki 38sav. Bet siaip negaliu sakyti, kad labai saugausi. Pilnai darau visus darbus, net langus nusivaliau. Tik dabar stengiuosi sunkiai nekelti, nenesti. Vasara plaukiojau upeje. Palyginus pagal kitas cia pasisakiusias mamytes, tai as netgi visai saves nesaugau doh.gif Bet kol jauciuosi gerai, tikiuosi ramiai baigsiu isvaikscioti iki galo. Tiesiog stengiuosi isiklausyti i savo organizma, ir jei matau, kad blogiau jauciuosi sakau sau stop. Po 1,5 sav pas gydytoja, tada sake ziures visapusiskai ir jau tikriausiai spres del busimo gimdymo kada ir kaip smile.gif
Atsakyti
Man irgi buvo pirmeigė placenta, gydytojai iš anksto suplanavo planinį cezario pjūvį, jį atliko 36+5 sav.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man taip pat nustate centrine placentine pirmeiga 12mm.
Bet mums kai nustate buvo 18sav ir 1-2d. TAi dar tikiuosi, kad pakils ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2013 10 09, 01:11)
Sveikos  4u.gif
Man taip pat nustate centrine placentine pirmeiga 12mm.
Bet mums kai nustate buvo 18sav ir 1-2d. TAi dar tikiuosi, kad pakils  ax.gif


Agnyte, kaip Jums sekasi? 4u.gif Ar pakilo, man taip pat nustatė 20 sav..... Sakė, kad placenta priekyje, žemai, todėl ir judesiukų nelabai jaučiu, o Jūs, merginos, ar jaučiate? g.gif Kol kas jokių skausmų ir kraujavimų -21 sav.
Atsakyti
QUOTE(brėkštant @ 2013 11 27, 11:54)
Agnyte, kaip Jums sekasi?  4u.gif Ar pakilo, man taip pat nustatė 20 sav..... Sakė, kad placenta priekyje, žemai, todėl ir judesiukų nelabai jaučiu, o Jūs, merginos, ar jaučiate? g.gif Kol kas jokių skausmų ir kraujavimų  -21 sav.


Sveika 4u.gif
23 savaite dare echo placenta jau buvo siek tiek pakilusi thumbup.gif
Tikiuosi iki gimdymo bus reikiamoje vietoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2013 11 27, 21:14)
Sveika  4u.gif
23 savaite dare echo placenta jau buvo siek tiek pakilusi  thumbup.gif
Tikiuosi iki gimdymo bus reikiamoje vietoje  biggrin.gif

thumbup.gif

o kaip su judesiukais? Ar jauti? Aš silpnokai.... g.gif
Atsakyti