Įkraunama...
Įkraunama...

Placentinė pirmeiga

QUOTE(ispanija650 @ 2014 05 19, 14:05)
saugotis visada reikia,daugiau guleti,nedaryti staigiu judesiu nesinervinti,nepervargti ir pan.man kaip nustate pirmeiga 14sav taip iki dabar dar nepakilo,cia negali zinot pakils ar nepakils schmoll.gif



Ačiū mergikės už patirtį, vienu žodžiu laukti ir belieka, nes nėra savaitės, kad nekraujuočiau, bijau, prarasti savo žvirbliuką..stengiuosi kuo daugiau gulėti, tad liek laukti...ir tikėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2014 05 19, 17:59)
Ačiū mergikės už patirtį, vienu žodžiu laukti ir belieka, nes nėra savaitės, kad nekraujuočiau, bijau, prarasti savo žvirbliuką..stengiuosi kuo daugiau gulėti, tad liek laukti...ir tikėti  smile.gif

Kaip jusu dabar situacija?
Atsakyti
kad placentine pirmeiga suzinojau 32nestumo savaite, kai pradejau kraujuot. Pragulejau ligonineje iki 38sav. tada dare CP 4u.gif visa laika buvo gulimas režimas.
Atsakyti
Kadangi paskutiniuose puslapiuose tik negatyvi patirtis, tai parašysiu savąją, kuri kaip tik turėtų nuteikti pozityviai.
Placentos pirmeigą nustatė jau 12 nėštumo savaitę, bet dėkoju gydytojai, kad nepuolė gąsdint - tik ramiai konstatavo faktą - "nėštumo metu turėsi būti atsargi kaip kad būtum pati brangiausia senovinė kiniška vaza..." (prisipažinsiu - tikrai nesilaikiau šventai šito nurodymo - ėjau kaip tankas, gydytoja vis bardavosi, kad sulėtinčiau gyvenimo tempą), įspėjo apie galimus kraujavimus ir kad jiems prasidėjus iškart skubėti į klinikas. Nežinau kiek mano įsitikinimas ar gamta padėjo, bet... iki 34 savaitės jokio kraujavimo. Kraujavimas prasidėjo 34 savaitės naktį, kol nuvažiavom iki ligoninės - pasibaigė. Pragulėjau ligoninėje 1 savaitę, gavau profilaktiškai antibiotikų kursą. Išnešiojau iki 38 savaitės. Atvažiavau CP pagal planą, pasirodo jau su prasidėjusiais sąrėmiais, kas su mūsų diagnoze labai pavojinga (bet kadangi nejaučiau sąrėmių - tai ir nespėjau išsigąsti). Po visko gydytoja ramiai pasakė, kad pagal visus požymius ir diagnozę turėjau kraujuoti ištisai, plius pilvukas visada buvo kietas kaip būgnas, net mažylio judesiukus sunku būdavo jausti, dėl kietumo irgi buvo padidėjusi kraujavimo tikimybė, bet... kraujavimo nebuvo. Vadinasi kartais net placentos pirmeigos atveju būna išimčių iš taisyklės ir galima išnešioti be stresų iki laimingos pabaigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Echunia @ 2014 08 27, 10:36)
Kadangi paskutiniuose puslapiuose tik negatyvi patirtis, tai parašysiu savąją, kuri kaip tik turėtų nuteikti pozityviai.
Placentos pirmeigą nustatė jau 12 nėštumo savaitę, bet dėkoju gydytojai, kad nepuolė gąsdint - tik ramiai konstatavo faktą - "nėštumo metu turėsi būti atsargi kaip kad būtum pati brangiausia senovinė kiniška vaza..." (prisipažinsiu - tikrai nesilaikiau šventai šito nurodymo - ėjau kaip tankas, gydytoja vis bardavosi, kad sulėtinčiau gyvenimo tempą), įspėjo apie galimus kraujavimus ir kad jiems prasidėjus iškart skubėti į klinikas. Nežinau kiek mano įsitikinimas ar gamta padėjo, bet... iki 34 savaitės jokio kraujavimo. Kraujavimas prasidėjo 34 savaitės naktį, kol nuvažiavom iki ligoninės - pasibaigė. Pragulėjau ligoninėje 1 savaitę, gavau profilaktiškai antibiotikų kursą. Išnešiojau iki 38 savaitės. Atvažiavau CP pagal planą, pasirodo jau su prasidėjusiais sąrėmiais, kas su mūsų diagnoze labai pavojinga (bet kadangi nejaučiau sąrėmių - tai ir nespėjau išsigąsti). Po visko gydytoja ramiai pasakė, kad pagal visus požymius ir diagnozę turėjau kraujuoti ištisai, plius pilvukas visada buvo kietas kaip būgnas, net mažylio judesiukus sunku būdavo jausti, dėl kietumo irgi buvo padidėjusi kraujavimo tikimybė, bet... kraujavimo nebuvo. Vadinasi kartais net placentos pirmeigos atveju būna išimčių iš taisyklės ir galima išnešioti be stresų iki laimingos pabaigos  4u.gif

Smagu, kad jums viskas gerai pavyko. Matyt, stiprus organizmas 4u.gif Aukit sveiki 4u.gif
Atsakyti
As su antru vaiku irgi turejau placentos pirmaeiga. Mano gyd jos nemate, tai apkeliavau nemazai saliu nestumo pradzioj, net kalnuose buvau (slegio kaita pavojinga). 19 sav echoskopuojant kt gyd prasitare apie sia patologija, bet daugiau nekomentavo, kadangi dar buvo tikimybe placentai pakilti. Taciau 24 sav pradejau kraujuoti ir atsiduriau Antakalnio ligoninej. Pati esu is klaipedos. Namo. grizti jau nebegalejau. Buvo skirtas lovos rezimas.
Dukryte gime 32 sav, neisnesiota. taciau dekui D, buvo stipri ir sveikatos problemu neturejo. Svere 2370 g, ugis 49 thumbup.gif
Pats sunkiausias laikotarpis buvo isguleti ligoninej ir ta nezinia......
Atsakyti
Sveikos, ir as aprasysiu savo patirti. Mano antrasis nestumas nuo pat pirmu savaiciu gydytoju teigimu buvo gresmingas, placenta augo ant ziociu, tai yra apgaubusi visa kakleli. Tepliojo nuo 6 sav karts nuo karto. As jauciausi apart pykinimu tikrai gerai, bet buvau labai stebima, gydytojai bande riboti mano veikla, seksa ir pan, na prisipazinsiu esu spirganti ir man tiesiog kaip kiausiniui vaikscioti itin sunku, todel tikrai gyvenau kaip gyvenusi. 27sav viena gine santariskese leido sau grieztai nupresti, kad manes laukia tik cezaris, kad placenta nejuda. Tai man buvo didziausias sokas, nes paciai gimdyti man didziausia dovana. Tai va ir gyvenau bandydama su tuo susitaikyti. O va nuo 32sav viskas susitvarke savaime, staiga pilnai placenta pakilo, pagimdziau beveik 38sav (mano vaikai biski skuba ateit i pasauli smile.gif), pagimdziau su visais skausmais per 3val, to gimdymo gyvenime nepamirsiu, iki siol tik nostalgija tai dienai jauciu smile.gif. Tad ta placentos pirmeiga tikrai nera nieko blogo, nereik persistengt, bet ir bijot nereik smile.gif. Sekmes visoms
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kuri galetumete rekomenduoti daktaryte Vilniuje kuri susidurus su tokiais atvejais? Man nustate 7 sav., turejau kraujavima, dabar vis silpnai pateplioja...
Dekoju!
Atsakyti