Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų įpročiai

labai idomu kokie jusu iprociai , ka darote kasdiena be to kad maudotes po dusu ir pan.♠ 4u.gif
Atsakyti
vos prabudus pasirazau placiai ir daug daug kartu,nesvarbu kur miegociau biggrin.gif kiekviena ryta-vakara sveriuosi doh.gif kas beko rengiuosi,valgau,ir dar..negaliu but nedazytom blakstienom,nors ir lovoj gulesiu visa diena,bet vis viena tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
atsikėlusi padarau šeimynai pusryčius, pasidarau sau kavos įsijungiu kompjuterį ir kokia 1-2 val prasėdžiu prie interneto.
Atsakyti
Geriu kava kas ryta, jauciu be sito numirciau
Atsakyti
paskutini menesi mano iprotis kiekviena ryta gana keistas - skaulauju burna aliejumi...perskaiciau,kad tai isvalo organizma ir uzsiciklinau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 01 08, 13:15)
paskutini menesi mano iprotis kiekviena ryta gana keistas - skaulauju burna aliejumi...perskaiciau,kad tai isvalo organizma ir uzsiciklinau  bigsmile.gif


Ojėzaauuu blink.gif , o kaip tą aliejų paskui iš burnos išskalauji??
Atsakyti
Būtinai ryte, kas bebūtų nusiprausiu, tepu veidą kremu, dažausi, o tada kava, be kurios nepraeina nei vienas rytas.
Dar turiu tokį bjaurų įprotį, negaliu eit miegot, jei indai neplauti ir kambary betvarkė, mane blogai veikia kažkaip biggrin.gif Aišku nėra taisyklių be išimčių
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 01 08, 13:16)
Ojėzaauuu blink.gif , o kaip tą aliejų paskui iš burnos išskalauji??

paprastai smile.gif taigi laikau burnoj skalaudama apie 5 min, pasidaro toks slykstus hihihi.gif baltas putojantis skystis tada isspjaunu i unitaza...ir viskas. svarbiausia nepraryti, nes tai jau nuodai is organizmo ten... assa.gif po visos proceduros, skalauju burna vandeniu ir...vualia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 08 sausio 2007 - 13:50
QUOTE(Ikulia @ 2007 01 08, 13:49)
paprastai  smile.gif taigi laikau burnoj skalaudama apie 5 min, pasidaro toks slykstus  hihihi.gif baltas putojantis skystis tada isspjaunu i unitaza...ir viskas. svarbiausia nepraryti, nes tai jau nuodai is organizmo ten... assa.gif po visos proceduros, skalauju burna vandeniu ir...vualia  bigsmile.gif


o nelieka neskanaus skonio burnoje?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 01 08, 13:52)
o nelieka neskanaus skonio burnoje?

nea. visiskai. bet man smalsu ar bus rezultatai? biggrin.gif
ir dar pastebejau jau seniai, kad kava namie man asocijuojasi su varske...keista ar ne? toks iprotis...
Atsakyti
Kiekvieną rytą atsiverčiu darbo knygutę ir peržiūriu kokie darbeliai manęs laukia arba susiplanuoju kitą dieną. O visą kitą savo gyvenime galiu keisti biggrin.gif
Atsakyti
viena is baisiausiu iprociu tai internetas doh.gif o siaip negaliu gyventi be muzikos, be masinos, be sokolado....ai daug be ko negaliu gyventi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikutė: 08 sausio 2007 - 15:23