Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS, # 14

yzzy, ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
1dalis
2dalis
3dalis
4dalis
5dalis
6dalis
7dalis
8dalis
9dalis
10dalis
11dalis
12dalis
13dalis


Trečioje ir ketvirtoje dalyje daugiausia informacijos apie vėlimo techniką
kaip velti skrybele
Kaip velti skyleta salika....
Batuku velimo pamoka
Kilimelio velimo pamoka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 08 sausio 2007 - 13:22
Jau daugeli kartu, dauguma katoja, kad atidarant nauja tema reikia sukelti ir nuorodas i senas temas, o ne bilia, kad atidariau tema, tai tegul ir zinosi. Kam reikes tas susikels. doh.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Norejau parodyti kokiu groziu radau, bet nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 08 sausio 2007 - 14:26
QUOTE(larina @ 2007 01 08, 13:26)
Jau daugeli kartu, dauguma katoja, kad atidarant nauja tema reikia sukelti ir nuorodas i senas temas, o ne bilia, kad atidariau tema, tai tegul ir zinosi. Kam reikes tas susikels. doh.gif

vajej, koks piktumas cool.gif

neatidarinėsiu daugiau veltinyje nieko... nes atsiranda, kam netinka...

be to, aš turiu 2 mažus vaikus, todėl ne visada viskas pagal mano norus 4u.gif
Atsakyti
nu va kaip miela malonu - bobiskai pasiriesim ir vel graziai velti pradesim wink.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2007 01 08, 14:00)
yzzy, ačiū už atsakymus 4u.gif

bile padetu smile.gif gero velimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 01 08, 14:45)
nu va kaip miela malonu - bobiskai pasiriesim ir vel graziai velti pradesim wink.gif laugh.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kori @ 2007 01 08, 13:02)
mažos mašinėlės man labai patinka, aš norėčiau būti jųjų šeimininkas  smile.gif

aš tai kietumą darau kokį noriu, nu nepretenduoju į profes, tiesiog žaidžiu savo malonumui, tai ir darau kaip užeina. Pavyzdžiui subadžiau tas mašinėles gana kietai ir siūliukai neistraukė, ale kai mano 5 metų sesė suorganizavo su jom beprotiškas lenktynes, tai biški pasišiaušė. Ale visvien man gražu  tongue.gif


labai grazios masinytes thumbup.gif

QUOTE(larina @ 2007 01 08, 13:32)
As tai linkusi suvelti iki kietumo, nes tikrai po kiek laiko darbelis apsibumbuluoja, o ir siaip atrodo nekaip. As turiu sali, kuris tikrai nera suveltas iki kitumu, tai jis visas apsikunkuliaves, o kita jau veliau iki kietumo, tai jokio kunkolo.
Man labiau patinka iki kietumo suvelti darbeliai, o ne skystalai.
Manau, kad tai skonio reikalas.  rolleyes.gif


prie ko cia skystalas blink.gif as kalbu apie suvelima iki tiek, kad nebesipestu siulai. o tai jau nebbebus skystalas. o toliau jau kiek nori. atsiprasant stovintys veltiniai man nepatinka, mazai gyvybes ten. as tiesiog norejau pasakyti, kad uzsieny viskas daug laisviau - kiek nori, tiek veli ir tai nesiskaito nekokybiska ar dar kaip. mano nuomone tokia yra tik is aplankytu saitu, forumu, o ne kalbant su specais gyvai biggrin.gif bet galiausiai is tu paciu specu komentaru puslapiuose./// dar cia vienam saite skaiciau, kaip daro pakabinamus paveiksliukus ir ant grindu tiest kilimelius. tai ir raso, kad deda tiek pat sluoksniu, bet ant sienos velia trumpiau nei tuos ant grindu. tai ka, jau vadintumet skystalais neprofesionaliais? biggrin.gif
o del pumpuravimosi, tai manau yra daugiau veiksniu. as turiu kilimuka, kuris standziai suveltas is sluoksnos ir ziauriai pumpuruojasi, vaiko salikas irgi pumpuruojasi, veltas aisku nebe taip standziai, o is karsinio velti saliai isvis nesipumpuruoja, nors velti minksciau. dar kitas salikas is kitos sluoksnos, minkstai veltas, bet isvis nesipumpuruoja. taip kad veikia dar kazkas, nelabai zinau kas, bet nebutinai tai minstas ar kietas velimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilke: 08 sausio 2007 - 15:21
jei jau pradejom apie veltinio kietuma tai ir as pasireiksiu... biggrin.gif mano numone kuo kietesnis darblis tuo jis ilgiau "tarnaus".... na cia tik mano samprotavimai tailabai nepykit jei nusisneku.... biggrin.gif na o man labiau patinka minksti darbeliai nes vilna man asocijuojasi su siluma ir minkstumu.... ax.gif
Atsakyti
As irgi taip manau vilke , kad priklauso nuo kazko. Vis manydavau, kad nuo vilnos, bet pasirodo ne. Turiu tapkutes, kurias nesioju kiekviena diena- pumpuruojasi baisiai, pradzioje irgi maniau, kad per minkstos, del to, bet po kiek laiko isskalbiau skalbykle, susivele iki begalybes, daugiau nera kur, o pumpuriuojasi visvien. Tai, kur gi suo pakastas?
Atsakyti
na profesionalumas ar ne., tai cia kiekvienam pagal norus, galimybes, pomegius. tik va tokiu saliu esu maciusi - kad man jie ant manekenu tik kabeti, juk viena karta uzsidesi....ir i siukslyna biggrin.gif kaip voratinkliai. grazu neapsakomai paziureti, bet kalbiu apie praktika, o ypac tokiu gaminiu kaina laugh.gif o man kietai patinka del to, kad man rodos daugiau garantiju - kad gaminuka spo kurio laiko toks ir liks ax.gif ir dieve gink nesakau kad svelniai suvelti neprofesionalus wink.gif
Atsakyti