Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduokit polikliniką Šilainiuose

As ir vaikuciai lankomes taip pat silainiu sveimos sveikatos centre ax.gif jau 7metai , ir tikrai nei karto nenusivyliau, gyd geros rupestingos, tyrimai is karto ir laukti nereikia kitos dienos, i namus be problemu atvyksta ax.gif esant savaitgaliui sestadieni dirba budintis gyd ,tikrai nusiviti neteko schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
As ketinu persirasyti i Silainiu seimos sveikatos centra. Noreciau Jusu patarimo koki gydytoja rinktis? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mes buvom prisirase Silainiu sveikatingumo centre tai po keliu dienu gydymo atsidureme ligonineje del netinkamu vaistu skyrimo verysad.gif taigi pabegom atgal pas buvusia pediatre , bet ji kitame Kauno gale tai nepatogumas... todel irgi vel zvalgomes silainiuose geros pediatres
Atsakyti
as tai jau 6metai "einu" paskui gydytoja.. ax.gif tenka per puse Kauno vezintis, bet esu patenkinta seimos klinika "Signata". Yra kur masina normaliai pasistatyti, nes Maximos pastate virs vaistines lotuliukas.gif o siaip: musu seimos gydytoja Buikiene (nesivaiko reklaminiu vaistu kisimo ligoniams), yra puiki stomatologe Milasiene (vaikai ja labai megsta - auksines kantrybes zmogus), seseles nuostabios (kantrios kai mano bamblys rekia kai reikia krauja tyrimams paimti) ir net administratores zmogiskos, visada pades jeigu ka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 23 lapkričio 2007 - 21:02
man irgi patinka Signatoj.mes lankomes pas tytmona.irgi super viskas gerai.nieko blogo negaliu pasakyti,tik gero smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Norime prisiregistruoti pas gydytoją, kurią kartais būtų galima į namus parsivežti, pas sunkiai sergantį ligonį ir vieną kitą patarimą gauti. Ar esate su tuo susidūrę? Dabar gydanti gydytoja vsiškai nesirūpina ligoniu...net būniausių tyrimų neprisiprašom...
Atsakyti
As kol i kita miesta neisvaziavau, ejau pas viena ir ta pacia gydytoja - nuo pat vaikystes - paskui ir mano tevai pas ja prisirase, kai ji is vaiku gydytojos visos seimos gydytoja pasidare. Net ir mociute kartais is kaimo (kuris kitoj apskrityje yra) pas ja atvezame, visuomet ja priima, apziuri. Zodziu, per mazdaug 20 metu lankymosi pas sia gydytoja ne puses blogo zodelio apie ja nei as, nei mano seima negalim pasakyti. Tai - gyd. M. Zalinkeviciene, dirba seimos sveikatos centre, prie pat silainiu poliklinikos. Tikrai sauni gydytoja thumbup.gif Tiesa, nezinau, kaip su atvaziavimu i namus, niekad neteko kviestis, tad del to su pacia gydytoja turetumete kalbetis.
Atsakyti
Aciū uz ats. Dar vis tebeieškom tinkamaiusios gydytojos. Apie Žalinkevičienę taip pat girdėjau nemažai gerų atsiliepimų, tačiau, kai skambinau į tą polikliniką, sakė kad ši gyd. naujų pacientų nebepriima. verysad.gif

Gal kas dar turi kokį pasiūlymą. Mes ir patys į namus atsivežtume ir atsilygintume.

Atsakyti
Zinai, bijau sumeluoti, bet esu girdejusi, kad visame sveikatros centre geri gydytojai dirba. Kaip man sake, gan ismustruoti yra, tad visuomet tinkamai elgiasi. Gali pabandyti i sia poliklinika prisiregistruoti pas kita gydytoja, o jei kazkas netiks, visuomet iseiti galima. Gi nieko nekainuoja 4u.gif
Atsakyti
o turi sita klinika koki adresa arba telefona??? 4u.gif
Atsakyti
O gal kas Šilainių Šeimos sveikatos centre prisirašiusios pas Neringą Kazilevičiūtę? Man ji kažkokia neaiški... :/
Atsakyti
gal kas patars pas kokia gyd geriau rasytis SSSC ? Aciu
ir dar gal kas lankotes silainiu sveikatos klinikoj prie silainiu seniunijos?
Atsakyti