Įkraunama...
Įkraunama...

baseinai neštukėms Klaipėdoje

Taip atrodo, kad į baseiną nestuke.gif gali eiti tik Vilniuje. man jau penktas men ir noreciau pradėt lankyt, bet Klaipėdoj nerandu. Padėkit verysad.gif
Atsakyti
Tu apsirinki, klaipedoje yra SPA centras, kur yra baseinas nescioms. Dabar tikslaus adreso nepamenu, bet galiu pasiziuret. jei dar nieko neradai.
Atsakyti
Klaipedoje mankastas nestukems baseine organizuoja:

1. SPA centras, kuris yra Mažosios Smilties gatveleje (netoli Mažvydo alėjos, įvažiavimas iš Vytauto gatvės)
užsiėmimai vyksta II-IV 11 ir 12 val. / I-III-V 11 ir 12 val.
10 kartų kainuoja 160Lt

2. trecioji poliklinika netoli Debreceno, priesais Medinava
kas ir kaip ten - as nezinau rolleyes.gif

tiesiog keliauk ir gausi visa pilna info vietoje
sekmes
mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai yra is ko rinktis thumbup.gif
Kiek zinau treciojioje poliklinikoje yra milzinisko eiles, nes ten nemokamai ir priima tik 7-8 men. ar as klystu? Nes cia tik gandai blush2.gif

O tai tame SPA centre eik i sveikata, uz 10Karus 160Lt ne tokie zveriski pinigai. Lankusioms klausimas, o nuo kada jus pradejot lankytis i baseinus? Cia yra svarbu ar nelabai? 4u.gif
Atsakyti
Aciu už pagalba smile.gif
SPA centre taip pat yra eilės, bet girdėjau labai gerus atsiliepimus, labai gerai atsipalaiduoji ir thumbup.gif trenerė.
O kada pradėti lankyti baseiną reikia paklausti pas savo gydytoją, nes ji turi israsyti pažymą be kurios nepriima į SPA centrą (bent jau taip anksciau buvo).
Atsakyti
QUOTE(simbarela @ 2007 01 16, 13:52)
Aciu už pagalba  smile.gif 
SPA centre taip pat yra eilės, bet girdėjau labai gerus atsiliepimus, labai gerai atsipalaiduoji ir  thumbup.gif  trenerė.
O kada pradėti lankyti baseiną reikia paklausti pas savo gydytoją, nes ji turi israsyti pažymą be kurios nepriima į SPA centrą (bent jau taip anksciau buvo).



ir dabar reikia siuntimo is ginekologes, beja lankyt galima betkada, treneres patenkintos labiau, kai jau ateina nestuke.gif su truputi matomu nestumu.
Atsakyti
as irgi va galvoju kad butu smagu i baseina wub.gif
Bet kazi ar ten nera gilu, esu tik vos 160 ugio ir plaukt nemoku lotuliukas.gif
Ar tokiu atveju man nera ka veikt tame baseine lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
as pradesiu eit, kai iseisiu i dekreta. galvoju irgi i spa eiti. sesuo ten ejo, tai sake kvepavimo pratimai baseine padejo ir per gimdyma thumbup.gif
Atsakyti
as ir apie SPA geru atsiliepimu girdejau smile.gif

bet kazkas sake, kad ir pazymu nebereikia ten... g.gif

ir eiles sake greitai eina, nes tos kurios jau ishsilukstena uzleidzia vietas kitoms smile.gif

zadu pradet eit po velyku smile.gif nes dabar lankom joga smile.gif
Atsakyti
Tik įdomu kaip ten III poliklinikoj tie baseinai, gal kuri lankėsi ir gali papasakoti??? g.gif Norėčiau išėjusi į dekretą irgi pradėti lankyti baseiną tik dabar reikia pasirinkti į kurį geriau g.gif

Tiesa dar, kaip su maudymukais??? ar Jūs dedatės atskirus maudymukus, ar perkat didesnius, kad su pilvais įtilpti???
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2007 03 19, 14:50)
Tik įdomu kaip ten III poliklinikoj tie baseinai, gal kuri lankėsi ir gali papasakoti???  g.gif  Norėčiau išėjusi į dekretą irgi pradėti lankyti baseiną tik dabar reikia pasirinkti į kurį geriau  g.gif

Tiesa dar, kaip su maudymukais??? ar Jūs dedatės atskirus maudymukus, ar perkat didesnius, kad su pilvais įtilpti???


girdejau, akd ten poliklinikoje ziaurios eiles doh.gif gali ir nespet lotuliukas.gif

o maudimukai tai i ka telpi ta ir velki smile.gif
Atsakyti
spa centre ne tik eiles dideles. As uzsirasiau iki dekretiniu likus 1 men., kad isejusi galeciau pradet lankyti baseina,turejo paskambinti kai atsiras vietos spekit ar man paskambino is spa centro, ne. Ir ne man vienai taip nepasiseke, pazystama sake kad turi eiti vos ne kas savaite ir klausti ar dar nera vietos, nes administratore turbut uzmirsta. Ir administratore nelabai maloni, kai paskambinau uzsirase i eile tada paklausiau apie uzsiemimus, o ji tik viso gero ir rageli padejo g.gif
Atsakyti