Įkraunama...
Įkraunama...

Seborėjinis dermatitas

Siandien buvau pas odos gydytoja ir man nustate seb. dermatita.
Gal dar kam tai yra, kokius kremus veidui naudojat -man labai
sunku prisitaikyti PATARKIT
Atsakyti
mano vaikui vis atsiranda demeles issausejusios ant veido, kartais kitur, tai tepu excipial lipolotion U, tokia didele 200 ml banke, kartais ir man veidui kai traukia labai gerai padrekina, kosmetolege sake tinka itin jautriai odai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (traliabum @ 2004 11 07, 16:45)
mano vaikui vis atsiranda demeles issausejusios ant veido, kartais kitur, tai tepu excipial lipolotion U, tokia didele 200 ml banke, kartais ir man veidui kai traukia labai gerai padrekina, kosmetolege sake tinka itin jautriai odai wink.gif

As tai turiu Exipial U Hydrolotio.
Kazin koks tarp juodvieju skirtumas?
Atsakyti
O dermatitas tai tokios sausos nelygios demeles kur nors ant kuno? Ar jis uzkreciamas? Itariu, kad ant peties kazkas panasaus randasi ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (AŠA @ 2004 11 07, 20:06)
O dermatitas tai tokios sausos nelygios demeles kur nors ant kuno? Ar jis uzkreciamas? Itariu, kad ant peties kazkas panasaus randasi ohmy.gif

Manau, kad neuzkreciama. Pas mane buna ant veido tokie nusauseje,
pleiskanojantys, kartais paraude, sugrube plotai sad.gif blink.gif
Atsakyti
taip taip, toks sausas, iskiles, grobletas nedidelis plemukas. bandziua as ji kremais (paprastais) atakuot - nieko. Gal tai ir ne jis (dermatitas), o gal g.gif reiks pabandyt jusu siuomus kremukus. Tiesa, o kokia ju kaina(maziausios pakuotes)?
Atsakyti
QUOTE (AŠA @ 2004 11 07, 18:45)
taip taip, toks sausas, iskiles, grobletas nedidelis plemukas. bandziua as ji kremais (paprastais) atakuot - nieko. Gal tai ir ne jis (dermatitas), o gal g.gif reiks pabandyt jusu siuomus kremukus. Tiesa, o kokia ju kaina(maziausios pakuotes)?

Tai nebutinai dermatitas, gali buti ir grybelis. As tavo vietoj nueiciau pas dermatologa, nes, jei tai grybas, gali uzkrest seimyna.
Atsakyti
Asa aisku geriau nueik pas gydytoja, man tai israse
Advantano hormoniny tepala,bet as juo netepu, nes
nesinori veida prie hormonu pripratinti, gali pabandyt ta
Excipial losjona, jo kaina 200ml apie 15lt, kiek zinau mazesniu
kiekiu nera, bandziau ir exipialio tepala ir krema,bet man
poveikio nelabai..
Manau tau ir Advantano tepalas padetu, kazkaip labai daugkam
jy israso, bet as tai stengiuosi kol galiu svelnesnem priemonem gydytis.
Atsakyti
neisivaizduoju kuo jie ten gali skirtis, dabar tai turiu excipialio krema, nes drauge per klaida nupirko ne ta, tai sau nelabai veida tepu, o vaikui tai ant pilvuko tokia viena demele pateplioju, bet daktare sake kazkaip kad su juo nereik per daznai, kad nepriprastu, ar kazkas..o tuo losjonu kaip tik daznai tept liepdavo g.gif
Atsakyti
....as su situo Excipial Lipolotion (su slapalu) visas nusausejusias vietas vaikui isgydziau thumbup.gif thumbup.gif labai geras daiktas,ir sau oda pasitepu,kaip pradeda pleiskanoti! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 11 17, 18:03)
....as su situo Excipial Lipolotion (su slapalu) visas nusausejusias vietas vaikui isgydziau thumbup.gif thumbup.gif labai geras daiktas,ir sau oda pasitepu,kaip pradeda pleiskanoti! thumbup.gif

ooo, reix nusipirkt, nes pas mano maziuka ant kojyciu abieju vienodose vietose yra issausejimu g.gif
Atsakyti
na excipielis neblogas tikrai dar gi yra panasus tepaliukas bepantenas jo yra visokiu rusiu irgi labai geras, o as pati tai nuo dermatito irgi kenciu sad.gif jau beveik niekas nebepadeda o su hormoniniais naudojuosi kai jau visai buna riesta, nors kai nezinojau kokie jie pavijingi, tai daznai naudojau. dabr man is lenkijos parveze toki triderm tepaliuka, sako gydytojas jis nera toks kaip tie hormoniniai tai jis man padeda o dar pradejau naudoti tokius papildus vision tai jie man labai padeda aisku geriu tuos kuriuos gydytojas paskiria (cia privaciai), nes jau net klinikose nebegali man padeti. tai va sekmes kovojant su tais dermatitais, tiesa pas mane jis tai nuo vaikystes bjauri liga mad.gif , tik aciu dievui mano mazyliui pakolkas nepasireiske, nes gydytoja sake kad gali buti paveldejes. tiesa dar galima pasidaryti tyrimus alerginius kas issaukia sia liga gal kam nors pasidarei alergiska g.gif
Atsakyti