QUOTE(baibai @ 2007 05 21, 13:00)
Laba diena, skaitau čia pasisakymus ir plaukai šiaušiasi

. Jei pratesiant diskusijas apie gyd. , tai aš galvoju tartis su gyd. Karpavičiūte, tuo labiau, kad mano nėštumą prižiūri būtent ji. Bet neradau nei vieno gero pasisakymo apie šia gyd.

, išskyrus tai, kad ji gera specialiste. Taigi lankausi pas ja, subendraujam neblogai,aišku ji per nugarą neglosto ir meiliai nešneka, bet viskas kas reikalinga yra atliekama ir atsakoma į klausimus, svarbiausia, kad žmogus gerai išmanytų savo darbą. Ir dabar kažkaip keistai atrodytų, kad pulčiau ieškoti kitos gyd. leliukui priiimti, o jei dar ji tą parą budėtų......... Norėčiau mergaitės paklausti, ar kuri nors tarėtės būtent su ta gyd. iš anksto?????? Nejaugi viskas taip blogai ?????? Man sunkus nėštumas, gali būt reikalingas cezaris ir tt. O jau dienelių ne taip ir daug liko. Parašykit kokie atsiliepimai

Ir gal kas žinot, kiek kainuotų "sutartas cezaris" ???? ( galit ir asm. žinute ) Ačiū
Na ką pirmiausia apie plyteles, neatsimenu kokios jos buvo spalvos nei su pirmuoju, nei su antruoju. Pirmą kartą berods melsvos, o antrą - tai ne tas rupėjo, nes kai atveže i gimdyklą už 15 min gimė sūnelis. O kol gulejom dar gimdykloj iki perkėlimo i skyrių tai jau turėjau i ką žiūrėti

O vat laikrodį tai mačiau tik skaičių didumo nepamenu
Kas liečia Karpavičiutę- ji gydytoja tikrai su patirtim, kaip sakėte nugaros neglosto, aš tariausi gimdyti ne pas ją, tačiau tas pas ką tariausi gimdyti kvietėsi ją paskelbti man verdiktą. Kadangi pirmasis buvo Cezaris, ir turėjau dar šiokių tokių bėdelių visi pas ką lankiausi buvo suteikę šiokią tokia viltį, kad galiu ir pati tuo labiau buvo praėję pakankamai laiko. Tačiau ji apžiūrėjusi mano bėdeles kategoriškai nukirto - Cezaris.
BET... visgi kažkas ten danguje gyvena ir išgirdo mano prašymus, kai atvažiavau i GN apie jokia operacija jau nebeuvo jokiso kalbos, nes kaip minejau pagimdžiau per 15 min. Nors plyšo ir kirpo niekas nebuvo baisu kai išvydau savo stebuklą ir suvokiau kad galiu viska ir pati. Po visko akušerės žodžiai buvo tokie:
- Turbūt be galo šito norėjai...(bet čia jau kita tema)
Visgi Karpavičiute aš nenusivyliau, ji tikrai profesionaliai pasake kad reikia Cezario, kaip suprantu vien del to, kad man nesikankinti, kad nekiltu kokių komplikacijų ir taip toliau, kam rizikuoti. Šiai gydytojai tikrai jaučiu didžiulę pagarbą ir apskritai nesu girdėjusi jokių nusiskundimų, na nebent tiek kad jo kategoriška, bet kai pagalvoji šito tikrai reikia
Tik zinau, jog kaina pas ją

nes beproto daug turi
Lengvai Jums ir greitai