Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis žemės paviršiuje

Paskutiniu metu pastebejau,kad beveik visu mano geliu zeme pasidenge baltu pelesiu,atrodo ir nelaistau per daug,nesuprantu kodel taip yra g.gif Kartas nuo karto pavirsini sluoksni nuimu,bet po kiek laiko tas pelesis vel atsiranda.Ka daryti,gal kas zinot?
Atsakyti
Ir su mano gelytem taip atsitiko.As nusipirkau "senukuose''tokiu zemes granuliu,na net nezinau kaip jas pavadinti.Nuo visu geliu nusemiau apie 3cm.zemes ir uzpyliau tomis zemes granulemis.Jau praejo apie 8men.bet jokio pelesio nesimato,net ir patys augaliukai graziau atrodo.Maciau tu granuliu ir kituose prek.centruose,o ir kaina tik apie 3 litai.Jei patiks gali pabandyti. smile.gif
Atsakyti
As taip pat slepiu ta pelesi ant zemiu. Bet neseni pastebejau, kad ant vienos geles zemiu uzpiltos granules taip pat pradejo pelyt blink.gif Nesuprantu, kodel g.gif
Atsakyti
Pelesis ant zemes atsiranda del per dideles dregmes.Kai tik zeme slapia taip ir atsiranda,nes kambariuose padideja dregme.Palaikyk sausesne zeme ir paziurek ar laikosi.Tikriausiai ne.Augalas nespeja sunaudoti tiek dregmes,kiek mes jam pilame.Juk jis "atostogauja"..Supurenkit zeme ir pasistenkit lieti tik kai isdzius zeme(neperdzius),tada nebus tokiu bedu.
Atsakyti
QUOTE (Regila @ 2004 11 07, 14:50)
Pelesis ant zemes atsiranda del per dideles dregmes.

ytariu, kad ne del to. Pas mane gelem svente kai
jas palaistau, nes pastoviai pamirstu doh.gif o pelesis
tai irgi yra blink.gif
Atsakyti
Jei ilga laika buvo kambarys nesildomas-tada jame yra padidejes dregnumas.Ja labai jaucia geles(dirvozemis).Kitu variantu neturiu..
Atsakyti
QUOTE (Baltupyte @ 2004 11 06, 11:50)
Paskutiniu metu pastebejau,kad beveik visu mano geliu zeme pasidenge baltu pelesiu,atrodo ir nelaistau per daug,nesuprantu kodel taip yra g.gif Kartas nuo karto pavirsini sluoksni nuimu,bet po kiek laiko tas pelesis vel atsiranda.Ka daryti,gal kas zinot?

jei neklystam tai reikia rūgštinti žemę, įterpti azoto.
t,y,jei gautum žemes is grybyno būtų labai gerai. thumbup.gif
Atsakyti
tai del to kad atveso oras ...o dregmes nemazai reikia dazniau supurenti zeme ir geriau lieti i lekstele o ne ant pacios zemes
dar gali buti kad augalas stovi skersveji reikia i perkelti i siltesne vieta pasalinti visas pazeistas vietas pelesiu
siaip tai optimaliausia pelesiu augimo temperatura ir yra 16-20 tad ruduo ju bujojimo metas
sekmes kovojant su pelesiais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga888: 08 lapkričio 2004 - 23:13


Я не ботаник unsure.gif но вроде - это повышенная кислотность почвы unsure.gif Я точно не знаю unsure.gif
Atsakyti
Buvau nuėjus pasiklaust dėl to pelėsiuko pardavėjos, kuri žemes pardavinėja. Sakė, kad žemė per rūgšti, reikia miltelių pabarstyt, bet pavadinimo neatsinenu. doh.gif Dar sakė, kad žemė prasta, reikia pirktinį substraktą maišyti su tikrom žemėm. Kažkur skaičiau, kad česnako pelėsis bijo, galima nuluti česnako skiltelę ir padėti ant žemės mirksiukas.gif
Atsakyti
Gali but daug priezasciu pasirodo -
http://www.rojaussod...snis.php?id=454
Atsakyti
Kai tik susidėjom plastikinius langus, per kokį mėnesį visų mano kambarinių augaliukų žemė pelėsiu baltu pasidengė! blink.gif Šitaip niekad nebūdavo... blink.gif Bet supratau, kad galbūt drėgmė kaupiasi, kadangi oro ventiliacija pablogėjo, tai vis papurendavau vazonėliuose žemės paviršių, labai apipelijusias žemes nuėmiau, stengiausi mažiau laistyti, vėdindavau kambarius - pelėsis dingo! clap.gif
Atsakyti