Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai teptukai, šepetėliai

sveikos wink.gif nu vat net nezinau kodel bet man niekada neiseina nusipirti gero sepetelio biriai pudrai g.gif labai greitai jie tampa siurkstus ir tokie kaip susivele doh.gif o kur jus perkat savo sepetelius? gal kokia konkrecia firma pasiulytumet? pagrindiniai reiklavimai man tokie- kad butu platus, svelnus o kompatiskumas irgi privalumas smile.gif kiek buvau pirkus tokius sustumiamus is Sarmos ir Drogo tai labai greit nusivyliau schmoll.gif patarkit kanors 4u.gif
Atsakyti
geriausias is mano turetu yra sepetukas pirktas kartu su egipto zeme ju parduotuvej, daug seriu, naturalaus kailio, nedidukas, bet nesusistumiantis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kiek kainavo Egipto žemėje? Aš irgi ieškau blush2.gif Drauge turėjo nusipirkusi iš The Body Shop, tai labai džiaugėsi, o ir man patiko - švelnus kaip pūkas... mirksiukas.gif
Atsakyti
tai jauciu kad mes cia trise tik ir dazomes biria pudra nes kazkaip kitos forumietes ziuriu nelabai linkusios savo grozio paslapciu isduoti biggrin.gif
Atsakyti
Egipto zemes sepetelis thumbup.gif teko isbandyti, ji galima nupirkti CUPe 1 aukste, prie Kosmados, kaina ~8lt, as turiu is Avon, irgi patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 18, 18:14)
Egipto zemes sepetelis  thumbup.gif  teko isbandyti, ji galima nupirkti CUPe 1 aukste, prie Kosmados, kaina ~8lt, as turiu is Avon, irgi patinka  ax.gif



ech gaila kad ne vilniete esu doh.gif o del Avon tai visiskai pritariu! drauge jau pora metu turi ir vis dar svelnus ir malonus o man menuo praeina ir visokie is Kosmadu susinesioja schmoll.gif bet vat su tuo Avon tai ilgai laukti reikia o kad jau labai reikia doh.gif
Atsakyti
As naudojuosi Sothys biria pudra-nuostabi thumbup.gif Tai prie jos buvo tokia storoka kempinele(na,ne paralonine,bet medvilne gal,su sereliais).Tai ja ir naudoju-labai patenkinta.O skaistalams-Givenchy ir Erdessa sepetelius-labai geri.Anksciau skeptiskai ziuredavau i sepetelius pudrai,bet neseniai visai atsitiktinai nusipirkau kazkoki "ART NET professional" ir pabandziau juo kompaktine pudra uztepti....Likau suzaveta. nail.gif Dabar tik ji ir naudoju.Veidas taip lygiai pasidengia pudros sluoksniu!Ir atrodo itin naturaliai,o tuo paciu ir gerai maskuoja. thumbup.gif
Atsakyti
Kazkurioj temoj minejau kad bodyshopo sepetelis labai liuksinis, netgi geresnis uz egipto zemes, tik aisku kaina atitinkamai didesne. as bandziau sepetuka skirta skaistalams tepti, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady @ 2006 05 18, 18:09)
ech gaila kad ne vilniete esu  doh.gif  o del Avon tai visiskai pritariu! drauge jau pora metu turi ir vis dar svelnus ir malonus o man menuo praeina ir visokie is Kosmadu susinesioja  schmoll.gif  bet vat su tuo Avon tai ilgai laukti reikia o kad jau labai reikia  doh.gif


"Egipto žemės" kosmetikos galima įsigyti ne tik Vilniuje: http://www.erdesa.lt/WD_LT/vietos.htm.
Beje, bandžiau tą pudrą ir šepetėlį - labai labai labai patiko thumbup.gif dabar pinigelius taupau, nes jau matau, kad neiškris man iš galvos šis pirkinys, kol neįsigysiu blush2.gif
Atsakyti
As irgi Erdesoj sepeteli pirkau,labai fainas.As mokejau 14lt,bet mano sepetelio numeriukas 436a atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asilisa: 28 gegužės 2006 - 12:19
Gavau dovanų Erdesos šepetuką su visa Egipto žeme tongue.gif Truputėlį šeriasi, tačiau švelnus ir mielas. Prisake kad su šampūnu kas mėnesį išskalbčiau biggrin.gif Tačiau The Body Shop šepetėliai iš tiesų neprilygstami - švelniau už patį švelnumą...
Atsakyti
nusipirkau as cia jusu patarimu paklausius Erdesos sepeteli uz 14lt smile.gif kad svelnus ir malonus tai tikrai, bet nepatinka kad sereliai krenta ir toks sakyciau nelabai platus g.gif maciau Droge yra kazkokie nauji uz panasia kaina bet tokie trumouciai ir labai platus.. manau patogu su tokiu butu pudruotis ir tolygiai pasiskirstytu labai smile.gif manau reiks isbandyti ir ji ax.gif
Atsakyti