Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kontraceptikai mažina aistrą?

Na va, kadangi ginekologės neturim ir skyrelis "neveikia" tongue.gif laugh.gif tai gal jūs man patarsit-AR GALI (aišku kad gali) kontraceptikai mažinti (tiksliau išvis panaikinti) aistrą blush-anim-cl.gif rolleyes.gif Naudoju Regulon. Nugi net apie seksą pagalvot negaliu fear.gif doh.gif O vyrui tai reik smileysex.gif Ir jam neužtenka karto į savaitę tongue.gif doh.gif Jis nori kaip anskčiau, ilgai ir "nuobodžiai" tongue.gif Suprantu, kad vien dvasiniu penu šeimos neišlaikysiu, jai reikia ir kūniškų malonumų laugh.gif laugh.gif

Jau galvoju kokių čia preparatų, verčiančių norėti, prisipirkti g.gif laugh.gif Mergos, patarkit, kaip grąžinti aistrą dry.gif Aš manau, kad ne viena tokia-bent tikiuosi, bet kaip spręst tą problemą-gėda su ginekologe tokiom temos atvirauti doh.gif
Atsakyti
mažina mažina... sad.gif man tik po kokių metų gal kiek atsistatė, bet mečiau tabletes..
gali bandyti keisti kitais-gal kitus toleruosi geriau, bet gali ir netoleruoti... aš tokį klausimą uždaviau ginekologams keliems inete-tai man atsakė, kad man netinka gerti tabletes, nes aš jų netoleruoju-ir nieko čia nepadarysi-tipo ieškok kitų priemonių... doh.gif
Atsakyti
Man irgi taip buvo teko atsisakyt tableciu , nu jos ne visiems tinka, o isbandziau labai daug.
Atsakyti
ir as galiu tik patvirtinti sita fakta... kai geriau kontraceptines tabletes aistra visai buvo apmazejusi, tiesiog vyras tiek nebejaudina...
juokas juokais, bet be tableciu kai isalksti sekso pkanka vien pasiziureti i savo vyra su apatinukais (arba be ju wink.gif ) ir jau kunas pagaugais eina (JAU TAIP NORISI:D), o su tabletem - tarsi nieko nematyciau, nieko man nerikejo...
Atsakyti
Daugumoj mažina, bet kai kam gali ir didint. Tpfu tpfu tpfu, pradėjus gert Harmonetą nesiskundžiu, nors prieš tai buvo visko geriant Tri-regol, Femoden ir Novynette. O dabar tai kartais tokia aistra pasireiškia, kad net keista wub.gif .
Atsakyti
kai geriau kt, mano aistra buvo lygi 0 dry.gif jau menuo, kaip negeriu, ir viskas grizta i savo vezes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (liepsnele @ 2004 11 08, 08:10)
Tpfu tpfu tpfu, pradėjus gert Harmonetą nesiskundžiu

biggrin.gif thumbup.gif Reiks ir man pabandyti g.gif
Atsakyti
As irgi zadu mesti, nes man kaip ir jums doh.gif Sakiau daugiau negersiu,nes jau geriau geri santykiai su brangiuosiuoju, o apsisaugoti ir kitaip galima rolleyes.gif
Atsakyti
Ir man nuo KT nesinorėjo vyro sad.gif kai aš pasakiau savo ginekologei, kad sumažėjo lytinis potraukis, tai ji pasakė, kad taip, KT mažina lytinį potraukį ir didina saldumynų poreikį
Atsakyti
nu o man gal net sustiprino aistra rolleyes.gif ir vyro reikia tikrai ne karta per savaite, o karta per diena laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Nuspresta- isgeriau paskutine pakuote KT- bijau, kad vyras nepabegtu nuo mano nenoro. Pamatysime toliau rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti
Ir as galiu pasakyti, kad kai geriau Novynete, visiskai nieko nereikejo. Jau net turejom tuo metu pora konflikteliu sia temele...
Pradejau gert Harmoneta ir viskas atsistate i savo vezes:)
O dabar darau is vis nuo KT pertrauka tai kartais tenka man vyra "prisiversti" rolleyes.gif , nes po darbo matai pavarges buna biggrin.gif
Atsakyti