Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd.P.Burgaila

Sveiki,
Laukiames pirmo vaikelio nestuke.gif . Jau keli metai mane priziurejo ginekologas P.Burgaila. Gal but kas nors is Jusu lankesi pas ji nestumo metu, gal kuri gymdete?
Busiu dekinga uz bet kokia informacija.
Kai paklausiau apie gymdima, pasake - gali gymdyti kur tik nori visoje Lietuvoje verysad.gif , manes asmeniskai tiks atsakymas netenkina. Vilniuje pazystamu turiu nedaug, draugiu, kurios galetu pasidalinti patirtimi irgi...

Lauksiu ziniu is jusu.


Atsakyti
Sveika 4u.gif
As lankiausi pas ji nestumo metu blush2.gif manau,antro nestumo metu pas ji tikrai neisiu,nors kaip sako:nespjauk is sriuba biggrin.gif Kas man pasirode ne taip:kiekvieno apsilankymo metu daugiau sneka apie savo teorijas,humanoidus,mesos nauda,gyvenimo zala,moters sventuma...ir tt.Jei yra akusere,sneka truputi trumpiau smile.gif Ta tai tikrai faina,kartais tik grieztoka,bet is jos jauciu daugiau informacijos gavau,nei is jo g.gif Pasimirsta kartais su tyrimais.Nuo 7men. dar pradejau lankytis VGN pas Razuma,tai tada ir suzinojau,kad placenta pas mane buvo zemai prisitvirtinus ir turejau buti stebima,galejau pradeti kraujuoti ir...O dirbau darba,kur daug lakstyt reikia,prisesdavau retai,tai aciu dievui ar dar kazkam,kad viskas ten pasikele kur reikia g.gif Dar ultragarso daryti nemegsta,nors aisku poliklinikoj ir priklauso,jei viskas gerai,ar ne du kartus g.gif Labai norejom suzinoti,ka pilvely turim,tai abu kartus kai ziurejo,sake:nesakysiu,cia ne mano reikalas doh.gif Sirdutes klausydavo tokiu mediniu vamzdeliu,gal nuo 6men,kuri retai jau kur naudoja ax.gif
Zodziu,keistas jis man verysad.gif
As tai dabar daryciau taip:eiciau iVGN konsultacine poliklinika,pasirinkciau gydytoja,pas ja ar ji lankyciausi,ir gimdyciau.Apsilankymas kainuoja 25lt:i juos ieina tyrimai,echoskopijos,gydytojai pasiskambint gali ir tt.Tik dirba ten nuo 8-13 berods,tai blogai,jei is darbo neiseina iseit mirksiukas.gif
Niu laikykis,augink savo stebukliuka..ziniu jis tikrai turi,bet as jausciausi saugesne,pas kita gydytoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(piaa @ 2007 01 14, 18:29)
Sveika 4u.gif
As lankiausi pas ji nestumo metu blush2.gif manau,antro nestumo metu pas ji tikrai neisiu,nors kaip sako:nespjauk is sriuba biggrin.gif Kas man pasirode ne taip:kiekvieno apsilankymo metu daugiau sneka apie savo teorijas,humanoidus,mesos nauda,gyvenimo zala,moters sventuma...ir tt.Jei yra akusere,sneka truputi trumpiau smile.gif Ta tai tikrai faina,kartais tik grieztoka,bet is jos jauciu daugiau informacijos gavau,nei is jo g.gif Pasimirsta kartais su tyrimais.Nuo 7men. dar pradejau lankytis VGN pas Razuma,tai tada ir suzinojau,kad placenta pas mane buvo zemai prisitvirtinus ir turejau buti stebima,galejau pradeti kraujuoti ir...O dirbau darba,kur daug lakstyt reikia,prisesdavau retai,tai aciu dievui ar dar kazkam,kad viskas ten pasikele kur reikia g.gif Dar ultragarso daryti nemegsta,nors aisku poliklinikoj ir priklauso,jei viskas gerai,ar ne du kartus g.gif Labai norejom suzinoti,ka pilvely turim,tai abu kartus kai ziurejo,sake:nesakysiu,cia ne mano reikalas doh.gif Sirdutes klausydavo tokiu mediniu vamzdeliu,gal nuo 6men,kuri retai jau kur naudoja ax.gif
Zodziu,keistas jis man verysad.gif
As tai dabar daryciau taip:eiciau iVGN konsultacine poliklinika,pasirinkciau gydytoja,pas ja ar ji lankyciausi,ir gimdyciau.Apsilankymas kainuoja 25lt:i juos ieina tyrimai,echoskopijos,gydytojai pasiskambint gali ir tt.Tik dirba ten nuo 8-13 berods,tai blogai,jei is darbo neiseina iseit mirksiukas.gif
Niu laikykis,augink savo stebukliuka..ziniu jis tikrai turi,bet as jausciausi saugesne,pas kita gydytoja  blush2.gif




Aciu,

kol nebuvau nescia, jis man atrode visai nieko, o jo pliurpalai tikrai pralinksmindavo, beto man diagnoze "atspedavo" dar iki tyrimo rezultatu gavimo. Todel maniau, kad ir liksiu pas ji.
Bet dabar kai laukiuosi, norisi daugiau informacijos gauti, ir dar po ultragarso, kazka sumurmejo, kad skylvelis praplatejes, bet ka tai galetu reiksti nepasake, todel ir pasidare neramu, kita ultragarsas alia mokamas. O del mazylio sveikatos tikrai neramu. O pas ka lankaisi VGN? Ar tek eina susitarti ir del gymdimo?
Atsakyti
Man irgi pries nestuma teko pas ji lankytis,tai puse bedos buvo,negaisindavo snekom ax.gif Nors dabar ,kai pagalvoju,tai nei jis man kokiu tyrimu darydavo,nei ka-reikia jauciu paciai reikalaut.O plius niekuo nesiskusdavau,profilaktiskai eidavau,bet tai vistiek nors tepineli koki paimtu g.gif panasiai,irgi diagnoze atspedavo tongue.gif
As VGN eidavau pas Razuma ir gimdziau pas ji.Daug ten fainu daktaru biggrin.gif Ir manau susitart galima.As pvz pradejau pas ji vaiksciot,iskart dave savo telefono nr,dave nr kam skambint,jei jo nepagauciau.Pas akusere gali darbo valandom bet kada ateit.Ir zinai tikrai ramiau-visgi ligonine.Ir gimdyt ramiau vaziuoji 4u.gif
Po gimdymo pas Burgaila nuejau:tepinelio nedare-ai,matau viskas gerai verysad.gif klausiu,kaip saugotis:ai,viskas leva:ir pasakoja man apie sexa ir pozas doh.gif niu nzn..nesupratau ko as ten ejau doh.gif
Sprest tau,bet info tikrai mazai..ko paklausi,to negausi
Ai,is sirdies sakau:neik pas ji..Speju,nereikia tau dabar tokiu nesamoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irvi @ 2007 01 14, 16:58)
Sveiki,
Laukiames pirmo vaikelio nestuke.gif . Jau keli metai mane priziurejo ginekologas P.Burgaila. Gal but kas nors is Jusu lankesi pas ji nestumo metu, gal kuri gymdete?
Busiu dekinga uz bet kokia informacija.
Kai paklausiau apie gymdima, pasake  - gali gymdyti kur tik nori visoje Lietuvoje verysad.gif , manes asmeniskai tiks atsakymas netenkina. Vilniuje pazystamu turiu nedaug, draugiu, kurios galetu pasidalinti patirtimi irgi...

Lauksiu ziniu is jusu.


Oi patariu keisti gydytoją. Ir kuo jis jums patinka??? g.gif Aš lankausi ten pat pas Kevličienę. gydytoja tikrai thumbup.gif Anksčiau lankydavausi privačiai, bet nestuke.gif trenktis į kitą miesto galą ne man, todėl ji vienintelė, kuri man tiko iš ten esančių ginekologų. Prieš Kalėdas turėjau eiti eiliniam patikrinimui, bet mano gydytoja susirgo, tad teko eiti pas Burgailą, kaip pavaduojantį. Nusišneka senis ir tiek. Pradėjo man moralus skaityti, kodėl į dekretą laiku neišėjau, dabar atseit negausiu už visą laiką, nuskriausiu vaiką ir t.t. Tai neišlaikė nervai ir pasakiau, kad įstatymus už jį geriau išmanau ir nieko aš neprarasiu, o vaikas valgyt norės. Tai užtilo. Plius nei iš šio, nei iš to pradėjo gąsdint nebūtais dalykais, nors mano nestuke.gif thumbup.gif . Tyrimai visada geri, skųstis niekuo nesiskundžiu. Vienžo baisesnio gydytojo nėra. Bėk greičiau nuo jo.
Atsakyti
Na, visiskai nesutinku su jumis!
man gyd. Burgaila laaaaaabai patiko! gal sutapo musu biolaukai ax.gif , bet po vizitu pas ji iseidavau lyg ant sparnu. taip, jis labai daug kalba, kartais per daug, kartais juokeliai leksti buvo, bet jis uzkresdavo optimizmu, kad VISKAS BUS GERAI! Jis man pasirode labai rupestingas ir teviskas. kaip tik dziaugiuosi, kad nevargino jokiais papildomais tyrimais, tepineliais....manau, jie gali stresa ivaryti be jokios priezasties.
mano dubens kaulai buvo per siauri, net kazkokia rizikos grupe pripaise. as jam dekinga, kad negasdino visokiomis baisybemis ir pasekmemis, nes viskas issisprende savaime.
gailiuosi, kad besilaukdama antro vaikelio nesilankiau pas ji, tiesiog tingejau vazinetis is Pilaites i Centra.

Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2007 02 19, 22:36)
kaip tik dziaugiuosi, kad nevargino jokiais papildomais tyrimais, tepineliais....manau, jie gali stresa ivaryti be jokios priezasties.

oi mergyte, klysti...........
va būtent dėl to, kad jis manęs "nevargino jokiais papildomais tyrimais" praradau pirmąjį kūdikį.
Bėkit nuo jo kuo toliau. Kaip jau kažkur rašiau, jis rašytojas per klaidą užsidėjęs ginekologo chalatą.
Taip, mane irgi iš pradžių pralinksmindavo jo juokeliai. Aišku, užknisdavo jo blevyzgos, juk nemandagu atsistoti ir išeiti, kol jis šneka apie lankas. O kai postringaudavo apie tai, kad aš esu dabar dievas, nes kuriu kūdikį, išvis ašara ištrykšdavo.
Kai atėjusi paprašiau echoskopo, nedarė, matai, nėra ko kištis. jei organizmas atmes, tipo, taip reikia.Tuo metu skraidžiau kaip ant sparnų ir netikėjau, kad MAN taip nutiks. O kai nutiko, kaukiau kaip šuo, smerkiau save, o tą šundaktarį išvis pakarti buvau gatava.
Pasirodo, tereikėjo tyrimo dėl progesterono kiekio kraujyje, o vėliau gerti tabletėles, keliančias jo lygį ir tikimybė, kad embrionas sėkmingai įsitvirtins, labai išaugtų.
Daugiau pas jį nebegrįžau. Ir susitikti niekada nenorėčiau.
Kai nešiojau antrąją, vienas pirmųjų tyrimų, kurį darė ir buvo dėl progesterono kiekio. Kadangi kiekis buvao labai mažas, išrašė max kiekį tų tablečių ir kas savaitę žiūrėjo echoskopu, kaip embrionas vystosi. Ir tik po trijų mėn, echoskopu žiūrėdavo kartą per mėnesį ar dar rečiau.
Ir pagimdžiau sveiką gražią dukrytę. Ir nemutavo į kažką vien dėl to, kad gydytoja įsikišo į gamtos procesą.
Žodžiu, jūsų reikalas, pas ką vaikščiosit, bet aš skaudžiai pasimokiau ir savo išvadas padariau.
Beje, kitąsyk, kai būsiu nėščia, jauču pasirinksiu kokį gyd. iš VGN ar AK ir vaikščiosiu pas jį ir mokėsiu ar tiesiai į kišenę, ar į kasą, žiūrėsiu pagal situaciją.
Sėkmės!
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Pas jį lankiausi vieną vienintelį kartą (ir tikiuosi, kad man jo nebeteks gyvenime sutikti), kai dar buvau studentė. Esmė ta, kad jis mane apšaukė (o būtų dėl ko cool.gif ) - aš jo papraščiausiai užklausiau dėl kontraceptinių priemonių - mane apšaukė, kad ką ar manęs mokykloje nemokė kaip temperatūrą bazalinę matuoti ir t.t. Na, nebenoriu aš prisiminti to apsilankymo, bet papasakojus savo MB apie tai - jis norėjo asmeniškai nueitį į tą polikliniką ir su gydytoju pakalbėti doh.gif . Buvo net mintis straipsnį apie jį parašyti, bet nenorėjau prasidėti ir tiek. (dabar truputį išsiliejau, nors tas įvykis įvyko prieš kokius 7 metus).
Paprasčiausiai pasakiau sau, kad gyvenime kojos pas jį daugiau nebekelsiu ir kitoms nerekomenduosiu jokiu būdu:mmm .

Bet kaip sakoma - kiekvieno teisė rinktis 4u.gif
Atsakyti
Lankiausi ir as pas Burgaila visa nestuma. Visus tyrimus dare. Paprasciausiai zinokau, ko reikalauti, o jei atsikalbinedavo, paprasydavau siuntimo i privacia klinika. Daug kas nepatiko. Bet nestumas buvo lengvas, todel ir nesiblaskiau. Paskutinius menesius pradejau lankytis privaciai pas gydytoja, kuris ir dalyvavo gimdyme.
Negaliu nei nieko blogo, nei nieko gero apie si gydytoja pasakyt. Manau, jei jis blevyzgotu pacientei rupimais klausimais, butu naudos daugiau.
Atsakyti
Is gyd. P.Burgailos gavome daug vertingu patarimu.
Moteriai jis dazna karta pasiulo, kad kartu ateitu ir vyras.
Tada vyro klausia ar vazinejate su JEEP tipo automobiliu.
Jei atsakymas neigiamas, tai pasako, kad su tokiais vazineja tik pizdukai ir nepilnaverciai vyrai.
Toliau domisi ar tai patogus automobilis nestuke.gif , nes mazame auto moteri labai krato.
Tikra moteris yra tiktai vaisinga, o per TV matome nevaisingas manekenes.
Vyras pies ikisdamas turi is visu pusiu apziureti, apuostineti moteri lens.gif , kad paskui nereiktu skustis del blogo pasirinkimo.
Moteris yra Dievo dovana, kuria butina saugoti ir kalbeti tik apie teigiamus dalykus wub.gif
Vyras yra medziotojas su kuriuo aptariami visi reikalai, kaip jis turi sumedzioti ir i namus parnesti briedi gun_rifle.gif
Gavome vertinga patarima, kad sveika valgyti aviena ir jos paruosimo recepta.
Uzmusus avina reikia i sikna prikimsti akmenu, tada duobeje kurenti lauza ir imetus avina uzkapstyti zarijomis tourist5.gif
Po poros valandu patiekala jau galima valgyti.
Tiesa, pries valgant reikia nulupti avinui skura.
Viena karta zmona buvo graziai susitvarkius bikini ir atejo viena nail.gif
Po apziuros ant samolioto, gydytoja uzpludo poezijos ikvepimas.
Jis pradejo skaityti eilerascius is savo pozijos rinkinio flirt.gif
Su P.Burgaila tikrai idomu padiskutuoti tik butinai nueikite teigiamai nusiteike.
Mes lankomes jau nuo 2001 metu, suprantama detalios info apie nestumo eiga negausite, bet emocine busena bus pakyleta thumbup.gif
Rekomenduoju papildomai konsultuotis su daktaru, pas kuri gimdysite.
Nerekomenduoju eiti su mergautine pavarde, ypac jei pasigavote veneros ligu, nes nesantuokiniu santykiu sis ginekologas nepripazista bash.gif
Atsakyti
SUUUUPER lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tiesiai i desimtuka
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2007 03 12, 22:39)
SUUUUPER  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tiesiai i desimtuka

Nejaugi visiems ta pati pasakoja blink.gif
Atsakyti