Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras nešvariomis panagėmis

Daznai tenka matyt vyrus nesvariom panagem unsure.gif Nepakesciau, jei mano diedo nagai butu purvini ph34r.gif
bet kai matau, kad kiti vyrai is paziuros atrodo tvarkingi, bet nesvariais nagais tai...
O moterys nesvariom panagem tai isvis tragedija doh.gif doh.gif doh.gif

O ka jus apie tai manot? O gal paprasciausiai nekreipiate i tai demesio?
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2007 01 15, 12:55)
Daznai tenka matyt vyrus nesvariom panagem  unsure.gif  Nepakesciau, jei mano diedo nagai butu purvini  ph34r.gif
bet kai matau, kad kiti vyrai is paziuros atrodo tvarkingi, bet nesvariais nagais tai...
O moterys nesvariom panagem tai isvis tragedija  doh.gif  doh.gif  doh.gif

O ka jus apie tai manot? O gal paprasciausiai nekreipiate i tai demesio?


O ka galima manyti apie nevala? Nieko gero.
Na, buna gi, kai vyriokas visa diena namu uky dirba - zemes rausia, ka nors remontuoja. Nu nujuoduoja tos panages. BEt tai gi galima nueiti i vonia, atmirkyt tas letenas ir viska graziai issivalyti. tikrai nepateisinu juodu panagiu uz namu ribu. Namie irgi nelabai toleruoju. Neskaitant pateisinamu atveju.
Tiesa sakant, mano aplinkoj tokiu nevalu nera. Bet kazkada vaziuojant autobusu vienas diedas savo letenas tiesiai man pries akis. Nu ciut nesusivemiau nuo to hektaro zemes panagese unsure.gif

O moterys nesvariom panagem tai isvis tragedija - cia taip parasei, tai gaunas, kad dar vyrams galima but nesvariom panagem, o moterim tai jau ne. Koks skirtumas, vyras - moteris, berniukas - mergaite, higienos ir tvarkos reikalavimai visiems vienodi. g.gif
Atsakyti
o aš niekaip nereaguoju. kartais žmogaus profesija tokia, kad tenka nuolat būt įkišus nagus į tepalus, dažus, klijus, žemes, ar kitka. o kai nuolat, tai taip lengvai neatmirksta. taip kad prieš raukdamos nosis susimąstykit.
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2007 01 15, 12:55)
Daznai tenka matyt vyrus nesvariom panagem  unsure.gif  Nepakesciau, jei mano diedo nagai butu purvini  ph34r.gif
bet kai matau, kad kiti vyrai is paziuros atrodo tvarkingi, bet nesvariais nagais tai...
O moterys nesvariom panagem tai isvis tragedija  doh.gif  doh.gif  doh.gif

O ka jus apie tai manot? O gal paprasciausiai nekreipiate i tai demesio?


na moterys nesvariom panagem ar apsilaupiusiu nagu laku tikrai kelia gailesti doh.gif na o jei vyras turi tokia zmona tai negi jis bus svaruolis?
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2007 01 15, 11:55)
O ka jus apie tai manot? O gal paprasciausiai nekreipiate i tai demesio?

oi kreipiu ir net labai... Ypač jei viskas tikrai tvarkinga, o panagės brrr....
bet dar vienas šlykjšus man, tikrai šlykštus dalykas - ilgi nagai, ar kai vieną kokį užsiaugina.. doh.gif niekada neleisčiau MB taip padaryti, kaip nevyriškai atrodo..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 01 16, 14:18)
tikrai šlykštus dalykas - ilgi nagai, ar kai vieną kokį užsiaugina..  doh.gif  niekada neleisčiau MB taip padaryti, kaip nevyriškai atrodo..

g.gif na, mano buvęs vaikinas turėjo užsiauginęs vieną ilgą nagą. jis grojo gitara, todėl jam atseit taip reikėjo. na, reikėjo tai reikėjo. kažkaip įpratus buvau ir akių nebadė.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 01 17, 11:20)
g.gif na, mano buvęs vaikinas turėjo užsiauginęs vieną ilgą nagą. jis grojo gitara, todėl jam atseit taip reikėjo. na, reikėjo tai reikėjo. kažkaip įpratus buvau ir akių nebadė.

na gal dar tokie atvejai pateisinami, bet jei visi nagai.. brr negražu, o jei dar žiedai ant jų, tai tik ir norisi pasiūlyti sijoną užsidėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 01 15, 18:41)
o aš niekaip nereaguoju. kartais žmogaus profesija tokia, kad tenka nuolat būt įkišus nagus į tepalus, dažus, klijus, žemes, ar kitka. o kai nuolat, tai taip lengvai neatmirksta. taip kad prieš raukdamos nosis susimąstykit.

Profesija-tai profesija,kalbama apie panages(ne darbo metu).... jei mes visi darbus kaltintume ir nebandytume savęs po darbų aptvarkynėt-kas tada g.gif visi pajuodę-smirdantys ir t.t. doh.gif
nėra dėl ko susimąstyti-nosį riečiame- ne šiaip sau ax.gif
Atsakyti
na panages panagem nelygu g.gif Jei koks diedas poilgiais nagais ir aiskiai panages purvo pilnos tai jau fe...bet zinau neviena vyra, kuriu toks darbas, tai visoki cementa nelabai paprastai nukrapstysi, juolab, kad kasdien ta pati dirba. Man daug slyksciau merginos/moterys su nevienodo ilgio nagais ant kuriu aptrupejes lakas. Va cia tai tikras feeeee....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 17 sausio 2007 - 20:42
QUOTE(eveneir @ 2007 01 17, 19:29)
Profesija-tai profesija,kalbama apie panages(ne darbo metu).... jei mes visi darbus kaltintume ir nebandytume savęs po darbų aptvarkynėt-kas tada  g.gif visi pajuodę-smirdantys ir  t.t. doh.gif
nėra dėl ko susimąstyti-nosį riečiame- ne šiaip sau  ax.gif


na žinot, nors pati nesu nei automechanikė, nei statybininkė, bet tikrai žinau, kad į tam tikras substancijas įkišus nagus, paskui neatsikrapšto vos ne savaitę. O kalbant apie žmogų, kuris nuolat su tokiais dalykais dirba, tai valyvas jis ar nevalyvas, bet manekeno rankelių niekad neturės.
nors aišku, jei vyras -- koks nors ofise sėdintis vadybininkas, tai tokiam purvinos panagės tikrai iš nevalyvumo.
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2007 01 16, 14:04)
na moterys nesvariom panagem ar apsilaupiusiu nagu laku tikrai kelia gailesti  doh.gif


drinks_cheers.gif Labai neestetisaki atrodo atsilaupes nagu lakas, o jei dar ryskus doh.gif Juodos panages pas moteri yra tikra tragedija.

Nors kiekviena vasara ir as su neitin graziais nagais vaikstau. Bet tai cia del to, kad is vysniu rankiniu budu isiminedavau kauliukus... Ner visai miesto vaikas. Ale zemes tai tikrai isikrapsatu ir atsimirkau!

QUOTE(Dios @ 2007 01 17, 11:20)
g.gif na, mano buvęs vaikinas turėjo užsiauginęs vieną ilgą nagą. jis grojo gitara, todėl jam atseit taip reikėjo. na, reikėjo tai reikėjo. kažkaip įpratus buvau ir akių nebadė.


Vienam vakareli teko ir man su gitaristu susidurt. Jis isvis labai keista asmenybe... Jis buvo uzsiaugines visus 5 vienos rankos nagus. Itariu, kad pamaciusi mano zvilgsni (o kaip kitaip, kad jis ta ranka pasakodamas labai mosavo... tongue.gif ), kolege man papasakojo kad jis muzikantas - gitaristas. Labai tvarkingas vyras, bet jo keistumas pribloske! Jis negali pakesti kvepalu, dezodorantu, antiperspirantu Manau ji gelbeja pedantiskumas: svarus tvarkingi rubai ir zinoma daznas maudymasis.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 01 17, 22:32)
na žinot, nors pati nesu nei automechanikė, nei statybininkė, bet tikrai žinau, kad į tam tikras substancijas įkišus nagus, paskui neatsikrapšto vos ne savaitę. O kalbant apie žmogų, kuris nuolat su tokiais dalykais dirba, tai valyvas jis ar nevalyvas, bet manekeno rankelių niekad neturės.
nors aišku, jei vyras -- koks nors ofise sėdintis vadybininkas, tai tokiam purvinos panagės tikrai iš nevalyvumo.


Tam naudojamos pirštinės ir įvairiausi tirpikliai, o mėginimas pasiaiškinti, kad tai "toks darbas" rodo žmogaus netvarkingumą.
Atsakyti