Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas vandenyje

Tiesiog įdomu, gal kuri nors mamytė yra tai patyrusi. Žinau, kad sąrėmių metu kai kuriuose gimdymo namuose leidžia pagulėti vandeny, bet man įdomu ar kas nors pagimdėte vandeny? Kuriuose gimdymo namuose tai galima daryti?
Atsakyti
gimdyti vandenyje galima kauno mazylio gimdymo namuose, bumas buvo pries penkis metus. dabar tapo nepopuliaru, kodel-nezinau. o vonioje paguleti leidzia todel, kad siltas vanduo atidaro net per pusvalandi gimdymo kanalus. tai geriau ir galima per dvi valandas isstumti leliu biggrin.gif tada nerikia jokio epiduro, nes tai tinginiu norai, ne visoms jis siulomas, kai jau atsidare kanalai rolleyes.gif
Atsakyti
Pziurekit sioje temoje
http://www.supermama...09&hl=vandenyje
ir sioje gal rasi ka nors:
http://www.supermama...07&hl=vandenyje
Atsakyti
Naujosiose KMUK gimdyklose (patikėkit, kokios!!!) galima gulėti vonioje per sąrėmius arba eiti į dušą - dėl atsipalaidavimo, mažesnio skausmo ir pan. Bet pats gimdymas vyksta lovoje. Mano teta ginekologė-akušerė. Ji gana skeptiškai žiūri į tokius dalykus, kaip gimdymas vandenyje. Kaip ji sakė, nebent viskas ok, be komplikacijų ir pan. Ir kad čia labiau psichologiniai įsitikinimai smile.gif
Atsakyti
VGN visad reklamavosi, kad ten galima vonioje pagimdyti. Ir man asmeniskai reklamavo, pirma karta patikejau, bet kai pajutau stangas ir pasiprasiau i vonia (per saremius leido, nors trumpai), tai pasake, kad greiciau lipciau ir atsigulciau - ant stalo...
Antra karta nepatikejau, nors vel gunde, ir gimdziau vandenyje, bet ne ligonineje smile.gif
Atsakyti
pasak vieno gudraus zmogaus - kur jus matet kad sausumos gyvunas eitu gimdyti i vandeni - tai nenaturalu. Bet kiek zinau mazylio gimdymo namuose yra tokia galimybe. Ten net kazkuri gydytoja mokslini darba atliko sia tema.
Atsakyti
O as gimdziau vandeny, VGN, ir tikrai buvo labai saunu. Nezinau ar del to, bet vaiko dabar is vandens negaliu istraukti, galetu visa diena pliuskentis biggrin.gif
Praejo jau 2 metai, ir uz keleto menesiu galvoju vel ta pati pakartoti, mat laukiames antro.
Atsakyti
kauno II ligonineje gimdziau abu vaikus vandenyje. pirmoji gime svorio 4.100, o antroji kiek mazesne.
nei per viena gimdyma plysiu nebuvo. tai vienas is privalumu, kai gimdai vandenyje. be to vaikas kaip ir nusiprausia ,pagauni jau grazuti biggrin.gif
dar- skausmas per pirma gimdyma gulint vandeni taip sumazejo, kad kai geikejo stumti, as nebejauciau kada man uzeina saremis...stai koks atsipalaidavimas...
kai turesiu trecia tai irgi vandeni gimdysiu.
Atsakyti
ringa visai idomia tema uzvedei. Kazkaip niekada nenorejau vandenyje gimdyti, bet paskaiciusi atsiliepimus visai susidomejau. thumbup.gif thumbup.gif manau saunu butu, o tuo labiau - labai megstu vandeni.
O VGN tikrai galima taip gimdyti? turbut reikia is anksto tartis??
Atsakyti
vgn galima gimdyti vandenyje. bet ten yra tik viena gimdykla su vonia. be abejo, galima tartis ish anskto, bet jeigu ta gimdykla bus uzhimta tuo metu - teks gimdyt sausumoje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2005 02 21, 19:28)
vgn galima gimdyti vandenyje. bet ten yra tik viena gimdykla su vonia. be abejo, galima tartis ish anskto, bet jeigu ta gimdykla bus uzhimta tuo metu - teks gimdyt sausumoje wink.gif


be to per pacius saremius busit istrauktos is vandens, jus ten ne gimdysite, o tik maloniai leisite laika per saremius....gimdyti paciame vandenyje berods jie neleidzia...smile.gif)...traukia ant stalo...
Atsakyti
As saremiu metu gulejau siltoje vonioje. Bet man, deja, gimdos kaklelio atsidarymo tai nepagreitino. Vis tiek teko skatinti sad.gif
Vandenyje gimdyti as nesiryzciau. Vis delto, kaip cia kazkas minejo, zmogus yra sausumos gyvunas biggrin.gif , ir kas jam nenaturalu, tas gal ir nelabai gerai.
Bet, aisku, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu...
Atsakyti