Įkraunama...
Įkraunama...

Meškėnas

"Akropolyje" , gyvuneliu parduotuveje maciau parduodama meskena . Ir mane tiesiog "apsedo" noras ji isigyti . Gal kas auginote/auginate meskena? Ar turite pazystamu , kurie augina? Vienzodziu domina viskas apie meskeno auginima namie . Issiklausinejau pardavejo , tai papasakojo , kad jis seriamas sunu maistu (siaip eda beveik viska) , gamtinius reikaliukus atlieka kaip katinelis i dezute , ir yra labai judrus ir smalsus kaip bezdzionele wink.gif . Stabdo gan didele jo kaina (4200lt.)
Nors Panevezyje vienoje gyvunu parduotuveje patare pasidairyti Rygoje , nes ten gyvunu verslas labiau ispletotas , negu pas mus , tai gal ir kainos bus mazesnes .
Taigi prasau papasakoti , jei ka nors zinote apie meskenus.
Atsakyti
Nuoroda paskaityti angliškai trumpai apie meškėnus:
Meškėnas (racoon)

Greičiausiai mano atsakymas nepatenkins tavo smalsumo, bet rašau, ką žinau wink.gif
Žodžiu taip - šie meškėnai JAV platybėse laksto laisvi ir aplinkiniams gyventojams kelia nemažai rūpesčių. Gyvūnėliai ir protingi, ir, svarbiausia, labai GUDRŪS biggrin.gif Amerikietė pasakojo, kad skautų stovyklose jie sugeba iš krepšių pavogti maistą ir suvalgyti. Bet įdomiausias dalykas yra štai kas - visą maistą, prieš valgydami, jie mėgta nuplauti laugh.gif Savo mažom juodom letenėlėm laugh.gif laugh.gif Mačiau aš tą meškėną "Akropolyje" ir išdėsčiau draugui viską, ką apie juos žinau. Mano nuomone, jie judresni už bezdžiones ir, greičiausiai, nekontroliuojami blink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liu: 09 lapkričio 2004 - 08:37
Didelis ACIU Liu , kad pasidomejei meskenais . Mes su savo vyru ilgai diskutavome apie meskeno laikyma ir abu nutarem , kad narvas (toks gan didelis butu , kad patenkinti to judraus zveriuko poreikius) tikrai nepapuos musu buto , o laisveje jo laikyti neiseitu , nebent mums patiems tektu lysti i narva su visais savo "rakandais" smile.gif biggrin.gif
Taigi dabar noresiu nuosavo namo , kuriame tilptu visi mano norimi (labai labai norimi) augintiniai : sunys , katinai ir meskenai wink.gif smile.gif
Gera , kai turiu tiek daug NORU...
Geros visoms nuotaikos! smile.gif smile.gif smile.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
wink.gif Šaunuolė, gerbiu tokį tavo sprendimą. Nes tame narve, koks yra "Akropolyje", gyvūnas tiesiog žudomas - supras bet kas, bent kiek turintis žinių apie meškėnų judrų būdą. Sėkmės įsigyjant namą ir daug augintinių wink.gif
Atsakyti
Aš laikau meškėną ax.gif
Atsakyti
Apie meškėno laikymą namuose skaičiau dar vaikystėje, Tado Ivanausko atsiminimuose. Berods, to gyvio vardas buvo Kukulis. Kiek pamenu, daug išdaigų ten aprašyta, ir tikrai užstrigo paminėtas pomėgis viską plauti ir skalbti. Galima būtų duoti kojines išplauti thumbup.gif
Atsakyti
Meškėnas namuose-tornado laisvėje, mes jį išsileidžiame tik prižiūrimą, tada mielai žaidžia su šunimis, bet jei ko nors užsimano ir paima-šakės neatimsi, nebent sutiksi būti apkandžiotas, apdraskytas ir t.t. Namie pas mus jis gyvena dideliame stikliniame name 2,20mx2,20m turi 2 slyvaites pasikarstyti ir vandens maudytis ir skalbti-bet kojinių geriau neduoti, nes visų pirma jis jas sudraskys, o po to gabalais išskalbs biggrin.gif
Atsakyti
Gal foto turi - labai įdomu, kaip realiai atrodo tokio nemažo gyvūno būstas mirksiukas.gif
Atsakyti
nemoku įdėti nuotraukos.... angel_sadangel.gif blush2.gif Jei nesunku parašyk kaip, ar duok e-mail -atsiūsiu, ką tik nufotkinau tą meškėno fazendą, o įdėti nemoku doh.gif
Atsakyti
Štai kaip atrodo Zay augintinio namukas thumbup.gif [attachmentid=15217]

O čia ir pats augintinis kieme wub.gif
[attachmentid=15218]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 13 kovo 2005 - 20:06
Va tai aciū už įdėtas nuotraukas, reikės kada pabandyti įdėti daugiau jo nuotraukų, turiu jau nemažą kolekciją-atsiprašau tik visų už nevalytus jo namelio stiklus, na ir baseiniukas tuo tarpu buvo išimtas vandens keitimui ax.gif
Atsakyti
Zay , papasakok , prašau daugiau apie savo augintinį , ir nuotraukų daugiau labai labai norėčiau pamatyti ...
Ir dar klausimas , kiek supratau , tai jūsų šeimynoje auga nemažas būrys gyvūnų , o kas juos prižiūri , kai sugalvojate kur visi išvažiuoti ?
Mat aš taip noriu kokio gyvūnėlio , bet kai pradedu apmąstyti visas gyvenime situacijas , tai nežinau ar susitvarkysiu ... Nenorėčiau "užkrovinėti" savo augintinio priežiūros kitiems , ir va nesugalvoju , ką reikėtų daryti , jei išvažiuotum kur nors .
Juk viešbučiai nepriimtų su šunimi ...
Labai labai būtų įdomu sužinoti .
Atsakyti