Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė/psoriazė - 3 tema

Na ką, mergaitės-žuvytės biggrin.gif atidarau naują temą, nes anoji kaip ir baigiasi, liko keli postai iki uždarymo 4u.gif

Atsakyti
QUOTE
QUOTE(aganiux @ 2007 01 12, 15:39)

Ai tiesa, dar suzinojau susisiekusi su gamintojais, kad nescioms negalima Skin Cap nei purskalo, nei sampuno, nei duso zele ar kremu... o as pirma nusipirkau, paskui domiuosi, ot idomi esu





o ar jie motyvavo kuonors 



Na parase kad ju produktuose yra hormonu...Tai va, nespejau suzinoti ar tos priemones yra veikslingos ar ne, viena karteli panaudojau, o dabar stovi...
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2007 01 16, 19:19)
Na parase kad ju produktuose yra hormonu...Tai va, nespejau suzinoti ar tos priemones yra veikslingos ar ne, viena karteli panaudojau, o dabar stovi...

tai kas tada kažin čia slepia tai - ar gamintojai ar lietuviai g.gif . aišku įdėti reklaminiai lapeliai, neva nėra hormonų, tai manau gamintojų blink.gif
Atsakyti
Sveiki, tingėjau skaityt visus tuos puslapius, kur prirašėt, tai pamaniau, kad lengviau bus pačiai pasiklaut. Tai štai, aš taip pat kaip ir daugelis čia rašančių turiu problemų su oda: ypatingai kojų, kai nusidepiliuoju tai pradeda niežtėti, įtariu, kad per daug išsausėja, tai patepu kokiu nors riebesniu kremu ir viskas susitvarko, taip pat dar pastebėjau, kad žiemą, kai sau skiriu mažiau laiko, tai ta kojų oda lyg ir skylinėt pradeda, tokie lyg žvyneliai ima ryškėt, o ant leškų ir rankų (nuo alkūnių ir aukščiau) tai tokie kaip maži spuogiukai raudoni atsiranda, atrodau lyg išberta.
Tai va, norėjau paklaust ar tai ir yra ta liga apie kurią jus čia diskutuojat? Beje, esu kažkur girdėjusi, kad nuo tokiu odos problemų labai padeda žuvies taukai. Ką jūs apie tai manot?
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2007 01 16, 19:50)
Sveiki, tingėjau skaityt visus tuos puslapius, kur prirašėt, tai pamaniau, kad lengviau bus pačiai pasiklaut. Tai štai, aš taip pat kaip ir daugelis čia rašančių turiu problemų su oda: ypatingai kojų, kai nusidepiliuoju tai pradeda niežtėti, įtariu, kad per daug išsausėja, tai patepu kokiu nors riebesniu kremu ir viskas susitvarko, taip pat dar pastebėjau, kad žiemą, kai sau skiriu mažiau laiko, tai ta kojų oda lyg ir skylinėt pradeda, tokie lyg žvyneliai ima ryškėt, o ant leškų ir rankų (nuo alkūnių ir aukščiau) tai tokie kaip maži spuogiukai raudoni atsiranda, atrodau lyg išberta.
Tai va, norėjau paklaust ar tai ir yra ta liga apie kurią jus čia diskutuojat? Beje, esu kažkur girdėjusi, kad nuo tokiu odos problemų labai padeda žuvies taukai. Ką jūs apie tai manot?

nesu profė, bet pagal parašymą, tai čia vadinama "Žąsies oda", bet ne psoriazė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2007 01 16, 20:50)
Sveiki, tingėjau skaityt visus tuos puslapius, kur prirašėt, tai pamaniau, kad lengviau bus pačiai pasiklaut. Tai štai, aš taip pat kaip ir daugelis čia rašančių turiu problemų su oda: ypatingai kojų, kai nusidepiliuoju tai pradeda niežtėti, įtariu, kad per daug išsausėja, tai patepu kokiu nors riebesniu kremu ir viskas susitvarko, taip pat dar pastebėjau, kad žiemą, kai sau skiriu mažiau laiko, tai ta kojų oda lyg ir skylinėt pradeda, tokie lyg žvyneliai ima ryškėt, o ant leškų ir rankų (nuo alkūnių ir aukščiau) tai tokie kaip maži spuogiukai raudoni atsiranda, atrodau lyg išberta.
Tai va, norėjau paklaust ar tai ir yra ta liga apie kurią jus čia diskutuojat? Beje, esu kažkur girdėjusi, kad nuo tokiu odos problemų labai padeda žuvies taukai. Ką jūs apie tai manot?

neee schmoll.gif ,tiesiog tavo oda sausa arba kokios nežymios formos dermatitas.
Atsakyti
QUOTE(mamukas2 @ 2007 01 16, 05:59)
nesu profė, bet pagal parašymą, tai čia vadinama "Žąsies oda", bet ne psoriazė schmoll.gif

Dabar prisiminiau, kad kažkas man taip ir yra sakę, kad aš turiu "žąsies odą", gal tai ir nėra taip baisu, kaip žvynelinė, bet diskonforto pojūtį tikrai lemia, o taip norisi tokios lygios švelnios, odos, kai ir pačiai liesti maloniau, ir šiaip. bet ką jau padarysi..... ax.gif yra kaip yra. O kadangi jūs jau čia vos ne ekspertės tuose reikaluose mirksiukas.gif , gal galėtumėt patart kaip man prižiūrėt tokią odą, gal yra kokių tepaliukų specialių ar ko. šiaip tai neiko ypatingo nenaudoju, tik kremus įvairius kūnui, tik stengiuosi, kad jie būtų riebesni, nes jei nusiperku drėkinamąjį tai toks jausmas, kad nuo jo dar labiaumano oda išsausėja ir niežti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktine_plastake: 16 sausio 2007 - 21:43
QUOTE(naktine_plastake @ 2007 01 16, 22:43)
Dabar prisiminiau, kad kažkas man taip ir yra sakę, kad aš turiu "žąsies odą", gal tai ir nėra taip baisu, kaip žvynelinė, bet diskonforto pojūtį tikrai lemia, o taip norisi tokios lygios švelnios, odos, kai ir pačiai liesti maloniau, ir šiaip. bet ką jau padarysi..... ax.gif yra kaip yra. O kadangi jūs jau čia vos ne ekspertės tuose reikaluose mirksiukas.gif , gal galėtumėt patart kaip man prižiūrėt tokią odą, gal yra kokių tepaliukų specialių ar ko. šiaip tai neiko ypatingo nenaudoju, tik kremus įvairius kūnui, tik stengiuosi, kad jie būtų riebesni, nes jei nusiperku drėkinamąjį tai toks jausmas, kad nuo jo dar labiaumano oda išsausėja ir niežti.

pats primityviausias dalykas - vengti kūno atšalimo. ir nereikia naudoti drėkinančių, labiau maitinančius, o šaltuoju metų laikų - apsaugančius nuo šalčio kur būna veidui, tai jie tinka kūnui su tokia odele. ir nieko čia baisaus - aš turėjau draugę, kuri turėjo tokią odą, tai jos nepastebėdavo, o manęs būtinai paklausdavo kas man nutiko. mūsų mąstais čia dar ne bėda 4u.gif
Papildyta:
cha, žiūriu "undinėlės" prilipo thumbup.gif ir tai ne aš, o mūsų genties vadas pastebėjo bigsmile.gif
Atsakyti

QUOTE(mamukas2 @ 2007 01 16, 23:02)
pats primityviausias dalykas - vengti kūno atšalimo. ir nereikia naudoti drėkinančių, labiau maitinančius, o šaltuoju metų laikų - apsaugančius nuo šalčio kur būna veidui, tai jie tinka kūnui su tokia odele. ir nieko čia baisaus - aš turėjau draugę, kuri turėjo tokią odą, tai jos nepastebėdavo, o manęs būtinai paklausdavo kas man nutiko. mūsų mąstais čia dar ne bėda 4u.gif
Papildyta:
cha, žiūriu "undinėlės" prilipo thumbup.gif ir tai ne aš, o mūsų genties vadas pastebėjo bigsmile.gif



o aš manau,kad tai tik sausa oda 4u.gif Man pačiai taip darosi - šaltuoju sezonu,kada jau įjungia šildymą, mano kojos kaip ir skilinėt pradeda, sausa oda,pleiskanojanti. Bet po kiekvienų maudynių išsipurškiu leliukams skirtu purškiamu Johnsons aliejuku, arba išsitepu bekvapiu losjonu, kremu kūnui, ir nieko mirksiukas.gif
O jeigu žąsies oda pasidaro (tokia kaip pašiurpus ir dar raudoni tie spuogiukai), tai tikrai reiktų šilčiau rengtis smile.gif


O Undinėlės man patiko kai paminėjai biggrin.gif tai ir "prisegiau", nors šiaip kasdien mus vadinu žuvytėmis biggrin.gif
Atsakyti
Labai graziai skamba UNDINELES smile.gif Manau neimanoma neatpazinti zvynelines, kai ja susergi, tai jau tikrai zinai kad cia ne sausa, zasies oda ar kazkas tokio, jau tikrai zinai kad kazkas rimciau ir pastebi kad jokie riebus kremai nepadeda...
Atsakyti
o man šiuo metu dzin ta žvynelinė, nes mūsų genties vadas man pasakė - einam ženytis thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas2 @ 2007 01 17, 21:45)
o man šiuo metu dzin ta žvynelinė, nes mūsų genties vadas man pasakė - einam ženytis thumbup.gif  lotuliukas.gif

Sveikinam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skeveldra: 17 sausio 2007 - 22:41