Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnonės kojinytės

Sveikos mamytės. 4u.gif
Laukiu savo stebukliuko ateinant į šį pasaulį.
Viena pažįstama man pasakė, kad tik gimusiam vaikui būtina uždėti šiurkščias vilnones kojines tam, kad jos savo "badymu" stimuliuotų vaiko nervų sistemą. blink.gif
Pastaba: jos vaikas visiškai nedavė jai miegoti kelias dienas po ligoninės (kėlėsi kas valandą naktį). Aš pagalvojau, gal čia jam kojites badė ir jis dėl to toks neramus buvo.

Kaip darėt jūs?
Aš asmeniškai suabėjojau šiuo patarimu, nes esu girdėjusi tik apie tai, kad būtina šiltai kojites laikyt, bet, kad vaikui "ale akupunktūros seansus" rengti reiktų tikrai negirdėjau. unsure.gif
Be to, man nuojauta sako, kad juk nenaturalu yra iš minkštos švelnios mamykės gimdutės išlindusį vaikelį badyt kažkokiomis kojinėmis...???

Ką jūs manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2007 01 16, 21:41)
Sveikos mamytės.  4u.gif
Laukiu savo stebukliuko ateinant į šį pasaulį.
Viena pažįstama man pasakė, kad tik gimusiam vaikui būtina uždėti šiurkščias vilnones kojines tam, kad jos savo "badymu" stimuliuotų vaiko nervų sistemąblink.gif
Pastaba: jos vaikas visiškai nedavė jai miegoti kelias dienas po ligoninės (kėlėsi kas valandą naktį). Aš pagalvojau, gal čia jam kojites badė ir jis dėl to toks neramus buvo.

Kaip darėt jūs?
Aš asmeniškai suabėjojau šiuo patarimu, nes esu girdėjusi tik apie tai, kad būtina šiltai kojites laikyt, bet, kad vaikui "ale akupunktūros seansus" rengti reiktų tikrai negirdėjau.  unsure.gif
Be to, man nuojauta sako, kad juk nenaturalu yra iš minkštos švelnios mamykės gimdutės išlindusį vaikelį badyt kažkokiomis kojinėmis...???

Ką jūs manot? g.gif

Tavo pazystama teisi.Tik gal tas zodis "butina"nereikalinas.Pvz as savo mergaitei nemoviau vilnoniu kojiniu.Cia tik mamos reikalas. biggrin.gif
Atsakyti
Taip, po gimdymo vaikiukui ligoninėj uždeda butent vilnones kojinytes. Aš išeidama iš gimdymo namų klausiau ar ir toliau man tas kojinytes ant nuogų pėdučių maut, tai atsakė TAIP, nes jos iš tikrųjų ten vaikiukui kažka stimuliuoja.
Gi vilnones kojinytes ir neišnešiotiems kūdikėliams deda. Pameni, buvo akcija, kai neišnešiotiems vaikiukams rinko vilnones kojinytes.
O tavo pažįstamos vaikiukas turbūt ne dėl vilnonių kojinyčių miegot nedavė. Maniškis dar ir dabar tas kojinytes sėkmingai nešioja ir jei verkia, tai visai dėl kitų priežasčių.
Nors iš tikrųjų būtų įdomu sužinoti kiek laiko vaikiukui reikia tas kojinytes dėti?
Atsakyti
O aš vežiausi dvejas, vienas labai šiurkščias naminės vilnos o kitas švelnesnes. Kai padaviau abejas tai uždėjo tas labai šiurkščias blink.gif , sakė vaikiukui geriau
Atsakyti
savo dukriukui iki 2 men dejau ant nuogos kojytes vilnonines koines
Atsakyti
Aš visiems trims savo leliukams iškart po gimimo uždėjau naminės vilnos kojinytes. Dukrytė su jomis prabuvo ilgiausiai - pirmus tris savo mėnesiukus smile.gif . Tikrai galiu pasakyti, kad vaikučių verksmas nebuvo susijęs su kojinytėmis mirksiukas.gif .
Atsakyti
kadangi mano mazius gimes gruodzio menesi ,tai kojinytes dejau kol atsilo oras ,ir jau tu kojinyciu nereikejo ,o rudeni kai orai atsalo kojinytes vel aviau,ir kai gulejom ligonineje 1,1metuku gydytoja sake kad kaip galima ilgiau jas reiketu auti ,o drauges mergyte gime birzelio menesi ,ir su vilnonem kojinytes buna iki siol ,naturali vilna reguliuoja temperatura ,ir tikrai vaikuciai neperkaista 4u.gif
Atsakyti
aš tai dėjau vilnones kojinytes, na ir manoji buvo rami.
Atsakyti
aš irgi dėjau vilninines kojinytes,vos tik su mažyle atsidūrėm palatoj,kitą diena net tokia sesute ar kas buvo atėjusi ir siūlė nusipirkti vilnoninių kojinyčių smile.gif
Atsakyti
Mano manymu kojinytes deti reiketu. taip vaikutis stimuliuojamas ir pratinamas prie aplinkos salygu ax.gif
Atsakyti
Vaikiukui deda kojinytes, kad stimuliuotųsi centrai. Pėdose jų ypatingai daug. Mano sūneliui jau beveik 4 mėnesiai, bet aš vis dar jam dedu kojinytes. Bandžiau nedėti, bet pastebėjau, kad tada pastoviai šaltos kojytės ax.gif
Atsakyti
Oho blink.gif
Matau, visos deda kojines.
Na, gal ir as uzdesiu jei mama ras mano seskes kojinykes wink.gif, jos ne labai siurkscios. Vis tik gaila man vaikelio. unsure.gif Biski kazkokia ekzekucija primena. unsure.gif
Atsakyti