Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio sandėliukas

skaitau ir galvoju.yra klaipedos sandeliukas,ir t.t.gal reikytu ikurti ir panevezio.











 ! 
Šioje temoje rašome tik tai, ką norime padovanoti sunkiai gyvenančioms šeimoms. Visos pirkimo ir pardavimo žinutės turi būti rašomos Skelbimų lentoje ir iš šio skyrelio yra trinamos be perspėjimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rita*: 25 kovo 2010 - 11:17
negi panevezy nera mamyciu galinciu ir norinciu prisideti prie panevezio sandeliuko?juk ir panevezyje turbut yra seimu,kurioms labai reikalinga pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elingusia @ 2007 01 19, 09:08)
negi panevezy nera mamyciu galinciu ir norinciu prisideti prie panevezio sandeliuko?juk ir panevezyje turbut yra seimu,kurioms labai reikalinga pagalba 4u.gif


Labutis 4u.gif
Mes turime sulaužytą naminę kėdutę ax.gif Bet koks auksarankis tėvelis manyčiau pasitaisytų mirksiukas.gif Bet nežinau, nei kur, nei kam blush2.gif Gal apskritai tokie pasiūlymai nelabai blush2.gif blush2.gif blush2.gif Bet mums l. gera buvo, gaila išmesti 4u.gif
Atsakyti
siaip turiu atiduoti vezimeli,universalus pripuciami ratai,yra ir lopsys,tada dar vonyte kudikiui maudyti rubeliu mazam vaikui,batuku,bet reiktu paskubet,nes liepa isskrendu is lietuvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elingusia @ 2007 06 07, 19:15)
siaip turiu atiduoti vezimeli,universalus pripuciami ratai,yra ir lopsys,tada dar vonyte kudikiui maudyti rubeliu mazam vaikui,batuku,bet reiktu paskubet,nes liepa isskrendu is lietuvos doh.gif

thumbup.gif daikteliai jau pas mamyte thumbup.gif thumbup.gif sekmes jai 4u.gif
Atsakyti
As turiu maisiuka su mergaitiskais drabuzeliais nuo 68 cm,pora batuku,zaislyciu,kur juos atiduoti?
Atsakyti
Mes turim krūvas minkštų žaislų,vieni nauji visiškai,kiti nebe, bet tikrai tinkami dovanoti vaikučiams, maniškė alrgiška,tad stengiuosi atsikratyti minkštų meškių visokių..
Dar turiu rūbelių krūvas, moteriškų rūbų, tinkamų nešioti mirksiukas.gif Dekutį vaikišką ir t.t. Galėčiau per vairuotoją perduoti į Panevėžį, nes pati esu iš Kupiškio 4u.gif
Atsakyti
turiu sese kuri augina viena dukryte ir kuri labai sunkiai verciasi,ji nepraso pagalbos,bet jai kas gali ir turi atliekamu drabuzeliu ar kazko panasaus manau jai tai labai praverstu,nes jos gaunamu pinigeliu uztenka tik uz kambari susimoket pampersam ir misinukui,mes dar kiek galim padedam,bet kad siuo metu ir patys nieko negalim padet,nes nera galimybes patiems jau reiketu paramos.tai tiek jai kas ka galit tvarkingo mazai mergaite, tai manau ji priimtu.
Atsakyti
QUOTE(saulele2 @ 2007 08 01, 12:05)
turiu sese kuri augina viena dukryte ir kuri labai sunkiai verciasi,ji nepraso pagalbos,bet jai kas gali ir turi atliekamu drabuzeliu ar kazko panasaus manau jai tai labai praverstu,nes jos gaunamu pinigeliu uztenka tik uz kambari susimoket  pampersam ir misinukui,mes dar kiek galim padedam,bet kad siuo metu ir patys nieko negalim padet,nes nera galimybes patiems jau reiketu paramos.tai tiek jai kas ka galit tvarkingo mazai mergaite, tai manau ji priimtu.

kokio amžiaus mergytė?
Atsakyti
mergytei 5menesiai,bet ji storuliuke,tai drabuzeliai didesni tinka.
Atsakyti
Laba,

saulele2 o kaip perduoti rūbelius, žaisliukus tavo sesei?
Atsakyti
man jau paciai reiketu paramos,taip jau yra kad turime negera teti,kuri as zadu palikti ir skirtis,turime du sunelius,kuriu jis neziuri,nieko jiems neperrka man pinigeliu neduoda,turiu suktis is pasalpu,o dar potp klausia kur pasejau pinigus,o visus as isleidziu savo berniukams,sau nieko nebeperku,ir nebereikia,vaikstau su draugiu atiduotais drabuziais ir man nesvarbu,ziuriu kad tik vaikams kas isetu.dabar pas mano vyra keli tukstanciai baudu uz jo gerima,tai nezinau kaip aprengti berniukus rudeniui ziemai,juk jam nesvarbu,nes mama tuo turi pasirupinti kaip nori.tai gal kas gales kuo padeti,vienas berniukas 8menesiu,kitas dvieju metuku su biski.
Atsakyti