Įkraunama...
Įkraunama...

Kada verti vaikams auskarus

Iskylo klausimelis nuo kada galima iverti vaikui auskariukus???Na maniskei bus 3men, 2.gif galvoju kokiu 5-6 men,bet gal dar negalima gal dar permaza?????? g.gif
Atsakyti
Apie auskarus vaikams tema jau buvo. Ziurek "vaikas su auskarais" - manau, kad rasi atsakyma.
Atsakyti
aciu,kad parasiai kur pasiskaityti,bet dauguma veria vyrenio amziaus,o ka daryt del tokiu mazyciu,svarbiausia ar tai nekenkia? g.gif
Atsakyti
QUOTE (LARA @ 2004 05 11, 23:27)
aciu,kad parasiai kur pasiskaityti,bet dauguma veria vyrenio amziaus,o ka daryt del tokiu mazyciu,svarbiausia ar tai nekenkia? g.gif

Nu o ar skaitei, ka ten raso? Nes kai kurios mamos savo mergytem auskariukus iverusios arba nuo gimimo arba vos keliu menesiuku tongue.gif. Tai gal nekenkia, jeigu taip daroma? g.gif
Atsakyti
QUOTE (LARA @ 2004 05 12, 02:27)
aciu,kad parasiai kur pasiskaityti,bet dauguma veria vyrenio amziaus,o ka daryt del tokiu mazyciu,svarbiausia ar tai nekenkia? g.gif

veriau 3men - jokiu problemu smile.gif Patri savo dukrytei vere 2men.
SEKMES!!!
Atsakyti
Mano viena pazistama vere savo mergaitei auskariukus. Nepamenu keliu menesiu vere, bet tikrai labai mazutei, gal poros ar trejeto menesiu. Jos motyvas anksti verti auskariukus buvo, kad vaikas pripras prie ju ir jie bus kaip jo dalis. Veriant vyresniai gali buti smalsu ir ji gali pradeti juos krapstyti, ciupineti ar pan.
Atsakyti
jei atvirai - nematau reikalo ir prasmes verti kudikiui auskarus. man negrazhu. o mergaite uzhaugus jei nores - pati prasidurs.
Atsakyti
Man ir paciai atrodo kazkaip rizikingai verti auskarus mazam vaikui, nes niekada nezinai, kur uzklius, patems ar nuples. Taciau kitoms mamytems tai labai grazu ir ka cia padarysi biggrin.gif
Atsakyti
man grazu kai mergaitems yra auskariukai, bet mano paneles kai uzsimanys tada ir gales isivert, o dabar mes turime auskariukai-magnetukai, is vienos puses pridedi, o is kitos mazas magnetukas, visai neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE (origa @ 2004 06 22, 23:27)
man grazu kai mergaitems yra auskariukai, bet mano paneles kai uzsimanys tada ir gales isivert, o dabar mes turime auskariukai-magnetukai, is vienos puses pridedi, o is kitos mazas magnetukas, visai neblogai smile.gif

O sakyk kur tokiu auskariuku ieskoti g.gif neteko man tokiu matyti sad.gif mano kriksto dukryte apie tokius pasakojo ir labai ji ju noretu wink.gif
Atsakyti
As esu macius auskariukus magnetukus Indijos prekiu parduotuvelese. Pati kazkada buvau nusipirkus ir i nosi isisegus, kad mama pagasdinciau laugh.gif
Atsakyti
Siandien tokius nupirkau savo panom-urmo bazej,bet man nelabai patinka, panasu,kad tuoj bus ismetyti,nes smulkus ir vos uzkabini-tuoj krenta.O jau surast doh.gif
Papildyta @ [mergetime]1088012538[/mergetime]
Geriau pasigirkit kieno jau su tikrais auskariukais.Kur juos veret es, kiek kainavo ir kaip sekesi?Ar skaudejo? Nes maniske labai noretu,bet taip bijo... ohmy.gif
Atsakyti