Įkraunama...
Įkraunama...

Kada vyras pirmą kartą paėmė kūdikelį ant rankų?

Idomu suzinoti kada jusu vyreliai paime pirma karta savo vaikiuka ant ranku g.gif
Mano istorija tokia: po gimdymo vyras i palata nunese daiktus,o sesute mane su dukryte atveze.Sesute leido vyrui pabuti,kadangi palatoj buvau viena.Kalbam pasnibzdom abu.Sakau jam,:Tai nepaimsi dukrytes?Sako :Sandra pyk nepyk,bet bijau.Ji tokia mazyte,dar uzgausiu.Tai ta diena,tiksliau nakti,ir nepaime.Atvaziavo ryte,tik iejo i palata,pabuciavo mane,iteike geliu,ir....paime mazyle wub.gif buciavo,buciavo... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aha-maniskis irgi bijojo bijojo,drebejo,bet vaidino,kad jam cia viskas aisku ax.gif Pirma diena tik paciupinejo..antra jau paeme..o namie jau nuo ranku nepaleido ax.gif Vis tik juokingiausia man buvo,kad apsimetinejo,lyg cia jam kasdienybe ir visai nebaisu mirksiukas.gif
Atsakyti
na mano vyras vaiką gavo iškart po gimdymo, suvyniojo ir padavė vyrui laikyt kol mane tvarkė smile.gif
Atsakyti
maniskis pirmesnis palaike negu ash laugh.gif
Atsakyti
man iš pirmųjų dienų labiausiai įsiminė vyro drebančios rankos kai jam teko pirmą dieną keist pampersą biggrin.gif tada ir laikė sūnelį pirmą kartą
dabar žiūriu į juos abu (šiandien jau vyro judesiai atidirbti pervystymo procese) ir smagu prisimint pirmų akimirkų drebulį
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2007 01 17, 21:37)
maniskis pirmesnis palaike negu ash laugh.gif


drinks_cheers.gif . Pas mane lygiai taip pat: visus tris pirmasis dar gimdykloje ant rankų paėmė vyras smile.gif. Aišku prie jų pirmoji tai prisiliečiau tai aš - kai jie man buvo ant pilvo paguldyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vyras sunu irgi paeme pirmiau nei as. Kol mane siuvo po cezario, jam atidave vaikeli ir paliko dviese palatoje. Kai klausia kas nors, ka veike vienas su vos keliu minuciu vaikeliu sako: "mes kalbejomes" wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 17 sausio 2007 - 23:01
QUOTE(Isida @ 2007 01 17, 23:59)
Mano vyras sunu irgi paeme pirmiau nei as. Kol mane siuvo po cezario, jam atidave vaikeli ir paliko dviese palatoje. Kai klausia kas nors,  ka veike vienas su vos keliu minuciu vaikeliu sako: "mes kalbejomes"  wub.gif

wub.gif
maniškis irgi paėmė ant rankų tik nukirpus virkštelę ir pamatavus.Labiau besididžiuojančio vyro nei tą akimirką neteko matyti wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
mano vyras pirmą dieną paėmė ant rankų dukrelę.ir pampersiuką pakeitė ir visai nebijojo, nors pirmą kartą tokį kūdikėlį irteko laikyti. 4u.gif
Atsakyti
Na, maniškis dalyvavo gimdyme, tai sūnelį dar gimdykloj laikė ant rankų smile.gif
Atsakyti
maniskis ir pirmasis paeme vaikeli,kol mane siuvo jam padave vaikeli,tada jis sedejo ir verke pasiemes mazyli,tai pirma karta pamaciau verkianti savo vyra,bet tai buvo dziaugsmo asaros.
Atsakyti
Akusere idave vaikeli teveliui, kad isdidziai nunestu is gimdyklos i palata. Nese kaip brangiausia krovini, nors jis nesvere net 4kg smile.gif
Atsakyti