Įkraunama...
Įkraunama...

Clarks batukai

Sveikos mamytes, gal jus zinote ,ar kur nors Vilniuje yra prekiaujama CLARKS vaikiskais batukais bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai žinau, kad yra Vilniuje, prekybos centre EUROPA, 3 aukšte 4u.gif ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif aciu,as Europoj gal metus jau nebuvus ax.gif nalabai man tes privaziavimas prie sirdies mirksiukas.gif
Acium reiks apsilankut


O kaip vaikisku batuku pasirinkimas didelis g.gif
Atsakyti
bet ten man atrodo tik suaugusiems g.gif vaikiski toje perduotuveje yra ecco ir geox (as ieskojau ten savo vaikam). na, bet tikriausiai reik dar ziuret...
Atsakyti
g.gif idomu, ecco gali ir Akropolyje rast, bet mane domintu CLARKS batai
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 01 18, 00:12)
Tikrai žinau, kad yra Vilniuje, prekybos centre EUROPA, 3 aukšte  4u.gif ČIA  mirksiukas.gif


Bet tikrai nėra vaikiškų (bent jau rudenį nebuvo), nes pati teiravausi, sakė, kad vyksta derybos su gamintoju ir gal kada bus. smile.gif
Atsakyti
smile.gif dar esu girdejusi ,kad kaz kur centre yra kaz kokia parduotuve, kad prekiauja sia avalyne, bet taip po gi nezinau ar ten vaikisku batuku yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 01 23, 18:09)
Bet tikrai nėra vaikiškų (bent jau rudenį nebuvo), nes pati teiravausi, sakė, kad vyksta derybos su gamintoju ir gal kada bus. smile.gif

Buvau Europos p.c. nėra ten vaikiškų Clarks ax.gif
QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 01 27, 18:53)
smile.gif dar esu girdejusi ,kad kaz kur centre yra kaz kokia parduotuve, kad prekiauja sia avalyne, bet taip po gi nezinau ar ten vaikisku batuku yra 4u.gif

Dar viena parduotuvė man rodos yra Vilniaus gatvėje ax.gif
Atsakyti
Ir as esu girdjusi,kas Vilniaus g yra batuku siu, bet blush2.gif niekaip laiko neatrandu ten nuvaziuot doh.gif
Atsakyti
Clarks vaikiškų batukų Lietuvoje man atrodo yra tik dėvėtų rūbų parduotuvėse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 16, 15:05)
Clarks vaikiškų batukų Lietuvoje man atrodo yra tik dėvėtų rūbų parduotuvėse  ax.gif

oi, ne, nesiotos avalynes neperku schmoll.gif
Atsakyti
na, parduotuvėse neteko dar matyt šitos firmos batukų schmoll.gif man atrodo, kad niekas jų neveža verysad.gif
Atsakyti