Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu šiek tiek laiko sau...

nebežinau... kartais man atrodo, kad labai pavargau nebespėju, reikia mokytis, namuose netvarka ir noriu keliom valandom per savaite samdyti aukle. jau ieskau, bet kaltinu save. nedirbu.... ir negaliu prisiziureti savo mazuliuko, gal per daug save myliu?
ar tai ne egoistiska? o gal vis tik reikia ir savimi rupintis ir vyru kad galetu i tvarkingus namus grizt ir zmona nepavargusia rast?
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2007 01 18, 00:02)
bet kaltinu save. nedirbu.... ir negaliu prisiziureti savo mazuliuko, gal per daug save myliu?
ar tai ne egoistiska? o gal vis tik reikia ir savimi rupintis ir vyru kad galetu i tvarkingus namus grizt ir zmona nepavargusia rast?


Aš tai tave labai suprantu, nes man namuose "sėdėjimas" varo į neviltį, todėl gana greitai ieškojau auklės ir grįžau į darbą.
O savęs nėra dėl ko kaltinti, nes kiekvienai ir pačiai geriausiai mamai reikia "laiko sau", na kad ir iki parduotuvės vienai nueiti. Manau, elgiesi teisingai. Susirask auklę ir bent kelis kartus per savaitę kelias valandas paskirk sau. Nuo to tik visiems bus geriau ir vaikutis matys linksmesnę mamą, ir vyras...
Aš, kad ir anksti plikusi mažiuką auklei, tikrai nesijaučiu bloga mama 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2007 01 18, 00:02)
nebežinau... kartais man atrodo, kad labai pavargau nebespėju, reikia mokytis, namuose netvarka ir noriu keliom valandom per savaite samdyti aukle. jau ieskau, bet kaltinu save. nedirbu.... ir negaliu prisiziureti savo mazuliuko, gal per daug save myliu?
ar tai ne egoistiska? o gal vis tik reikia ir savimi rupintis ir vyru kad galetu i tvarkingus namus grizt ir zmona nepavargusia rast?

Tikrai nebusi bloga mama, jei jausies gerai. Ir namu tvarka visiskai nesvarbu, svarbu seima. Ir jei moteris jauciasi laiminga, ji suteiks laime ir vyrui, nekalbant apir vaika, kuris labiau dziaugsis valandeles zaidimu negu visa diena praleista diena su nepatenkinta mama.
Tikrai nesi bloga mama, visoms reikia poilsio ir laiko sau.
Atsakyti
Vyro vietoje pagalvočiau, kad gal geriau reikėjo turėti vaiką su aukle?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 18, 10:35)
Vyro vietoje pagalvočiau, kad gal geriau reikėjo turėti vaiką su aukle?

Kuri irgi kazkada bus pavargus ir nepatenkinta?
Butu paprasta, jei budama namie moteriske priziuretu vaika, arba tvarkytusi, arba mokytusi... bet kai reikia padaryti viska?
Atsakyti
Tai normalus reiskinys. Juk aukle tam, kad tuo metu galetum atlikti kazkokius ritus darbus,reikalus ir t.t. Net jei ir savo malonumui kazkur iseitil, irgi normalu. Kaltes jausmas bereikalingas.
Atsakyti
Atsiprašau, o kam tėvai reikalingi? Valstybė suteikia metų laiko apmokamas atostogas vaiko preižiūrai. Jei tėvai jų metu vaiko neprižiūri, tai gal kažkas negerai?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 19, 10:15)
Atsiprašau, o kam tėvai reikalingi? Valstybė suteikia metų laiko apmokamas atostogas vaiko preižiūrai. Jei tėvai jų metu vaiko neprižiūri, tai gal kažkas negerai?


Jeigu ką, tai tas atostogas labai sėkmingai ir tėveliams suteikia? mirksiukas.gif Įdomu, ar teko Jums pasinaudoti tokia galimybę ir praleisti su vaikučiu namuose visus metus ir dar tvarkyti visą buitį?
Jei ne, tai, manau, taip "aštriai" postringauti neturite jokios teisės mirksiukas.gif cool.gif
Atsakyti
As pavyzdziui nesuprantu kaip galima pavargti auginant vaika g.gif esu labai energinga ir veikli ir visada surandu kur save realizuoti.Kol vaikutis buvo maziukas (iki 9 menesiu),tai namo grizdavau tik vakare galima sakyti.Su dukryte visur apvaziuodavome apeidavome,apsipirkdavome.Ryte atsikeli susitvarkai ir pirmyn,ko cia namie sedeti,grizti i vakara,ir pasikulturinusi ir vaikui kazka parodziusi,Puse Lietuvos su vaiku apvazinejom drauges senai matytas aplankeme.O vakare su vyru bendrai viska darydavome,vakariene gamindavome(televizoriaus neziuredavome)bendraudavome.Beje as turiu 2 vaikus thumbup.gif .Poto kai jau suejo dukrytei 9 menesiukai,nutariau,kad i darba iki 3 metu negrisiu(gaila dukryte svetimiem atiduoti)namie ikuriau mini darzeli(papildomai ziuriu dar 4 vaikucius).Ir uzsidirbu,nes pinigu uz vaika nebegaunu,ir vaikas kompanija turi,draugu,mokosi bendrauti.Ir vel nenuobodu o linksma tik,o vakare pareina vyras,as islekiu valandelei kavos atsigerti su draugemis ir vel namucio su seima pabendrauti. Viska galima suderinti.jei tik noras yra,ir nei apsileidusi,kaip kokia namu seiminike,nei ka.Tik.........visokiu zmoniu buna,kiti nespeja taip,neturi tam jegu,bet juk visokiu zmoniu buna,tada jau reikia ieskoti kompromisu. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 24 kovo 2007 - 17:43
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 01 19, 13:38)

Vat čia tikrai GERA MAMA. Lenkiu galvą...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 19, 14:53)
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 01 19, 13:38)

Vat čia tikrai GERA MAMA. Lenkiu galvą...

nemanau kad esu bloga mama......tai paimam susikisam vaikus po sijonais, neduodam auklem, neleidziam i darzeli, neleidziam i mokykla ir uzaugs visiski mamyciukai...... vaikui taip pat reikia erdves ir bendravimo su kitais zmonem.... bet visi vaikai skirtingi, vienam to reikia kitam ne.
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 01 19, 13:38)
pritariu , visi mes skirtingi ir vaikai visu skirtingi, su vienokiu vaiku gali viska nudirbti, o su kitu absoliuciai nieko nes visa demesi isireikalauja sau ir nei minutei vietoje nenustygsta ( cia maniskis) biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2007 01 18, 00:02)
nebežinau... kartais man atrodo, kad labai pavargau nebespėju, reikia mokytis, namuose netvarka ir noriu keliom valandom per savaite samdyti aukle. jau ieskau, bet kaltinu save. nedirbu.... ir negaliu prisiziureti savo mazuliuko, gal per daug save myliu?
ar tai ne egoistiska? o gal vis tik reikia ir savimi rupintis ir vyru kad galetu i tvarkingus namus grizt ir zmona nepavargusia rast?


Suprantama, kad pavargsti. Nesijausk kalta, ir tu turi teisę pailsėti. Dėl to blogesnė mama tikrai netapsi smile.gif
Atsakyti