Įkraunama...
Įkraunama...

Alga vaiko močiutei

ką manote nesąmonė tai ar normalu? jei vaiką prižiūri jo močiutė, o jai mokama kaip auklei?
Atsakyti
Nu ka as zinau..... g.gif Cia aisku susitarimo reikalas,bet kazkaip mociute tai ir taip galetu paziuret manau....ne uz aukles mokesti...... unsure.gif Nu cia aisku tik mano nuomone,bet man tai kazkaip keistai skamba...... smile.gif
Atsakyti
O ji pati ima tuos pinigus? blink.gif

ne, nu nei nesąmonė, bet regis - ir ne normalu smile.gif Čia jau nuo šeimos priklauso, kokie šeimos santykiai. Jeigu aš moku vaikui už šiukšlių išnešimą, bobutė moka man už tai, kad nuvežu ją į polikliniką, tai gal tada normaliai ir kad bobutė prižiūri savo anūką už algą... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 sausio 2007 - 11:50
na pas mus namuose nei uz siuksliu isnesima nei uz nuvezima i poliklinika niekas nemoka smile.gif tai vat man ir keista: viena vertus man geriau moket savam nei auklei, kita vertus nu kazkaip.... na as nezinau ar ji imtu , net nezinau ar neisizeistu, bet kai sakem kad samdysim aukle, sake nereikia taigi as esu, o tas " as esu" tai labai retai buna , o man dazniau reikia smile.gif
Atsakyti
na gal ne pinigais bandykit, o siaip mociutei kas kiek laiko kazka, pvz.maisto, saldainiu, kavos ar siaip ka megsta nupirkt.... Net neisivaizduoju kad mano vaiku mociutei reiktu kaip auklei: atskaiciuoji kiek val. buvo, sumoki...eina sau...jauciu kad jei pinigu pasiulyciau, dar kvaila pavadintu blink.gif
Atsakyti
Nesamonė ar ne nesamonė priklauso nuo aplinkybių. Aš kartais palieku mažylę savo mamai ir duodu jai už tai pinigų. Ji nedirba, bet kuriuo atvėju man tenka ją išlaikyti, tai bent jau tegul naudingą darbą padaro.
Jeigu močiutės/senelio finansinė padėtis stabili- manau apie pinigus kalba neturėtų eiti.
Žodžiu, priklauso nuo situacijos. Mano nuomone, geriau močiūtė, nei auklė.
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2007 01 19, 12:12)
Nesamonė ar ne nesamonė priklauso nuo aplinkybių. Aš kartais palieku mažylę savo mamai ir duodu jai už tai pinigų. Ji nedirba, bet kuriuo atvėju man tenka ją išlaikyti, tai bent jau tegul naudingą darbą padaro.
Jeigu močiutės/senelio finansinė padėtis stabili- manau apie pinigus kalba neturėtų eiti.
Žodžiu, priklauso nuo situacijos. Mano nuomone, geriau močiūtė, nei auklė.


drinks_cheers.gif tikrai geriau močutė nei auklė,nes žinai kam palieki vaikiuką savo.
Atsakyti
Labutis. Man irgi buvo panašiai kai mano vyresnėlė buvo maža. Anyta atleido iš darbo tai ji sutiko prižiūrėt už pinigus. Aš tos nuomonės kad geriau savam mokėt, nes buvau nusvilusi nagus su auklėm. Bet situacija pasikeitė kad tuo pat metu ji apsiėmė žiūrėt ir savo dukros vaiką. Tai pinigėlių jau tada nebeėmė o tik pirkdavau maistą ir jai nuveždavau nes vaikus ji saugodavo pas save namuose.
Atsakyti
mano anyta irgi nedirba. bet nezinau kaip ji sureaguotu ir aplamai nezinau ar verta taip elgtis ir su savais uz pinigus kazka tartis bandyt... bet pasirodo yra taip dariusiu... as vat ir galvojau ar buvo taip besielgianciu
Atsakyti
zinoma kad normalu thumbup.gif

geriau jau vaika palikt su mociute ir moket kaip auklytei, negu svetimai moteriskei, o mociute eis pas kita vaika nes jei reikia pinigeliu.

gi pilvo jausmais neuzkisi, o jei mociutei reikia pinigeliu negalima apeliuoti i sazine ar da ka
schmoll.gif
Atsakyti
Kvailas jausmas apima, kai duodi pinigus mamai, kad prižiūrėtų vaiką, kadangi merkantilistiniai santykiai šeimoje nebuvo priimti. Jaučiausi bjauriai, mama taip pat. Gal tai pripratimo reikalas, juolab, kad yra racionalių argumentų, kad nedirbantis žmogus turėtų gauti nors šiokią tokią kompensaciją už gana sunkų darbą - vaikų priežiūrą. Gal geriau tada, kad vyras su uošve atsiskaitinėtų, o marti su anyta?
Atsakyti
o man tai sudetinga butu paprasyti... vat nei nezinau ar bandyt... nes anyta nedirba, bet nedaznai ateina pas vaikeli, taigi nusprendziau aukles ieskot, bet variantas jai moket pinigus man butu geresnis, bet :
1) nezinau ar sutiks
2) nezinau ar neisizeis
Atsakyti