Įkraunama...
Įkraunama...

Sargėnų mokykla

Gal galėtumėte pasidalinti mintimis ir įspūdžiais apie Sarėnų mokyklą.Kaip ten pradinukams sekasi?Gal yra parengiamoji klasė?Kokia mokyklos atmosfera ir pan.Labai būčiau dėkinga už pareikštas mintis.
Atsakyti
Kadangi pati esu baigusi šią mokykla, tai dideli sentimentai jai. Parengiamoji klasė kiek žinau yra, bet ten tik toks bendras susipažinimas su mokykla, būsima klase.
Atsakyti
As ir baigus sia mokykla,mano sunus lanko antra klase,mokykla kaip mokykla,viskas normaliai sekasi,nera jokiu nesusipratimu ir mokytojai neblogi.Viskas gerai thumbup.gif Tiesa lanke maniskis nuline klase,jaunute gera mokytoja,tik pernai nebuvo sios klases,nes mokytoja leliuka maza turi,bet kiek girdejau,kad jau turetu kitais mokslo metais buti sita grupe,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bertasiene: 09 balandžio 2007 - 09:20
QUOTE(bertasiene @ 2007 04 09, 10:17)
As ir baigus sia mokykla,mano sunus lanko antra klase,mokykla kaip mokykla,viskas normaliai sekasi,nera jokiu nesusipratimu ir mokytojai neblogi.Viskas gerai thumbup.gif Tiesa lanke maniskis nuline klase,jaunute gera mokytoja,tik pernai nebuvo sios klases,nes mokytoja leliuka maza turi,bet kiek girdejau,kad jau turetu kitais mokslo metais buti sita grupe,

Nebuvo nes vaiku nesurinko mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Planuoju nuo rudens savo dukrą leisti į šią mokyklą.Gal galite rekomenduoti pas kokią mokytoją užrašyti?Ir ar yra šioje mokykloje prailgintos grupės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xantia @ 2009 02 26, 19:33)
Labas 4u.gif Planuoju nuo rudens savo dukrą leisti į šią mokyklą.Gal galite rekomenduoti pas kokią mokytoją užrašyti?Ir ar yra šioje mokykloje prailgintos grupės rolleyes.gif

kaip jums sekasi sargenu mokykloi? Mes gyvenam sargenuose bet vaiki vezioju i silainius"Azuolo" mokykla ,bet planuoju i sargenine leist mazaja tai noreciau pasisakymu kaip kas ir kur 4u.gif
Atsakyti
Aš pati taip pat baigiau šią mokyklą, o šį rudenį išleidau ir savo pirmagimį į pirmą klasę...esu labai patenkinta, mokyklos atmosfera šilta, mokytoja geranoriška..man atrodo, neverta vežioti vaikų į šilainius, sargėnai pasižymi stipriu bendruomeniniu jausmu, tai tinka ir mokyklai...mokykla ruošiasi tapti gimnazija, taigi ateity mūsų vaikučiai gaus dar geresnį paruošimą...žodžiu, pagiriamasis žodis sargėnų vidurinei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringučia 777 @ 2009 11 27, 17:43)
kaip jums sekasi sargenu mokykloi? Mes gyvenam sargenuose bet vaiki vezioju i silainius"Azuolo" mokykla ,bet planuoju i sargenine leist mazaja tai noreciau pasisakymu kaip kas ir kur  4u.gif

Esame patenkinti,dukra eina noriai thumbup.gif Sutinku su linozmona drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(linozmona @ 2009 11 30, 19:38)
Aš pati taip pat baigiau šią mokyklą, o šį rudenį išleidau ir savo pirmagimį į pirmą klasę...esu labai patenkinta, mokyklos atmosfera šilta, mokytoja geranoriška..man atrodo, neverta vežioti vaikų į šilainius, sargėnai pasižymi stipriu bendruomeniniu jausmu, tai tinka ir mokyklai...mokykla ruošiasi tapti gimnazija, taigi ateity mūsų vaikučiai gaus dar geresnį paruošimą...žodžiu, pagiriamasis žodis sargėnų vidurinei 4u.gif



QUOTE(xantia @ 2009 12 01, 01:06)
Esame patenkinti,dukra eina noriai thumbup.gif Sutinku su linozmona  drinks_cheers.gif

dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mes irgi planuojam savo mergytę leisti į šią mokyklą nuo rugsėjo. Gal žinote, kokios mokytojos šiemet ims pirmąsias klases? Gal kokių atsilepimų apie jas? Labai norisi pasirinkti pačią pačiausią pirmąją mokytoją, kad netaptų mokykla ir mokytojai siaubu, o ir žinių bagažas vyresnėms klasėms būtų sukrautas geras 4u.gif Aišku visi tėvai to nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2010 02 26, 18:18)
Sveiki,

Mes irgi planuojam savo mergytę leisti į šią mokyklą nuo rugsėjo. Gal žinote, kokios mokytojos šiemet ims pirmąsias klases? Gal kokių atsilepimų apie jas? Labai norisi pasirinkti pačią pačiausią pirmąją mokytoją, kad netaptų mokykla ir mokytojai siaubu, o ir žinių bagažas vyresnėms klasėms būtų sukrautas geras 4u.gif  Aišku visi tėvai to nori  ax.gif

Ketvirtokus siemet isleidzia mokytojos Ausra ir Rita. Abi mokytojos labai saunios ir geros. Sunus mokesi pas Ausra smile.gif .
Atsakyti
Gal kas gali placiau parasyti apie mokykla ax.gif . Zadu dukra nuo rugsejo vest i Sargenus i 7 klase, pereinam is Milikoniu mokyklos.
Atsakyti