Įkraunama...
Įkraunama...

Mama, pasitik mane!

Stai ir mano leliuko gimimo istorija:wub:

paskutines vasaros dienos... rugpjucio pab...kiti net asara nubrauktu verysad.gif - juk dar viena vasarele prabego... o man atvirkciai, dziaugsmo asara nuriedejo- laukiu nesulaukiu tos dienos, kai isvysiu taip ilgai laukta savo mazyli wub.gif
Gimdymo datos tikslios as nezinojau... pagal mano apskaiciavimus turejo buti rugsejo 14 d, taciau gydytoju zodziai zadejo visai ka kita... sake neissigasti, jei saremius pajusciau anksciau, t.y. kad ir pacioje rugsejo men pradzioje blink.gif leliukas pilvelyje buvo didelis, o ir kas man beliko po tokiu gydytoju zodziu ax.gif gerejausi prasidejusiu nuostabaus grozio rudeniu, svajojau ir laukiau..
kaip ir minejau, mano leliukas jau buvo didokas, todel kas antra diena vazinejau i AK apziuroms, konsultacijoms.. klause maziuko sirdutes toniukus, vis ziurejo ar kartais neatsiveria gimdos kaklelis... taciau reikalai nejudejo...kiekviena karta gydytojo zodziai buvo tie patys- "dar ilsekis,dar vaiksciok, dar negimdysi... kaklelis tvirtai uzsidares, artejancio gimdymo ne zenklo"... ir apsiramindavau tai isgirdus, ir issigasdavau.. ta nezinomybe, baime vis tiek dare savo, kad ir kaip psichologiskai stipriai besijauciau...
taciau viena diena, po sitos man jau taip iprastos apziuros, as pasijauciau keistai... gryzdama uzsukau i parduotuve vaisiu, greit nusipirkau ir lekiau namo. ko tai pyle prakaitas, truputuka buvo silpna..." cia viskas del karscio ir mano didelio svorio" ( buvau priaugus apie 25 kg doh.gif )- pamaniau..taciau vakare jauciausi vis dar taip pat, nakti pradejo silpnai maudenti pilvo apacia, taciau miegoti sugebejau, nors prabusdavau daznai... vyras isvaziavo i darba, o man neramu...kazkas ne taip... vis dar skauda...pabandziau apsitvarkyti namus. pajudejus skausmas lyg aprimo taciau neilgam. netrukus supratau, kad jau atejo TA DIENA..
Paskambinau gydytojui, papasakojau savo situacija ir jis liepe ciupti tasyte ir i ligonine.. drebejo kojos, ir dziaugiausi, ir bijojau ..o saremiai vis stiprejo ir stiprejo doh.gif namie pralaukiau iki 18 val, kol gryzo vyras.. skausmas dar buvo imanomas iskesti...pati neisdrysau issikviesti taxi ir lekti...kol galejau, tol kentejau namie, laukiau vyro...
vaziuodami i AK pakliuvom i baisu "kamsti"... ne pro kur nepaskubesi. su kiekvienu saremiu man atrode kad isspirsiu langa, ar sulankstysiu automobilio panele doh.gif siaip ne taip atskubejom. ir dar nubegom ne prie tu duru doh.gif vel atgal- dabar jau cia, viskas, mes jau vietoj.. mane ileido i priimamaji, pagulde apziurai.o as girdziu kaip uz sienos moteris gimdo ir rekia blink.gif nu viskas, net drebet kaip lapas pradejau... ( o sitas drebulys po to vis stiprejo, peraugo i nervini soka ar kaip ten vadinasi blush2.gif )...gydytojas sake jau seniai nemates tokios issigandusios pacientes.. ziuredamas i mane, jis ir pats be proto jaudinosi unsure.gif man tai veliau pasake..
po visu proceduru mane pagulde gimdykloj, ant pilvo sudejo saremius matuojancius aparatus... gimdos kaklelis buvo atsidares tik 3 cm, o man jau baisiai skaudejo doh.gif ir dar prie viso to as baisiai bijojau... saremiai vis stiprejo, gimdos kaklelis atsidarinejo greitai. taciau as pasiprasiau epiduro... gydytojas net nebande atkalbineti, nes mate kaip as bijojau, kaip drebejau... krete saltis, pyle saltas prakaitas, mane uzklojo...taciau negelbejo niekas... nors ir vyras buvo salia...
po epiduro pasijauciau kaip sapne.. taip lengva, taip gera, pradejo imti miegas... kaklelis atsidare iki 8 cm... atrodo viskas einasi puikiai thumbup.gif sesutes ruose irankius, stala leliuko priemimui, vis mane linksmino ir sake, kad jau tuoj tuoj viskas pasibaigs... bet....
matau ir jauciu, jog kazkas ne taip.. gydytojas mane apziuri ir liepia paguleti ant sono gera pusvalandi... po pusvalandzio vel apziuri, pasikviecia kita gydytoja, apziuri mane vienas po kito... man jau atrodo kad visa tai niekada nesibaigs unsure.gif jie tarpusavyje kalbasi, tariasi, ka su manimi daryti...ar dar laukti, ar daryti cezario pjuvi... neisistato vaiko galvute, ji slenka pakrypusi i sona unsure.gif nuspresta- cezario operacija...
kokiais greiciais mane veze i opercine as nemoku ne nupasakoti.tik pamenu kad skrieju ilgais koridoriais tvirtai isikabinus i lovos sonus blink.gif ir vis atrodo kad tuoj iskrisiu blink.gif pagaliau!!! pagulde ant operacinio stalo... keletas minuciu ir as isgirstu kudikio verksma... MUSU kudikio verksma..kuris taip sunkiai skynesi kelia i si pasauli... ir pagaliau jis cia , 2006 09 06, 00,31 val:wub: mazylis sveikas, didelis ir grazus wub.gif uzsimerkiu ir bandau atsipalaiduoti, taciau man nepavyksta... dar iki siol drebu...suleido raminamuju...
nubraukem dziaugsmo asara.. jau esam tryse.. be galo laimingi ir kaip niekad artimi wub.gif

aciu AK gydytojams. Jie tikri saunuoliai!!!

sekmes, istvermes ir sveikatos visoms esamoms bei busimoms mamytems ir ju leliukams wub.gif
Atsakyti
Va jau 5 mėn. esu mažos mergytės mama, bet kai tik paskaitau nauja gimdymo istoriją vėl viska prisimenu, lyg bučiau gimdžiusi vakar........... wub.gif
Linkiu užauginti šaunų vaiką, sėkmės ir laimės visiems trims drinks_cheers.gif
Atsakyti
tavo gimdymas labai priminė manąjį, tik mano dukrelė užlenkė galvytę todėl teko daryti cezarį unsure.gif
Daug sveikatytės sūneliui ir antrą leliuką pagimdyti lengvai ir greitai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Tu musu saunuole!! wub.gif Nojukas grazuolis ! wub.gif wub.gif ! aukit sveiki ir laimingi! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
oi kokią įtampą jaučiau skaitydama. Vargšytė, prisibijojai sočiai. Bet linkiu, kad kai gitą gimdysi būtų ramiai ir greit biggrin.gif Aukit didučiai ir sveikučiai wub.gif
Atsakyti
oj smagu skaityti. atrodo ir visai ten neskauda tongue.gif
nu svarbiausia kad mamyte ir ju mazuleliams wub.gif viskas gerai.
sekmes augant 4u.gif
Atsakyti
Kaip jaudinanciai parasei, tavo drebuliukas persidave ir man ax.gif AUGIT SVEIKUCIAI IR STIPRUCIAI wub.gif
Atsakyti
Saunuole Livi wub.gif isivaizduoju tavo nerima, o ypac ta drebuli, nepamirsiu jo doh.gif
Linkejimai Nojukui wub.gif
Atsakyti
grazi istorija. sekmes jums!!!
Atsakyti
Livi1 tau ir Nojukui po balionele 4u.gif 4u.gif

sugraudinai mane su savo istorija blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Svarbiausia laiminga pabaiga mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, tikroviska istorija 4u.gif
Ir as bijojau blush2.gif ir man atliko cezario operacija, nes mazulis dusti eme, kai atsidarymas tebuvo 1,5 cm.
Sekmes jusu seimai. Kita karta taip nebijok mirksiukas.gif
Atsakyti