Įkraunama...
Įkraunama...

Akušerių ginekologų reitingai

va ką radau bigsmile.gif
gydytojų reitingai
Atsakyti
Ar pastebėjote toje reitingų lentelėje, kad gydytojų ir pacientų įvertinimai kai kuriems gydytojams kone sutampa, o kai kuriems skiriasi labai žymiai? Manau, tai daug pasako apie to gydytojo kompetenciją dirbti ir užkalbinėti dantis
Atsakyti
O aš kažkodėl manau, kad jei gydytojas dirba sąžiningai be kyšių, tai jis gauna mažesnį įvertinimą iš kolegų. Tai sprendžiu pagal savo vaikų buvusią pediatrę: vaikus ji gydė tikrai puikiai, o iš kolegų tik 25 proc. įvertinimas. g.gif
Atsakyti
na nežinau, aš žiūrėčiau pagal pacientų vertinimą smile.gif
pavydūs kolegos bet ko gali prirašyt ax.gif
apskritai ten pacientų vertinimo skaičiukai daug aukštesni nei gydytojų vertinimo smile.gif
Atsakyti
Pažįztu nemažai gydytojų, bet nė vieno jų sąraše nėra. Tad pasikliauti šiuo sąrašu pilnai kol kas negalima, nes jis tik pradinėje stadijoje
Atsakyti
Aš irgi pastebėjau, kad šis sarašas dar tik pradinėje stadijoje. g.gif Na manęs operavusių nei chirurgų, nei mikrochirurgų, nei mano ginekologės, nei bendrosios praktikos gydytojos na trumpiau tariant toks vaizdelis kad aš išvis gydausi ne pas gydytojus, o pas šarlatanus lotuliukas.gif nors ginekologe auksine turiu.
Atsakyti
Labas mamytes. Tas puslapis mano. Jo, jis dar jaunas ir ten ne visi daktarai, bet gi jie ten visi ir nebus, kol pacios apie juos konors neparasysit blink.gif
Siaip tai sukuriau as ji manydamas, kad supermama ir sveikas.lt neapibendrina sukaupiamu duomenu apie gydytojus - i kruva forumu jus visko prirasot apie tuos pacius daktarus ir daznai labai skirtingai. O cia padaryta siokia tokia sistema ir apibendrinimas. rolleyes.gif
Siaip tai man labai idomus ispudziai jusu apie pinceta. Kas gerai? Kas blogai? Ka reikia keisti? Ko truksta?
Atsakyti
na, smagus puslapelis! Ivertinau visus gydytojus su kuriais susiduriau. Smagu buvo ir tai, kad ju dabartiniai vertinimai sutampa su mano pacios nuomone. Siaip tai gerai susisteminta informacija
Atsakyti
Bandžiau ir aš vertinti savo gydytoją, kurios nebuvo sąraše, bet man neleido. Vis metė, kad nepilnai užpildžiau, ne tokį saugos kodą įvedžiau. doh.gif Atsibodo ir išėjau laukan neradusi sau reikiamos informacijos. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 13 gegužės 2007 - 23:21
Geras puslapis thumbup.gif Tikiuosi, kad pamazu visi gydytojai gaus ivertinimus. O siaip tikrai, geriausia ziuret paciantu nuomones, nes jie juk su konkreciom situacijom susidure... Ivertinau ir as savo gydytojus 4u.gif
Atsakyti
Fainas puslapiukas, man patiko kad vienoj vieto viskas thumbup.gif Dar reik laiko kad daugiau įvertintų tada informacija, bus tikslesnė ir įvairesnė. Puslapiukui didelio populiarumo 4u.gif reiks draugam parekomenduoti biggrin.gif
Ir aš įvertinau gydytojus su kuriais teko susidurti ax.gif
Atsakyti
Ir aš įvertinau kelis gydytojus. Bet gaila, kad čia tik gydytojų reitingas. Gimdyme akušerė beveik svarbiau, man gimdant padėjo nuostabi akušerė Lina Ročkienė, gaila negaliu jos įvertinti, tik nuolat miniu geru žodžiu.
Atsakyti