Įkraunama...
Įkraunama...

Vazektomija

Ar tinkama tai apsisaugojimo nuo nepageidaujamos tėvystės priemonė ? Ar susidūrėte su pasinaudojusiais šia galimybe ? Ir, galiausiai, ar turite info apie tokias operacijas Lietuvoje...
Atsakyti
Negryžtama sterelizacija. Ne čia ne man. Daugiau vaikų nenoriu. Bet kuo velnias nejuokauja. Gal po 10 m vėl užsimanysiu - pagranduko.
Atsakyti
NA AŠ NE VYRAS,BET PASAKYSIU SAVO VYRO ŽODŽIUS"TURIU TOKIĄ DIEVO DOVANĄ IR NEGALVOJU JOS ATSISAKYTI".BET TAI BUVO TIK JO PASVARSTYMAS NIEKO PANAŠAUS NESIRUOŠIAME DARYTI.
Atsakyti
QUOTE(Grifas @ 2007 01 19, 17:15)
Negryžtama sterelizacija. Ne čia ne man.  Daugiau vaikų nenoriu. Bet kuo velnias nejuokauja. Gal po 10 m vėl užsimanysiu - pagranduko.

vyrams vazektomija dazniausiai yra labai sekmingai panaikinama. Cia ne moteru sterelizacija, kur jau pasidares nieko nepakeisi.
Buciau sia galimybe svarsciusi, tik mano ginekologe minejo, kad oficialiai tai lietuvoje nera daroma siaip paprasius
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 01 19, 19:33)
vyrams vazektomija dazniausiai yra labai sekmingai panaikinama. Cia ne moteru sterelizacija, kur jau pasidares nieko nepakeisi.
Buciau sia galimybe svarsciusi, tik mano ginekologe minejo, kad oficialiai tai lietuvoje nera daroma siaip paprasius

Kaip ir kiekveina operacija nera 100% sekminga, ir tikrai ne 100% grazinama atgal. Jei neklystu yra 60% tikimybe kad pavyks pati operacija, paskiau 60% tikimybe kad pavyks atstatymo operacija ir 80% tikimybe kad po pavykusios atstatymo operacijos atsistatys lytine funkcija, kaip cia issireiskus. Kadangi visi mokam tikimybiu teorija, matome kad atvejis kai po vazektomijos operacijos daroma atstatymo operacija ir viskas atsistato yra tiketinas 0,6*0,6*0,8 = 0.288 tipo 29 procentai kad viskas bus ok. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 01 19, 19:33)
vyrams vazektomija dazniausiai yra labai sekmingai panaikinama. Cia ne moteru sterelizacija, kur jau pasidares nieko nepakeisi.
Buciau sia galimybe svarsciusi, tik mano ginekologe minejo, kad oficialiai tai lietuvoje nera daroma siaip paprasius


Oficialiai vaisigumas atstatomas, bet praktiškai beveik niekada neatsistato. Tik tai garsiai neskelbiama, nes dažniausiai tie kas darosi tokias operacijas, nebenori vaikų ir nebando susigražinti vaisingumo.
Beje tokias operacijas Lietuvoje kažkur tikrai daro, tik nežinau kur. Pas mane pažįstamas pasidarė ir dar apie pora girdėjau. Bet spėju, kad nelegaliai, nes nieko nesako.
Atsakyti
Kam tokie drastiski budai,juk yra pakankamai daug budu nuo pastojimo apsisaugoti.
Atsakyti
QUOTE(misius @ 2007 01 23, 17:53)
Kam tokie drastiski budai,juk yra pakankamai daug budu nuo pastojimo apsisaugoti.


Pritariu visomis keturiomis thumbup.gif
Atsakyti
Matai moterys bando mums uzkraut nors dali savo fiziologijos rupesciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(misius @ 2007 01 23, 20:52)
Matai moterys bando mums uzkraut nors dali savo fiziologijos rupesciu  g.gif

Nu tagi čia vyrai užkrauna tuos rūpesčius,o ne moteros,jeigu vaikučius rūpesčiais vadinsim. Bent jau maniškis tai be vyro įsikišimo nebūtų pradėtas lotuliukas.gif
Atsakyti
As nesakiau kad vaikai rupesciai,ir niekada taip nesakysiu schmoll.gif mintyse gulejo kasdienines menesiu problemos,nuotaiku kaitos,augantis svoris nuo kontr.tableciu ir visa kita kas jus kamuoja
Atsakyti
QUOTE(misius @ 2007 01 23, 16:53)
Kam tokie drastiski budai,juk yra pakankamai daug budu nuo pastojimo apsisaugoti.

100 procentų drinks_cheers.gif
Atsakyti