Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d " Žvangutis ".

Kaip tik siemet atsventem isleistuves "Zvangucio" darzelyje. Ji lankyti dukra pradejo dar neturedama nei 2metuku. Ir ejo ten su didziuliu malonumu del savo labai geros,atsidavusios ir mylincios vaikus aukletojos.Graudu buvo skirtis,bet mums jau laikas i mokykla.Tuo tarpu su antraja dukra teko pazinti daugiau aukletoju, taciau...
Tad jei kam "Zvangutis" pakeliui-siulyciau pasidometi.Vaikai ten valgo 4kartus, o grupes aplinka priklauso nuo teveliu dosnumo,kaip ir visur.Vat kaip ten su vietu skaiciumi,tai ir nezinau.
P.S jei kam idomu aukletojos vardas,ar dar kas nors-rasykit...
Atsakyti
Sveikos mamytės....
Nuo kito rudens norėčiau leisti sūnelį į Žvangutį.Jam bus tada 2,10mėn.Norėčiau kad padėtumėte nusiraminti kad pasirinkau tinkamą darželį...nes vis dar abejoju-l.nekokį įspūdį paliko vedėja,bet kaip sakant juk ne ji tuos vaikus žiūrės... g.gif
Atsakyti
As vedu savo dukryte i si darzeli.Kolkas einam tik 3men,bet jokiu nusiskundimu neturiu.Vedeja istiesu paliko nekoki ispudi (teko girdeti kad megsta kysius)bet man neteko su ja ilgai bendrauti.Aukletojos taip pat saunios.Mano mazoji ilgai pratinosi prie darzelio bet aukletojos sugebedavo be asaru prisikalbinti ir nusivesti i grupe.Rinkleva aisku yra kaip visur bet be spaudimo.Pries 4 metus vedziau savo sunu i Sarkele tai nei man nei sunui ten nepatiko.Bet daug kas priklauso nuo aukletoju.
I "Zvangucio"darzeli dar veda kelios drauges savo vaukucius.Jos veda i skirtingas lopselio grupes,bet kiek girdejau taip pat kolkas gerai atsiliepe.
Atsakyti
Ačiū,Gabija.Apraminai mane šiek tiek.Būt įdomu dar išgirsti kokią nuomonę... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Gabijja @ 2004 11 10, 11:20)
.Pries 4 metus vedziau savo sunu i Sarkele tai nei man nei sunui ten nepatiko.Bet daug kas priklauso nuo aukletoju.

pas ką ėjo vaikas Šarkelėj? kas nepatiko?
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 11 11, 11:00)
QUOTE (Gabijja @ 2004 11 10, 11:20)
.Pries 4 metus vedziau savo sunu i Sarkele tai nei man nei sunui ten nepatiko.Bet daug kas priklauso nuo aukletoju.

pas ką ėjo vaikas Šarkelėj? kas nepatiko?

Vienais metais ejo i"Volungeles"gr. ,tai viskas sekesi gerai.Aukletojos buvo jaunos,linksmos.Prigalvodavo ivairiu zaidimu ,isradingai svesdavo sventes.Per tuos metus ismoko daug eilerastuku,daineliu,net iki siol jis tai pamena.O kitais metais perkele atrodo(nepamenu) i "Vyturiuku"gr. Sunus tada pradejo daznai vergti,nors ejo nebe pirmus metus,jau is vakaro pradedavo graudintis.Jam nepatikdavo vyresnio amziaus aukletoja,ji garsei rekaudavo(paciai teko isgirsti).Po pietu miego nevesdavo i lauka nors lauke budavo grazus oras ir kitu gr. vaikai zaizdavo.Tad i paruosema gr.jau nebevedziau o isejo i mokykla 0 klase.Ten viskas susitvarke praejo visos baimes.Taip kad galvoju daug kas priklauso nuo aukletoju poziurio i vaikus wink.gif
Atsakyti
gabija, o vardų auklėtojų neatsimeni? aš ten visas jas žinau, mano vienas ėjo, dabar antras-yra auklėtojų pas kurias nevesčiau, todėl įdomu ar tai tos pačios, nes pagal grupes kažkaip neatrenku kas kurioj... o yra tikrai šaunių auklėtojų wink.gif
Atsakyti
"Volungeles"aukletoju nepamenu,o kitos gr. ,tai buvo Nijole(atrodo) ir Violeta.Mano sunui nepatiko Nijole,nes ji grubesne.Bet dabar drauges dukra eina i ta pacia gr. ,tai jai sako nelabai patinka Violeta.Taip kad net nezinau ka pasakyti.O kad yra sauniu aukletoju tai tikrai.Kai vasara aukletojos iseidavo atostogu tai pavaduodavo kitos.Teko matyti kad kai kurios su vaikais elgesi kaip su draugais,linksmai susitinka ,linksmai ir issiskiria.Vaikas gryzdavo pilnas ispudziu.Bet kuriu grupiu aukletojos tai tikrai nezinau g.gif
Atsakyti
na Nijolei jau laikas būtų į pensiją wink.gif o Violetą-kažkaip mažai pažįstu... ji šokių užsiėmimus veda dar. čia matyt kiekvienam vaikui atskirai-kam tinka, kam ne... o ir kiekvienam darželyje manau, kad yra visokių auklėtojų.. g.gif nors daug priklauso ir nuo tėvų kontakto su auklėtojom..
Atsakyti
Pritariu tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 11 12, 14:13)
na Nijolei jau laikas būtų į pensiją wink.gif o Violetą-kažkaip mažai pažįstu... ji šokių užsiėmimus veda dar. čia matyt kiekvienam vaikui atskirai-kam tinka, kam ne... o ir kiekvienam darželyje manau, kad yra visokių auklėtojų.. g.gif nors daug priklauso ir nuo tėvų kontakto su auklėtojom..

Ka cia prikontaktuosi- zmogaus juk nepakeisi. O jus su musu vaikais buna visa diena. Pazistu ir Sarkele, ir Zvanguti- mano vaikai ejo ir ten, ir ten. Tai mano balsas uz Zvanguti! Nors ir ten pazistu aukletoju, na, nelabai uzsiimanciu su vaikais... g.gif
Atsakyti
Žmoge, aš ir sakau, jei nėra kontakto-nerandi ryšio su auklėtoja-tai labai sunku patikėti savo vaiką jai. Tiesiog yra žmonių kurie tau iškart atgrasūs ir tiek-su tokiais kontakto jau nerasi. Lygiai taip pat ir vaikui-vienas žmogus limpa, o kitas kad ir koks mielas atrodytų tau-vaikui gali būti atgrasus...

tai kaip matau čia mūsų šarkuvinių yra smile.gif gal dar kaimynės netyčia? wink.gif
Atsakyti