Įkraunama...
Įkraunama...

Antakiai

Uzvakar ziurejau Tv laida "asistentas vienai dienai" ir is Juozo Statkeviciaus isgirdau toki dalyka, kad antakius reikia skusti, o ne pesioti, nes pesiojant antakius dirginasi oda ir po ilgo laiko todel akiu vokai nukarsta blink.gif g.gif Tada kazkaip susimasciau g.gif g.gif g.gif Man kirpykloje visada pesioja, ir kazkaip net nepaklause ar skusti ar pesioti g.gif
O kaip jus darote ir kokia jusu nuomone wink.gif
Atsakyti
Aš pešioju...nes net neįsivaizduoju kaip ir kuom nuskusti 5-is atliekamus plaukelius...
Atsakyti
Nu man siaip irgi pesioja g.gif
Eisiu penktadieni tvarkytis antakiu tai ir paklausiu del skutimo...
Atsakyti
Jooo, tas statkevicius tai geriau patyletu. As esu girdejusi apie antakiu skutima, bet man tai atrodo visiska nesamone. Juk skutami plaukeliai atauga storesni ir stipresni. Paskui vaiksciosi kaip apuokas smile.gif
Atsakyti
As irgi pesioju. Manau galima skusti, kai stipriai keiti antakiu forma ar ploti. O kelis islindusius plaukelius - ? Bet oda gal ir dirginasi. Sita pastebejau.
Atsakyti
Anksčiau skusdavau - dabar pešiuojuos pati - nes kiek kirpyklose pešiodavo - be ašarų neapsieidavau
Atsakyti
As irgi pesioju.
Manau tas Statkevicius - ne pasaulio bamba!!!!!!!!!
Atsakyti
Anksciau pesiodavau, o paskutini karta kosmetologe vasku nudepiliavo, nu kaip patiko, tikrai labai faina. Kur kas maziau skauda, nei pesiojant, nelieka paraudimo beveik, plius jau pries men. tvarkiausi, o per men. gal du tris plaukelius ataugusius ispesiau. Dabar tik taip ir tvarkysiuos, pabandykit, man patiko ir tiko.
thumbup.gif
Atsakyti
man irgi kirpyklose tik pesioja... net nekila klusimas, kad gal jus norit skust?! g.gif
viena mano pazistama skuta, is tv shop kazkoki skutikli nusipirko, tai niu skuta kas antra diena, nes plaukeliai greit atauga ir atauga storesni, tamsesni, o nupesioti pradzioj uzauga kaip pukai-balti ir be skausmo galima juos ispesiot vel...
Atsakyti
QUOTE (lysa @ 2004 09 06, 14:36)
Anksciau pesiodavau, o paskutini karta kosmetologe vasku nudepiliavo, nu kaip patiko, tikrai labai faina. Kur kas maziau skauda, nei pesiojant, nelieka paraudimo beveik, plius jau pries men. tvarkiausi, o per men. gal du tris plaukelius ataugusius ispesiau. Dabar tik taip ir tvarkysiuos, pabandykit, man patiko ir tiko.
thumbup.gif

Hm, o tai kiek turi buti paauginus antakius, kad galetum juos vasku depiluiti???
As tai negaliu, man keli plaukeliai atauga ir as jau lekiu i salona...
Kas 3 savaites vidutiniskai iseina apsilankyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Vilione @ 2004 09 06, 12:41)
Hm, o tai kiek turi buti paauginus antakius, kad galetum juos vasku depiluiti???
As tai negaliu, man keli plaukeliai atauga ir as jau lekiu i salona...
Kas 3 savaites vidutiniskai iseina apsilankyti... g.gif

laugh.gif Visai nedaug ten plaukeliu buvo, galvojau papesios, kaip visada, o ji man pasiule vasku, as ir sutikau. Ir nenusivyliau, nes manau po tokios depiliacijos per men pakankinti save israunant vos keleta plaukeliu, - neblogas rezultatas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (lysa @ 2004 09 06, 12:36)
Anksciau pesiodavau, o paskutini karta kosmetologe vasku nudepiliavo, nu kaip patiko, tikrai labai faina. Kur kas maziau skauda, nei pesiojant, nelieka paraudimo beveik, plius jau pries men. tvarkiausi, o per men. gal du tris plaukelius ataugusius ispesiau. Dabar tik taip ir tvarkysiuos, pabandykit, man patiko ir tiko.
thumbup.gif

clap.gif kokiam cia salone? Gal kas zinot kur Kaune vashku galima?
Kazkaip niekad nepasiseke rasti. Kiek tvarkydavausi uzsienyj,- visur tik vashkas thumbup.gif
skusti kaip kokia barzda tai jau tikrai nenoreciau blink.gif
Atsakyti